Roznoszenie ulotek Piekary Śląskie

Kolportaż ulotek w Piekarach Śląskich to jedna z najlepszych i najbardziej skutecznych form reklamy w niewielkim formacie. Co więcej – dobrze zaprojektowane i wydrukowane ulotki właśnie dzięki zaangażowaniu doświadczonych specjalistów od reklamy dotrą właśnie tam, gdzie powinny. I wzbudzą zainteresowanie potencjalnych klientów na dłużej. Ulotki w Piekarach Śląskich to nie tylko ulotki reklamowe , ale również popularne ulotki wyborcze. A kolportaże w Piekarach Śląskich to już prawdziwe mistrzostwo świata. Dzięki udanym i odpowiednio zaplanowanym działaniom dystrybucyjnym osób zatrudnionych do dystrybucji materiałów reklamowych dotrzeć można nawet do większości osób mieszkających w Piekarach! Mowa o niemałej liczbie ludności – nawet o blisko 60 000 mieszkańców.

Reklama nie ma przed nami tajemnic

Klienci zlecający druk ulotek w Piekarach Śląskich, a następnie ich skuteczną dystrybucję, chcą dotrzeć do możliwie szerokiego grona odbiorców. Dobrze, jeśli ta grupa jest optymalnie przemyślana i dopasowana pod względem typu branży. Wówczas o sukces reklamowy zupełnie nietrudno, a nawet więcej – jest on gwarantowany! Wykorzystujemy potencjał miast takich jak: Katowice, Wrocław, Kraków i wiele innych.

Usługi reklamowe dostępne w Piekarach Śląskich

Kolportaż ulotek Piekary Śląskie
 • kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • fachowe i trafione w punkt projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • profesjonalny druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • rozdawanie ulotek i gazet w ważnych punktach i tętniących życiem ciągach komunikacyjnych
 • rozprowadzanie ulotek na uczelniach i w akademikach
 • dystrybucja ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • skuteczny kolportaż materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o elementy gratisowe i rabatowe
 • pośrednictwo w zapewnieniu profesjonalnie wyszkolonego zespołu hostess i hostów do przeprowadzenia różnorakich akcji promocyjnych, w tym akcji degustacyjnych czy samplingowych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • kolportaż ulotek w punktach usługowych
 • roznoszenie ulotek do placówek publicznych

Piekary Śląskie

Piekary Śląskie – miasto na prawach powiatu, położone na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, w samym centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Piekary Śląskie zalicza się do Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii.

Piekary Śląskie od lat stanowią ośrodek pielgrzymowania – wszystko ze względu na to, że na terenie miasta znajduje się obraz Matki Boskiej Piekarskiej. Wielu chrześcijan Piekary Śląskie utożsamia z duchową stolicą Górnego Śląska.

Piekary Śląskie to miasto z bogatymi tradycjami górniczymi i hutniczymi. Dziś na terenie miasta znajduje się Kopalnia Węgla Kamiennego Piekary. W bliskiej odległości od miasta, bo zaledwie 20 km, znajduje się międzynarodowy port lotniczy Katowice – Pyrzowice. Dystans około 80 km dzieli zaś miasto od Portu lotniczego Kraków – Balice.

Opinie klientów

„O otwarciu saloniku prasowego marzyłam od dawna – nie miałam jednak zbyt dużo czasu czy odwagi. Odkąd jednak przeszłam na emeryturę, postanowiłam spełnić swoje marzenia. Nie miałam tylko pomysłu na reklamę. Posta.pl poleciła mi córka – i trafiła w punkt. Tak profesjonalnego kolportażu ulotek reklamowych jeszcze nie widziałam. A dzięki wam mój salonik codziennie odwiedza naprawdę dużo klientów.” – Elżbieta, 65 lat

„Oferowane przeze mnie mobilne usługi kosmetyczne spotykały się z dużym zainteresowaniem klientek. Reklama pocztą pantoflową nie przynosiła jednak takich efektów, o jakich marzyłam. Postanowiłam więc zlecić usługi reklamowe profesjonalistom. W posta.pl zamówiłam projekt ulotek reklamowych, ich wydruk oraz świetnie rozplanowaną dystrybucję. I teraz mam dużo więcej stałych klientek, które gwarantują powodzenie mojego biznesu.” – Maria, 43 lata

„Otwierając gabinet weterynaryjny na jednym z dużych osiedli nie przypuszczałem, że do efektywnej reklamy brakuje mi dużo więcej, niż wyrazisty szyld reklamowy i popularny „potykacz”. Kiedy jednak klienci nie walili do mnie drzwiami i oknami, postanowiłem poradzić się profesjonalistów. I tak trafiłem do posta.pl. Wasz projekt ulotek reklamowych był idealnie dopasowany do moich potrzeb. Jestem też bardzo zadowolony ze sposobu kolportażu ulotek. Liczba czworonożnych klientów mojego gabinetu wzrosła momentalnie.” – Krzysztof, 38 lat

PAKIETOWANIE

Otwieramy skrzynkę pocztową, a tam… znajdujemy zafoliowaną przesyłkę z atrakcyjnymi materiałami gratisowymi i kuponami rabatowymi. Co to takiego? To kolportaż pakietowanych materiałów reklamowych. O tak, takie jako konsumenci bardzo lubimy! Warto w nie inwestować – zainteresowanie późniejszym zakupem usług lub produktów jest zdecydowanie większe, niż stawiając na tradycyjne metody reklamy.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Kolportaż ulotek reklamowych, choć bezadresowo, to może być skuteczny. Na czym polega ta forma reklamy? Zajmujemy się rozprowadzaniem materiałów reklamowych po skrzynkach pocztowych konsumentów. Nierzadko trafiamy z nimi pod drzwi ich mieszkań czy docieramy pod wycieraczki samochodów. Tym samym szeroko informujemy społeczeństwo o usługach dostępnych w naszej firmie, prezentując jej najważniejsze obszary. To idealny sposób na zaprezentowanie nowopowstałej firmy.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Nasi zleceniodawcy nierzadko zgłaszają się do nas z bazą swoich klientów – osób, które kiedyś wyraziły zainteresowanie ich usługami lub produktami. Naszym zadaniem jest reaktywacja ic zainteresowania. Staramy się więc sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.
Jeśli jednak nasz klient nie ma takiej bazy – stworzymy ją wspólnie. Wszystko po to, by z kolportażem ulotek czy gazetek reklamowych dotrzeć do możliwie jak najbardziej konkretnej grupy odbiorców. To się opłaca!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe wręczane do rąk własnych to wciąż często spotykany obrazek. Gdzie najczęściej? W miejscach często odwiedzanych i popularnych ciągach komunikacyjnych. Zlecając nam usługę aktywnego roznoszenia ulotek nasi zleceniodawcy mogą mieć pewność, że wykonamy ją z wykorzystaniem największej dawki uśmiechu i profesjonalizmu. Tak, też potrafimy się wznieść na wyżyny naszej życzliwości!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Chętnie nawiązujemy współpracę nie tylko z mega kreatywnymi zleceniodawcami, którzy mają konkretny pomysł na projekt materiałów reklamowych, ale i z tymi, którzy tej wizji nie mają. Łącząc siły jesteśmy w stanie wspólnie stworzyć coś absolutnie ekstra. A gdy już projekt przejdzie fazę akceptacji, niezwłocznie zajmiemy się jego szybkim drukiem.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Ile razy widzieliśmy świetnie przygotowane i prowadzone przez hostessy czy hostów akcje promocyjne? My też potrafimy je zorganizować. I nieważne, czy dotyczyć będą akcji degustacyjnej, samplingowej czy prezentacyjnej. We wszystkich sprawdzimy się na medal. Wiemy jak sprzedawać aktywnie i to właśnie zaprezentujemy naszym zleceniodawcom w postaci wzrostu realnej sprzedaży.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej