Roznoszenie ulotek Sosnowiec

Kolportaż ulotek w Sosnowcu to wciąż bardzo popularna forma reklamy. Dlaczego? Ulotki reklamowe przyciągać będą uwagę nieszablonową kolorystyką, ciekawymi pomysłami graficznymi i niejednokrotnie także udaną grą słowną. Do tego w fantastyczny wręcz sposób promować będą usługi lub produkty, które szerszemu gronu zaprezentować chciałby zleceniodawca. Dlatego też trafiony w punkt projekt ulotek to więcej, niż połowa sukcesu – i to dla każdego biznesu, niezależnie od branży. Klienci zlecający roznoszenie ulotek w Sosnowcu chcą dotrzeć do możliwie jak najszerszego grona potencjalnie zainteresowanych klientów. Dlatego też odpowiednio przemyślana dystrybucja ulotek i gazetek w Sosnowcu pozostaje absolutnym priorytetem w działaniach nadzorowanych przez zespół posta.pl. Co więcej – zleceniodawcy chcą dotrzeć nie tylko do mieszkańców samego Sosnowca, ale również i okolicznych miejscowości i miast. Już sama liczba mieszkańców Sosnowca daje do myślenia – w mieście liczącym ponad 200 000 ludzi potencjał dla rozwoju każdego biznesu tkwi ogromny!

W Sosnowcu łączy reklama

Klienci zlecający roznoszenie ulotek i gazetek na terenie Sosnowca celują przede wszystkim w dystrybucję materiałów reklamowych adresowanych do mieszkańców tego dużego miasta. Duży potencjał reklamowy tkwi również w osobach zamieszkujących okoliczne miasta i miejscowości – Katowice, Jaworzno, Sławków, Mysłowice, Dąbrowę Górniczą, Będzin czy Czeladź.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Sosnowca

Kolportaż ulotek Katowice
 • kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • roznoszenie ulotek i gazet w newralgicznych punktach miasta i popularnych ciągach komunikacyjnych
 • rozprowadzanie ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • dystrybucja ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • organizacja profesjonalnie przygotowanych akcji promocyjnych z udziałem doświadczonych hostess i hostów (dla przykładu akcje degustacyjne oraz samplingowe)
 • kolportaż ulotek w punktach usługowych
 • dystrybucja ulotek i gazetek reklamowych do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o elementy gratisowe i rabatowe

Sosnowiec

Sosnowiec – to miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, wliczane do Zagłębia Dąbrowskiego. Jest jednym z największych miast na Śląsku (a Katowicami i Częstochową), licząc ponad 200 tysięcy mieszkańców.

Sosnowiec zasłynął niegdyś z rozwoju przemysłu ciężkiego. Dziś raczej jest miastem o profilu przemysłowo – handlowym. Dużym atutem jest jego położenie i bliskość popularnej autostrady A4. Sosnowiec może pochwalić się do tego aż 7 stacjami kolejowymi. W bliskiej odległości od miasta znajduje się także międzynarodowy port lotniczy Katowice – Pyrzowice (24 km).

Opinie klientów

„Mój sklepik z odzieżą dziecięcą nie mógłby prosperować tak dobrze, gdyby nie inwestycja w reklamę. Miałam farta, bo trafiłam na prawdziwych profesjonalistów. Zespół posta.pl spełnił wszystkie moje oczekiwania. Tak świetnie zaprojektowanych wizytówek i ulotek reklamowych nie widziałam już dawno.” – Jagoda, 36 lat

„Żywność ekologiczna jest ostatnio na topie – dlatego postanowiłam zainwestować nieco we własny, wymarzony zresztą biznes. Idąc za namową znajomych, zainwestowałam też w reklamę. I teraz już wiem, że gdyby nie posta.pl, nie mogłabym się cieszyć tak dużą liczbą stałych klientów.” – Dorota, 39 lat

„Mechaników w moim rodzinnym mieście jest mnóstwo. Żeby dotrzeć ze swoją dobrą ofertą do wszystkich zainteresowanych, musiałem zdecydować się na ulotki reklamowe. Te zaprojektowali i wydrukowali mi w posta.pl. Do tego zajęli się też skutecznym kolportażem. Polecam ich usługi wszystkim.” – Tomasz, 42 lata

PAKIETOWANIE

Przesyłka pełna niespodzianek marzy się każdemu. Jeśli do tego w jej wnętrzu znajdziemy atrakcyjne kupony rabatowe czy gratisy, dużo bardziej wzrasta zainteresowanie ofertą. I my o tym doskonale wiemy, dlatego naszym klientom proponujemy właśnie pakietowane przesyłki reklamowe. W nich tkwi moc!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Roznoszenie ulotek i gazetek reklamowych po skrzynkach pocztowych, pozostawianie materiałów reklamowych pod drzwiami mieszkań konsumentów lub umieszczanie pod wycieraczkami samochodów – to jedna z najprostszych, ale i bardzo skutecznych metod na reklamę oferty nowej firmy lub zapoznanie z aktualnie obowiązującymi promocjami.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Korzystając z baz danych udostępnionych przez naszych zleceniodawców, tworzymy reklamy adresowane do konkretnych klientów. Im bliżej określimy grupę docelową, tym większy sukces działań marketingowych. Nic straconego jednak, jeśli nie mamy tej bazy. Stworzymy ją wspólnie z Tobą, a sukces będzie na wyciągnięcie ręki.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

W jej ramach zajmujemy się kolportażem ulotek w miejscach często odwiedzanych przez konsumentów. Angażujemy całą moc pozytywnych emocji do tego, by móc cieszyć się skutecznym rozprowadzaniem ulotek. Daj poznać innych swoją firmę od najlepszej strony!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Ty masz pomysły, my mamy wiedzę i narzędzia. Połączmy siły i stwórzmy najwspanialsze ulotki czy gazetki reklamowe na świecie. W naszej ofercie znajdziesz też plakaty – a po Twojej akceptacji szybko przejdziemy do druku.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Korzystając z wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu naszych hostess i hostów będziesz mógł dużo szybciej sprzedać swoje produkty lub usługi. Jak to możliwe? Na Twoje życzenie przeprowadzimy super udaną degustację, akcję promocyjną lub samplingowe. Zobacz jakie to proste!

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej