Roznoszenie ulotek Świętochłowice

Roznoszenie ulotek w Świętochłowicach to jedna z najbardziej popularnych i cieszących się ogromną skutecznością, form nowoczesnej reklamy. Druk ulotek nie jest drogi, a udane dotarcie do szerokiego grona realnie zainteresowanych odbiorców – gwarantowane. Za kolportaż ulotek w Świętochłowicach, tak jak i za ich projekt oraz realizację, odpowiadają bowiem wysokiej klasy specjaliści z dziedziny reklamy. Nic dziwnego więc, że i zainteresowanie usługami oferowanymi przez zespół posta.pl stale rośnie. Wybierając profesjonalne wsparcie w kolportażu ulotek w Świętochłowicach, otrzymuje się także możliwość dotarcia nie tylko do mieszkańców tego miasta, ale i osób zamieszkujących miasta i miasteczka przyległe. Śmiało można więc stwierdzić, że zamówione materiały reklamowe zostaną dostarczone również do Chorzowa, Rudy Śląskiej oraz Bytomia.

Udany biznes z dobrą reklamą

Roznoszenie ulotek w Świętochłowicach to świetny pomysł na udane promowanie własnego biznesu oraz dostępnych w sprzedaży produktów. To także dobry pomysł na przeprowadzenie akcji rabatowej i zniżkowej. Profesjonalny kolportaż ulotek w Świętochłowicach, gwarantowany przez zespół pracowników posta.pl, to pomysł na udaną promocję biznesu w każdej branży. Dotyczy to nie tylko Katowic, Wrocławia, Świętochłowic. Sprawdź sam! Warto!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Świętochłowic

Kolportaż ulotek Katowice
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych
 • roznoszenie ulotek i gazetek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • projektowanie i druk ulotek, wizytówek i innych materiałów reklamowych
 • dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • kolportaż ulotek na uczelniach, w szkołach i innych placówkach edukacyjnych
 • roznoszenie materiałów reklamowych do siedzib różnych firm
 • rozprowadzanie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych z udziałem doświadczonego zespołu obsługi
 • roznoszenie ulotek po punktach usługowych
 • kolportaż ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach dozwolonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • pakietowanie materiałów reklamowych zgodnie z wytycznymi klienta

Świętochłowice

Świętochłowice – miasto na prawach powiatu, położone na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. To 3. pod względem gęstości zaludnienia, miasto w Polsce oraz jednocześnie najmniejsze z wszystkich miast na prawach powiatu. Do dzisiaj na terenie Świętochłowic funkcjonuje dawna Huta Florian (dziś jednak jest częścią koncernu ArcelorMittal Poland). Do najciekawszych i najbardziej godnych odwiedzenia zabytków miasta zaliczymy kościół św. Piotra i Pawła z XIX wieku.

Opinie klientów

„Gdy przejęłam po koleżance salon kosmetyczny w Świętochłowicach, postanowiłam zmienić nie tylko wystrój, ale również i reklamę. Wybrałam polecane usługi w posta.pl i trafiłam idealnie! Tak pięknego projektu wizytówek i ulotek nie widziałam już dawno. Moje klientki były zachwycone, a dzięki skutecznej dystrybucji materiałów reklamowych, pozyskałam mnóstwo nowych klientek. Polecam usługi posta.pl!” – Emilia, 32 lata

„Niedrogo, szybko i idealnie dopasowanie do branży. Tak wygląda współpraca z najlepszymi specjalistami od reklamy w Świętochłowicach. Zespół posta.pl stworzył najlepszą reklamę mojej firmy. Wcześniej korzystałem z usług innych firm, ale ta współpraca udała się najlepiej. Polecam z czystym sercem.” – Piotr, 45 lat

„Marzyłam o niestandardowych wizytówkach dla swojej kliniki medycyny estetycznej. Nieszablonowość, nieskończona kreatywność i terminowość. To główne wyróżniki najwyższej jakości usług dostępnych w posta.pl. Warto z nich skorzystać dla udanego rozwoju każdego biznesu!” – Barbara, 52 lata

PAKIETOWANIE

Przesyłka pełna niespodzianek marzy się każdemu. Jeśli do tego w jej wnętrzu znajdziemy atrakcyjne kupony rabatowe czy gratisy, dużo bardziej wzrasta zainteresowanie ofertą. I my o tym doskonale wiemy, dlatego naszym klientom proponujemy właśnie pakietowane przesyłki reklamowe. W nich tkwi moc!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Roznoszenie ulotek i gazetek reklamowych po skrzynkach pocztowych, pozostawianie materiałów reklamowych pod drzwiami mieszkań konsumentów lub umieszczanie pod wycieraczkami samochodów – to jedna z najprostszych, ale i bardzo skutecznych metod na reklamę oferty nowej firmy lub zapoznanie z aktualnie obowiązującymi promocjami.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Korzystając z baz danych udostępnionych przez naszych zleceniodawców, tworzymy reklamy adresowane do konkretnych klientów. Im bliżej określimy grupę docelową, tym większy sukces działań marketingowych. Nic straconego jednak, jeśli nie mamy tej bazy. Stworzymy ją wspólnie z Tobą, a sukces będzie na wyciągnięcie ręki.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

W jej ramach zajmujemy się kolportażem ulotek w miejscach często odwiedzanych przez konsumentów. Angażujemy całą moc pozytywnych emocji do tego, by móc cieszyć się skutecznym rozprowadzaniem ulotek. Daj poznać innych swoją firmę od najlepszej strony!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Ty masz pomysły, my mamy wiedzę i narzędzia. Połączmy siły i stwórzmy najwspanialsze ulotki czy gazetki reklamowe na świecie. W naszej ofercie znajdziesz też plakaty – a po Twojej akceptacji szybko przejdziemy do druku.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Korzystając z wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu naszych hostess i hostów będziesz mógł dużo szybciej sprzedać swoje produkty lub usługi. Jak to możliwe? Na Twoje życzenie przeprowadzimy super udaną degustację, akcję promocyjną lub samplingowe. Zobacz jakie to proste!

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej