Roznoszenie ulotek Bieruń

Roznoszenie ulotek w Bieruniu to jedna z najczęściej zamawianych form nowoczesnej reklamy w niewielkim, ale jakże skutecznym formacie. O popularności tej formy reklamy decyduje przede wszystkim dotarcie do szerokiego grona klientów i specjalnie wyselekcjonowanej grupy docelowej, realnie zainteresowanej daną ofertą. Gwarancję pełni zadowolenia otrzymamy wówczas, gdy skorzystamy z profesjonalnego wsparcia reklamowo – marketingowego od zespołu posta.pl. Kolportaż ulotek w wykonaniu fachowców to także gwarancja sukcesywnego dotarcia nie tylko do mieszkańców Bierunia, ale i tych osób, które mieszkają w miastach i miasteczkach zlokalizowanych nieopodal. Mowa o mieszkańcach Katowic, Tych czy Oświęcimia.

Niedroga, a cenna reklama

Roznoszenie ulotek w Bieruniu nie musi się wcale wiązać z ponoszeniem ogromnych kosztów przeznaczonych na reklamę. Nawet więcej – nie będzie inwestycją kosztowną, a świetnie przemyślaną i odpowiednio rozplanowaną. Tak pracują właśnie świetnie wyszkoleni specjaliści z branży – zespół posta.pl specjalizuje się w realizacji wyłącznie doskonale zorganizowanych akcji reklamowych. Na ich skuteczność naprawdę można liczyć! Wykorzystujemy również potencjał reklamowy w okolicznych miastach takich jak: Katowice.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Bierunia

Kolportaż ulotek Katowice
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dobrze zaplanowana dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • projektowanie gazetek, ulotek reklamowych i wizytówek
 • druk materiałów reklamowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w miejscach spotkań dużych skupisk ludzi
 • kolportaż ulotek na uczelniach, w szkołach i innych placówkach oświatowych
 • przygotowywanie atrakcyjnych materiałów reklamowych w pakietach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib popularnych firm
 • dystrybucja ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych
 • rozprowadzanie ulotek po punktach usługowych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych

Bieruń

Bieruń – miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba władz powiatu bieruńsko – lędzińskiego. Na terenie Bierunia znajdują się bogate złoża kruszyw piasku oraz żwiru – z troski jednak o ochronę środowiska naturalnego – nie są wydobywane. W mieście funkcjonuje również kilka dużych zakładów pracy. Zaliczymy do nich KWK Piast – Ziemowit, zakłady tworzyw sztucznych i materiałów wybuchowych Nitroerg S.A., zakłady mleczarskie Danone czy firmę Johnson Control. Oprócz tego spora część mieszkańców Bierunia zajmuje się prowadzeniem gospodarstw rolnych – na czele z hodowlą trzody chlewnej, produkcją mleka czy uprawą zbóż, kukurydzy i rzepaku.

Polecane wpisy na blogu:

Opinie klientów

„Niedawno założyłam niepubliczny żłobek w Bieruniu. Pilnie potrzebowałam ulotek reklamowych dopasowanych do oferty dostępnej w mojej firmie. Szybki druk i wspaniały projekt dostałam w posta.pl. Firma zajęła się także skutecznym kolportażem świetnie przygotowanych materiałów reklamowych. Polecam ich usługi!” – Agnieszka, 31 lat

„Szukałem eleganckiego projektu wizytówki idealnie oddającego moją pasję i zawód. Trafiłem na profesjonalne usługi zespołu posta.pl. Właśnie u nich zamówiłem także dystrybucję wizytówek do specjalnie wybranej grupy docelowej. Współpracę oceniam na szóstkę!” – Jacek, 24 lata

„Od lat zajmuję się serwisem i naprawą sprzętu elektronicznego. Jak w każdej branży jednak – potrzebowałem fachowego wsparcia reklamowego. Dostałem je od najlepszych. Wybrałem usługi posta.pl i teraz polecam je wszystkim. Gwarancja indywidualnego podejścia do każdego klienta to jest to!” – Michał, 45 lat

PAKIETOWANIE

Wiemy co sprawia, że atrakcyjność przesyłek reklamowych momentalnie rośnie. To ich zawartość. Jeśli więc w jednym pakiecie dostarczymy klientom oprócz gazetek reklamowych również atrakcyjne gratisy czy kupony rabatowe, ci z większą przyjemnością zaznajomią się z zawartością przesyłki. Co to oznacza dla reklamodawców? Że będą mieli większą realną szansę na to, że w przyszłości osoby te dokonają zakupu reklamowych towarów lub usług. To się opłaca!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Kolportaż ulotek reklamowych bezadresowo to ni mniej nie więcej tyle, jak dostarczanie ulotek do skrzynek pocztowych, pod drzwi potencjalnych odbiorców, jak i umieszczanie ulotek w specjalnie wyeksponowanych koszach reklamowych. To jeden z najprostszych i wciąż bardzo popularnych sposobów na to, by poinformować o aktualnie obowiązującej ofercie firmowej lub przedstawić ogólne informacje o firmie znajdującej się w pobliżu.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Kolportaż ulotek reklamowych pod adres klientów figurujących w bazach danych naszych zleceniodawców to dla nas łatwizna. Nie ma nic prostszego, jak dotrzeć z odpowiednio przygotowanymi materiałami pod wskazany adres. Trudniej jest wówczas, gdy nasz klient nie posiada własnej bazy danych. Ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – stworzymy tę bazę od podstaw. Wystarczy, że dostaniemy zlecenie i… zabieramy się do pracy!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Roznoszenie ulotek czy roznoszenie gazetek to dla nas bułka z masłem. Znamy się na tym doskonale, lubimy to, a i mamy sposoby na to, by kolportaż ulotek był bardzo skuteczny. Dlatego też z prowadzonymi akcjami reklamowymi wychodzimy tam, gdzie możemy spotkać wielu ludzi. Już my wiemy jak zachęcić ich do tego, by otrzymaną do rąk ulotkę zachowali sobie na dłużej.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Czy wszyscy klienci zgłaszający się do naszej agencji mają pomysł na projekt materiałów reklamowych? Oczywiście, że nie. Dlatego też jesteśmy otwarci na współpracę – wspólnymi siłami wymyślimy taki projekt, który zachwyci nie tylko samego zleceniodawcę, ale będzie miał też ogromny potencjał marketingowy. Potem zajmiemy się jego szybkim wydrukiem, by następnie przejść do kolejnego kroku – skutecznego kolportażu. Na tym znamy się jak nikt!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Czasem jest tak, że dany produkt czy usługa nie sprzedadzą się łatwo „samo przez się”. Konieczne staje się wówczas wykorzystanie innych metod reklamowych. A do takich z pewnością zaliczyć można wsparcie doświadczonych ekip hostess i hostów. Tak, oni przeprowadzą skuteczną dystrybucję ulotek podczas starannie zaplanowanego eventu, nadzorować będą akcje degustacyjne czy samplingowe, zajmą się też prezentacją konkretnego sprzętu. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych – ale o tym warto się przekonać już na własne oczy.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej