Roznoszenie ulotek Siewierz

Roznoszenie ulotek w Siewierzu to bardzo popularna i niezwykle skuteczna forma nowoczesnej reklamy w niewielkim formacie. Wybór doświadczonego zespołu pracowników posta.pl sprawia, że zlecone działania marketingowo – reklamowe będą doskonale dopasowane do specyfiki danej branży. Dzięki temu też zdecydowanie wzrośnie ogólna skuteczność działań, a dotarcie do szerokiego grona nowych, potencjalnych klientów, będzie gwarantowane.

Zlecając kolportaż ulotek w Siewierzu, warto pamiętać, że zamówione materiały reklamowe nie trafią tylko do centralnych punktów miasta, ale z sukcesem zostaną rozniesione również po najbliższych okolicach. Trafią do Myszkowa, Lublińca czy Dąbrowy Górniczej.

Reklama na medal

Kolportaż ulotek w Siewierzu to świetny sposób na dotarcie do szerokiego grona klientów oraz doskonała opcja na skuteczne promowanie własnego biznesu. Warto postawić na wieloletnie doświadczenie branżowe zespołu posta.pl!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Siewierza

Kolportaż ulotek Piekary Śląskie
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych
 • roznoszenie gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • rozprowadzanie ulotek na uczelniach, w szkołach i innych placówkach publicznych
 • skuteczna dystrybucja ulotek i gazet w miejscach skupisk ludzi i popularnych ciągach komunikacyjnych
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnych firm
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych: samplingowych, degustacyjnych, pokazowych, prowadzonych przez doświadczone hostessy lub hostów
 • dystrybucja ulotek w punktach usługowych
 • projektowanie ulotek, wizytówek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • pakietowanie materiałów reklamowych wzbogaconych o elementy gratisowe i rabatowe

Siewierz

Siewierz – miasto w południowej Polsce, będące siedzibą władz gminy miejsko – wiejskiej. Miasto położone jest na Garbie Tarnogórskim, przepływa przez nie rzeka Czarna Przemsza. Początki istnienia miejscowości datuje się nawet na XII wiek.

Do najbardziej znanych zabytków Siewierza zaliczymy barokowe kościoły z XVI – XVIII wieku, romański kościół św. Jana Chrzciciela czy godną odwiedzenia Izbę Tradycji i Kultury Dawnej. Na odwiedzających czekać też będą ruiny gotyckiego zamku książąt siewierskich. Na terenie Siewierza znajduje się także bardzo popularny wśród turystów zalew Przeczycko – Siewierski.

Miasto słynie z pysznych dań tradycyjnych: żurku, żołądków z gęsi, wątróbek gęsich, smalcu z gęsi oraz pieczonej kaczki, oraz gęsi. Do tego w Siewierzu uprawia się znane w całej Polsce borówkę (inaczej nazywaną brusznicą) siewierską.

Opinie klientów

„Planowaliśmy z mężem otworzyć bistro z kuchnią domową w Siewierzu, jednak bez dobrej reklamy nasze zdolności kulinarne nie zdobyłyby takiej popularności. Dlatego postawiliśmy na kompleksową obsługę reklamową dostępną w posta.pl. Projekt, druk oraz dystrybucja ulotek na terenie miasta udała się znakomicie. A to wszystko to efekt współpracy z doświadczonymi profesjonalistami. Polecamy tę firmę!” – Grażyna i Janusz z Siewierza, 45 latkowie

„Nowy salon fryzjerski w mieście bez odpowiedniej oprawy reklamowej? To się mogło nie udać. Dlatego też postanowiłam skorzystać z profesjonalnego wsparcia zespołu posta.pl. Zaprojektowali świetne ulotki i zajęli się ich dystrybucją nie tylko na terenie miasta, ale i w okolicach. Na brak klientów nie mogę teraz narzekać.” – Natalia, 32 lata

„Planowałem otworzyć sklep z akcesoriami pływackimi, jednak zupełnie nie miałem pomysłu na to, jak go zareklamuję. Znajoma poleciła mi skorzystanie z usług posta.pl. Nie zawiodłem się! O tak świetnie przeprowadzonej akcji reklamowej właśnie marzyłem. Dobrze zaplanowany kolportaż ulotek to dźwignia każdego handlu. Polecam!” – Ryszard, 47 lat

PAKIETOWANIE

Otwieramy skrzynkę pocztową, a tam… znajdujemy zafoliowaną przesyłkę z atrakcyjnymi materiałami gratisowymi i kuponami rabatowymi. Co to takiego? To kolportaż pakietowanych materiałów reklamowych. O tak, takie jako konsumenci bardzo lubimy! Warto w nie inwestować – zainteresowanie późniejszym zakupem usług lub produktów jest zdecydowanie większe, niż stawiając na tradycyjne metody reklamy.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Kolportaż ulotek reklamowych, choć bezadresowo, to może być skuteczny. Na czym polega ta forma reklamy? Zajmujemy się rozprowadzaniem materiałów reklamowych po skrzynkach pocztowych konsumentów. Nierzadko trafiamy z nimi pod drzwi ich mieszkań czy docieramy pod wycieraczki samochodów. Tym samym szeroko informujemy społeczeństwo o usługach dostępnych w naszej firmie, prezentując jej najważniejsze obszary. To idealny sposób na zaprezentowanie nowopowstałej firmy.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Nasi zleceniodawcy nierzadko zgłaszają się do nas z bazą swoich klientów – osób, które kiedyś wyraziły zainteresowanie ich usługami lub produktami. Naszym zadaniem jest reaktywacja ic zainteresowania. Staramy się więc sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom.
Jeśli jednak nasz klient nie ma takiej bazy – stworzymy ją wspólnie. Wszystko po to, by z kolportażem ulotek czy gazetek reklamowych dotrzeć do możliwie jak najbardziej konkretnej grupy odbiorców. To się opłaca!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe wręczane do rąk własnych to wciąż często spotykany obrazek. Gdzie najczęściej? W miejscach często odwiedzanych i popularnych ciągach komunikacyjnych. Zlecając nam usługę aktywnego roznoszenia ulotek nasi zleceniodawcy mogą mieć pewność, że wykonamy ją z wykorzystaniem największej dawki uśmiechu i profesjonalizmu. Tak, też potrafimy się wznieść na wyżyny naszej życzliwości!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Chętnie nawiązujemy współpracę nie tylko z mega kreatywnymi zleceniodawcami, którzy mają konkretny pomysł na projekt materiałów reklamowych, ale i z tymi, którzy tej wizji nie mają. Łącząc siły jesteśmy w stanie wspólnie stworzyć coś absolutnie ekstra. A gdy już projekt przejdzie fazę akceptacji, niezwłocznie zajmiemy się jego szybkim drukiem.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Ile razy widzieliśmy świetnie przygotowane i prowadzone przez hostessy czy hostów akcje promocyjne? My też potrafimy je zorganizować. I nieważne, czy dotyczyć będą akcji degustacyjnej, samplingowej czy prezentacyjnej. We wszystkich sprawdzimy się na medal. Wiemy jak sprzedawać aktywnie i to właśnie zaprezentujemy naszym zleceniodawcom w postaci wzrostu realnej sprzedaży.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej