Roznoszenie ulotek Jaworzno

Roznoszenie ulotek w Jaworznie to bardzo dobry pomysł na skuteczne i niedrogie reklamowanie świadczonych usług czy oferowanych w sprzedaży produktów. Wybierzmy zespół doświadczonych specjalistów od reklamy i marketingu – posta.pl. Otrzymamy wówczas kreatywny projekt ulotek oraz jego realizację. Do tego w pakiecie dochodzi także skuteczna dystrybucja materiałów reklamowych nie tylko na terenie samego Jaworzna, ale i w jego najbliższych okolicach. Dotarcie do jak najszerszej i specjalnie wyodrębnionej grupy docelowej potencjalnych klientów jest tu niezwykle ważne. A do tego i gwarantowane. Wystarczy wybrać profesjonalny kolportaż ulotek w Jaworznie, ale i w takich miastach jak Mysłowice i Tychy.

Reklama skuteczna i tania

Roznoszenie ulotek w Jaworznie zaliczymy raczej do niedrogich, ale bardzo skutecznych form reklamy. Niewielki format ulotek ma w sobie wielką moc – szczególnie wówczas, gdy projekt reklamy został wykonany przez doświadczonych fachowców. Tu poleca się zespół posta.pl specjalizujący się w tworzeniu unikatowych i bardzo ciekawych projektów reklamowych. Warto ich wybrać!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Jaworzna

Kolportaż ulotek Gliwice
 • pakietowanie materiałów reklamowych zgodnie z wytycznymi klienta
 • przygotowywanie projektów ulotek, wizytówek i gazetek reklamowych
 • druk różnorodnych materiałów reklamowych
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • skuteczna dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w popularnych miejscach spotkań i dużych skupisk ludzi
 • kolportaż ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • dystrybucja ulotek w szkołach i innych placówkach oświatowych
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • rozprowadzanie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych: w tym samplingowych czy degustacyjnych, prowadzonych przez doświadczone hostessy lub hostów
 • plakatowanie w miejscach dozwolonych przez obowiązujące przepisy prawa
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • roznoszenie ulotek po punktach usługowych

Jaworzno

Jaworzno – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, położone na Wyżynie Śląskiej. Niegdyś było miastem tzw. Zagłębia Krakowskiego, obecnie zaś stanowi główny ośrodek Jaworznicko – Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego. Jaworzno niegdyś było prężnie działającym ośrodkiem przemysłowym, jednak redukcja zatrudnienia w tym sektorze w latach 90. sprawiła, że teraz działa tam jedynie jedyna kopalnia ZG Sobieski należąca do spółki Tauron Wydobycie. Niegdyś na terenie miasta funkcjonowała jeszcze Kopalnia Jan Kanty. Odwiedzając Jaworzno, warto zobaczyć tamtejszy pałac, rezerwat przyrody Dolina Żabnika, Planty Jaworznickie, deptak miejski oraz kolegiatę św. Wojciecha i Katarzyny.

Opinie klientów

„W związku z poszerzeniem usług w moim gabinecie kosmetycznym, szukałam firmy specjalizującej się w projektowaniu i dystrybucji ulotek reklamowych. Udało mi się trafić na usługi posta.pl. Jestem oczarowana nieskończoną kreatywnością zespołu oraz idealnym dopasowaniem projektu do mojej branży. Z profesjonalnego wsparcia reklamowego po prostu warto skorzystać!” – Joanna, 36 lat

„Po nieudanej współpracy z nieterminowymi zleceniobiorcami w Jaworznie, postanowiłem poszukać dobrej i sprawdzonej firmy reklamowej. Trafiłem na posta.pl i właśnie u nich zamówiłem projekt wizytówki dla swojego zakładu stolarskiego. Zespół posta.pl zaskoczył mnie terminowością i fachowością. Wiem, że już zawsze będę korzystać z ich usług.” – Marek, 42 lata

„Jakiś czas temu zajęłam się produkcją domowych ciast i deserów. Potrzebowałam jednak fachowego wsparcia reklamowego. Wybrałam usługi dostępne w posta.pl. U nich zamówiłam ulotki reklamowe wraz z kolportażem. Od tamtej pory mój biznes wspaniale się kręci. Polecam!” – Marysia, 38 lat

PAKIETOWANIE

Czy otrzymując zafoliowaną przesyłkę zawierającą zestaw gazetek i ulotek reklamowych, wzbogaconą licznymi gratisami czy kuponami zniżkowymi, nie będziemy zainteresowani jej otwarciem? Oczywiście, że będziemy – dlatego takie działania marketingowe cieszą się dużą popularnością i uznaniem potencjalnych odbiorców. Coraz częściej wykorzystuje się je w codziennej pracy agencji reklamowej. Nieprzypadkowo – bo dużo większe szanse na otwarcie przesyłki to zdecydowanie większe zainteresowanie skorzystaniem z oferty asortymentowej lub usługowej danej firmy. A o to w skutecznej reklamie chodzi właśnie.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Dystrybucja ulotek reklamowych czy roznoszenie gazetek reklamowych pod drzwi odbiorców, do ich skrzynek pocztowych lub koszyków reklamowych to jedne z głównych obszarów działań dystrybucji bezadresowej. Co dzięki temu można zyskać? Przede wszystkim promocję usług firmowych na szerokim obszarze. Niech ofertę naszej firmy pozna możliwie jak najwięcej osób!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Kolportaż ulotek w dystrybucji adresowej odbywa się głównie przy wykorzystaniu bazy adresowej klientów, którzy wyrazili niegdyś zainteresowanie daną firmą. Listę kontaktów często dostarczają sami zleceniodawcy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by bazę kontaktów stworzyć wspólnie. Zespół pracowników posta.pl jest otwarty na szeroko zakrojoną współpracę. Wspólnie możemy zdziałać dużo więcej, niż samopas. A o skuteczności świetnie zaplanowanego kolportażu ulotek reklamowych warto przekonać się już na własnym przykładzie.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe, choć ulotne w swojej formule i niewielkiej formie, to wręczone bezpośrednio, mają wielką moc. Dlatego też roznoszenie materiałów reklamowych w newralgicznych punktach czy ciągach komunikacyjnych ma ogromny potencjał. Warto więc zaufać tej uznawanej za jedną z najstarszych form reklamy by przekonać się o jej skuteczności. A na dobrą drogę marketingową wejść można właśnie z nami. Zapraszamy do kontaktu!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Kolportaż świetnie zaprojektowanych ulotek reklamowych czy gazetek nie jest dla nas żadnym problemem. Podobnie jak stworzenie projektu od zera, wydruk ulotek czy późniejsza ich dystrybucja. Wystarczy, że wspólnie z klientem opracujemy satysfakcjonujący go projekt, a następnie zajmiemy się jego drukiem. Wszystko szybko, miło i w pełni profesjonalnie. Bo droga do skutecznej reklamy nie musi być wcale żmudna i usłana kamieniami. My sprawiamy, że projekt i druk materiałów reklamowych może być prawdziwą przyjemnością przekutą w późniejszy sukces zleceniodawcy.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Niektórzy ludzie mają ponadprzeciętne zdolności przekonywania i wdrażania znanych szeroko technik sprzedażowych. My zaś znamy tych, którzy na sprzedawaniu znają się najlepiej – te osoby właśnie tworzą zgrany i profesjonalny zespół zatrudnianych przez nas hostów i hostess. A wszystko w służbie udanych akcji reklamowych dla naszych zleceniodawców. Jeśli więc marzy się wam przeprowadzenie świetnie rozplanowanej dystrybucji ulotek reklamowych lub chcecie przeprowadzić niecodzienną akcję degustacyjną lub samplingowe – niezwłocznie zgłoście się do nas. Pokażemy wam, jak wygląda profesjonalizm w najlepszej jego odsłonie. Jesteśmy właśnie dla was!

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej