Roznoszenie ulotek Mikołów

Roznoszenie ulotek w Mikołowie to jedna z najpopularniejszych, najbardziej skutecznych i niewiążących się z ogromnymi kosztami, forma reklamy. Udana dystrybucja ulotek w niewielkim formacie jest gwarancją dotarcia do naprawdę szerokiej grupy docelowej odbiorców. A co najważniejsze – każdy z projektów ulotek reklamowych jest odpowiednio przemyślany i dopasowany do specyfiki danej branży. Co to oznacza w praktyce? To właśnie, że doświadczony zespół posta.pl stworzy reklamę unikalną i bardzo skuteczną. A następnie zajmie się także rozniesieniem ulotek nie tylko w samym Mikołowie i jego centralnych punktach, ale również i w miastach położonych nieopodal. Mowa o Rudzie Śląskiej, Orzeszu czy Tychach.

Szeroki zasięg skutecznej reklamy

Kolportaż ulotek w Mikołowie to sprawna i dobrze zaplanowana akcja promocyjna. Profesjonalizm zespołu posta.pl to dodatkowo gwarancja dotarcia do szerokiego grona nowych klientów z akcjami promocyjnymi czy zniżkowymi. Warto postawić na fachowe wsparcie tych, którzy na skutecznej reklamie znają się jak nikt inny!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Mikołowa

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • dobrze zaplanowane rozprowadzanie ulotek w popularnych ciągach komunikacyjnych i miejscach spotkań
 • kolportaż ulotek na uczelniach i w szkołach oraz innych placówkach publicznych
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych z udziałem hostów i hostess
 • rozprowadzanie ulotek po punktach usługowych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych według wytycznych klienta

Mikołów

Mikołów – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, będące siedzibą władz powiatu mikołowskiego, zajmujące dodatkowo południową część Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Właśnie w Mikołowie znajduje się jedyna w Polsce i jedna z dwóch w Europie – Kopalnia Doświadczalna Barbara. Miasto słynie również z ujęcia wody dla browaru Tyskie Gronie – tutaj znajduje się wzgórze Gronie. Odwiedzając Mikołów, warto zwiedzić rynek z nieregularną siatką ulic oraz odwiedzić znane kościoły: pw. św. Mikołaja z 1720 roku, pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Paniowach czy kościół parafialny pw. Matki Bożej Śnieżnej. Godne podziwu pozostają także zabytkowe kamienice w śródmieściu oraz tereny parkowe z XVIII wieku: Duże i Małe Planty.

Opinie klientów

„Moim marzeniem było założenie salonu optycznego w Mikołowie. Spełniłam je w tym roku. Wiedziałam jednak, że bez dobrej reklamy nie mam szans na pozyskanie większej liczby klientów. Wybrałam usługi posta.pl i otrzymałam projekt idealnej ulotki reklamowej oraz zamówiłam usługę kolportażu na terenie miasta i w okolicach. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Warto!” – Monika, 29 lat

„W Mikołowie brakowało dobrych usług krawieckich. Wykorzystałam możliwości swojego domu i założyłam własną działalność gospodarczą. Nie mogłam liczyć jednak Tylkowa reklamę szeptaną. Ulotki reklamowe i ich dystrybucję zamówiłam w posta.pl. Teraz mam klientki nie tylko z samego Mikołowa, ale i z okolic. Polecam.” – Barbara, 46 lat

„Jako właściciel kwiaciarni doskonale zdawałem sobie sprawę, że dobra reklama jest dźwignią handlu. Wybrałem więc usługi dostępne w posta.pl i zamówiłem ulotki reklamowe. Pozytywnie zaskoczył mnie szybki termin realizacji zlecenia i jego efekt. Do tego także w posta.pl zleciłem kolportaż ulotek. Liczba moich klientów wzrosła kilkukrotnie!” – Ryszard, 41 lat

PAKIETOWANIE

Jedną z atrakcyjniejszych form przesyłek pakietowanych pozostają zafoliowane zestawy kilku gazetek oraz ulotek reklamowych, wzbogacone dodatkowymi, bezpłatnymi próbkami produktów reklamowych. Dużym atutem takiej przesyłki marketingowej pozostają też dodatki w postaci kuponów zniżkowych. Przemyślany kolportaż pakietów reklamowych zwiększa zainteresowanie odbiorców oraz sprawia, że ci z dużo większą przyjemnością otworzą przesyłkę oraz szczegółowo zapoznają się z tym, co znajduje się w jej środku.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Roznoszenie ulotek czy roznoszenie gazetek do skrzynek pocztowych, pod drzwi mieszkań czy umieszczanie materiałów reklamowych za wycieraczkami szyb samochodowych, to działania związane z dystrybucją bezadresową. To jeden z najlepszych sposobów na to, by poinformować szerokie grono potencjalnie zainteresowanych odbiorców o tym, że nasza firma istnieje oraz dać znać jakie nowości czy akcje promocyjne są aktualnie dostępne.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Ulotki reklamowe czy kolportaż gazetek w dystrybucji adresowej ma jeden cel – trafić do klienta który już wcześniej wyraził zainteresowanie naszą firmą. O skutecznym działaniu w tym obszarze mówić można wówczas, gdy klient dysponuje własną bazą danych swoich klientów. Nie jest to jednak konieczność – jesteśmy otwarci na to, by przygotować tę bazę wspólnie ze zleceniodawcą. Jeśli więc ten jej nie posiada – nic straconego. Wspólnymi siłami określimy, do kogo kierujemy działania marketingowe oraz jakie efekty chcemy przez to uzyskać. Sukces w kolportażu gwarantowany!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Nic tak nie działa na poinformowanie potencjalnie zainteresowanych klientów o konkretnej usłudze, jak… wręczenie im ulotek reklamowych do ręki. Warto więc postawić na bezpośrednie roznoszenie ulotek. Tutaj celujemy w punkty popularnych ciągów komunikacyjnych, odwiedzanych przez szerokie grono ludzi w każdym wieku. Bezpośrednio przeprowadzona promocja może odnieść tylko jeden skutek – będzie trafiona w punkt!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Czy wszyscy klienci zgłaszający się do nas mają już ściśle określony pomysł na projekt materiałów reklamowych? Oczywiście, że nie. Takich jest niewielki odsetek. My jednak skutecznie wspomożemy w każdej sytuacji. Pomożemy optymalnie dopracować gotowy już projekt ulotek, ale i przygotujemy go z klientem od zera. Co więcej – na nasze barki złożyć też można wydruk ulotek czy gazetek reklamowych. Czego my nie robiliśmy? Zrobimy także i prawdziwe arcydzieło dla naszego klienta!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Nie zawsze jest tak, że aby opowiedzieć o pełni właściwości produktów czy usług, można je przedstawić jedynie w ulotnej formie ulotek reklamowych. Czasami trzeba się wspiąć na prawdziwe wyżyny. I zatrudnić do tego specjalnie wyszkolone osoby. My dysponujemy takim właśnie zespołem hostów i hostess. Oni właśnie z sukcesem poprowadzą każdą akcję promocyjną – czy to dotyczącą degustacji, rozprowadzania ulotek czy tez prezentowania sprzętu podczas specjalnie zorganizowanych eventów. Jesteśmy otwarci na szeroką współpracę z naszymi klientami. Gwarantujemy, że zlecone nam kampanie reklamowe przeprowadzimy z możliwie jak największym sukcesem.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej