Roznoszenie ulotek Bielsko-Biała

Roznoszenie ulotek w Bielsku–Białej to świetna forma nowoczesnej reklamy w niewielkim formacie. Indywidualne podejście do każdego klienta i stworzenie unikalnej i ciekawej strategii reklamowej, to gwarancja świetnie przemyślanych działań zespołu posta.pl. Wybierając fachowy projekt dostosowany do konkretnej branży, otrzymamy przemyślaną konstrukcję ulotki, a następnie zlecimy także skuteczną ich dystrybucję. Co więcej – kolportaż ulotek obejmie nie tylko centralne punkty w Bielsku–Białej, ale trafi i do mieszkańców pobliskich miast: do Skoczowa, Pszczyny czy Cieszyna.

Reklama na wagę złota

Roznoszenie ulotek w Bielsku–Białej to jedna z najciekawszych i najbardziej skutecznych form współczesnej reklamy. Gwarancja dotarcia do specjalnie wyselekcjonowanej grupy docelowej klientów, realnie zainteresowanych daną ofertą czy akcją promocyjną, to sukces współpracy z zespołem posta.pl. Warto postawić na profesjonalne wsparcie reklamowe!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Bielska – Białej

Kolportaż ulotek Piekary Śląskie
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • dobrze zaplanowane roznoszenie ulotek i gazet w ciągach komunikacyjnych i popularnych punktach spotkań wielu ludzi
 • przygotowywanie pakietowanych materiałów reklamowych
 • kolportaż ulotek na uczelniach i w placówkach publicznych
 • rozprowadzanie materiałów reklamowych w popularnych punktach usługowych
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • roznoszenie ulotek z umieszczaniem ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa wszelkich akcji promocyjnych z udziałem doświadczonych hostess i hostów
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów, wizytówek i innych materiałów reklamowych

Bielsko-Biała

Bielsko–Biała – miasto na prawach powiatu, położone w województwie śląskim, na Pogórzu Śląskim, jak również siedziba władz powiatu bielskiego i Euroregionu Beskidy. Bielsko–Białą uznaje się za centralny ośrodek Bielskiego Okręgu Przemysłowego oraz zalicza się do jednego z głównych miast aglomeracji bielskiej. Miasto zaliczane jest do jednego z najlepiej rozwiniętych gospodarczo w Polsce – stopa bezrobocia nie przekracza tu 2%. Bielsko–Biała jest członkiem Związku Miast Polskich. Jako ośrodek miejski utożsamiany jest z ważnym węzłem drogowym i kolejowym w skali kraju. Do tego prężnie rozwija się tu działalność trans graniczna.

Bielsko – Biała to miasto określane niegdyś mianem „miasta 100 przemysłów” oraz „śląskiego Manchesteru”. Dziś to ośrodek udanego rozwoju handlu, przemysłu oraz szczególnie ważnej branży IT.

Opinie klientów

„Sklep z odzieżą używaną w Bielsko-Białej bez odpowiedniej reklamy nie miałby szans na dobre prosperowanie. Dlatego zdecydowałam się na zamówienie ulotek reklamowych w posta.pl. Z projektu i wykonania byłam tak zadowolona, że zleciłam jeszcze dystrybucję materiałów reklamowych. Od tej pory w moim sklepie klienci są cały czas.” – Teresa, 56 lat

„Nowa cukiernia z autorskimi wypiekami wymagała świetnej reklamy. Postawiłam na wsparcie profesjonalistów i wybrałam ulotki reklamowe indywidualnie dopasowane do branży cukierniczej. Zainteresowanie klientów przeszło moje oczekiwania. Dziękuję za tak skuteczną dystrybucję ulotek.” – Michalina, 27 lat

„Wąska specjalizacja i fachowość wymagają odpowiedniej oprawy reklamowej. Nie chciałem jednak decydować się na powszechnie znane ulotki. Postawiłem na eleganckie wizytówki, a ich projekt oraz druk zamówiłem w posta.pl. Jestem bardzo zadowolony i polecam.” – Mirosław, 48 lat

PAKIETOWANIE

Otwieramy skrzynkę pocztową, a tam… znajdujemy zafoliowaną przesyłkę z atrakcyjnymi materiałami gratisowymi i kuponami rabatowymi. Co to takiego? To kolportaż pakietowanych materiałów reklamowych. O tak, takie jako konsumenci bardzo lubimy! Warto w nie inwestować – zainteresowanie późniejszym zakupem usług lub produktów jest zdecydowanie większe, niż stawiając na tradycyjne metody reklamy.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Kolportaż ulotek reklamowych, choć bezadresowo, to może być skuteczny. Na czym polega ta forma reklamy? Zajmujemy się rozprowadzaniem materiałów reklamowych po skrzynkach pocztowych konsumentów. Nierzadko trafiamy z nimi pod drzwi ich mieszkań czy docieramy pod wycieraczki samochodów. Tym samym szeroko informujemy społeczeństwo o usługach dostępnych w naszej firmie, prezentując jej najważniejsze obszary. To idealny sposób na zaprezentowanie nowopowstałej firmy.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Nasi zleceniodawcy nierzadko zgłaszają się do nas z bazą swoich klientów – osób, które kiedyś wyraziły zainteresowanie ich usługami lub produktami. Naszym zadaniem jest reaktywacja ic zainteresowania. Staramy się więc sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.
Jeśli jednak nasz klient nie ma takiej bazy – stworzymy ją wspólnie. Wszystko po to, by z kolportażem ulotek czy gazetek reklamowych dotrzeć do możliwie jak najbardziej konkretnej grupy odbiorców. To się opłaca!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe wręczane do rąk własnych to wciąż często spotykany obrazek. Gdzie najczęściej? W miejscach często odwiedzanych i popularnych ciągach komunikacyjnych. Zlecając nam usługę aktywnego roznoszenia ulotek nasi zleceniodawcy mogą mieć pewność, że wykonamy ją z wykorzystaniem największej dawki uśmiechu i profesjonalizmu. Tak, też potrafimy się wznieść na wyżyny naszej życzliwości!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Chętnie nawiązujemy współpracę nie tylko z mega kreatywnymi zleceniodawcami, którzy mają konkretny pomysł na projekt materiałów reklamowych, ale i z tymi, którzy tej wizji nie mają. Łącząc siły jesteśmy w stanie wspólnie stworzyć coś absolutnie ekstra. A gdy już projekt przejdzie fazę akceptacji, niezwłocznie zajmiemy się jego szybkim drukiem.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Ile razy widzieliśmy świetnie przygotowane i prowadzone przez hostessy czy hostów akcje promocyjne? My też potrafimy je zorganizować. I nieważne, czy dotyczyć będą akcji degustacyjnej, samplingowej czy prezentacyjnej. We wszystkich sprawdzimy się na medal. Wiemy jak sprzedawać aktywnie i to właśnie zaprezentujemy naszym zleceniodawcom w postaci wzrostu realnej sprzedaży.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej