Roznoszenie ulotek Orzesze

Roznoszenie ulotek w Orzeszu z pewnością przyniesie sporo efektów – szczególnie wówczas, gdy jest przygotowana i zrealizowana przez zespół doświadczonych profesjonalistów. Takich znajdziemy w posta.pl. Korzystając z ich szerokich usług, zyskamy gwarancję przygotowania reklamy idealnie pod potrzeby i specyfikę branży, w której działa nasza firma. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta można mieć pewność, że projekt reklamy będzie trafiony idealnie.

Kolportaż ulotek w Orzeszu to sprawdzona forma reklamy w niewielkim formacie, docierającej nie tylko do centralnych i najczęściej odwiedzanych punktów miasta, ale również i do mieszkańców pobliskich miejscowości lub miasteczek. Możemy więc być pewni, że roznoszenie ulotek w Orzeszu rozszerzy się także o takie miasta jak Mikołów, Ruda Śląska czy Rybnik.

Reklama niejedną ma formę

Kolportaż ulotek w Orzeszu to doskonały sposób na dotarcie do szerokiego grona obecnych, jak i nowych, potencjalnych klientów. Profesjonalizm i zaangażowanie zespołu posta.pl sprawi, że informacja o akcji rabatowej lub zniżkowej trafi teraz do grona naprawdę zainteresowanych odbiorców. Warto postawić na ulotki, bo w ten właśnie sposób trafić mogą do rąk własnych klientów lub ich skrzynek pocztowych.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Orzesza

Kolportaż ulotek Tarnowskie Góry
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • skuteczna dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w miejscach, gdzie można stale spotkać spore grupy ludzi – w ciągach komunikacyjnych i popularnych punktach spotkań
 • roznoszenie ulotek na uczelniach i w różnych placówkach oświatowych
 • pakietowanie materiałów reklamowych zgodnie z wytycznymi klienta
 • druk ulotek, plakatów, wizytówek
 • projektowanie materiałów reklamowych
 • dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • rozprowadzanie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • fachowa obsługa akcji promocyjnych: w tym samplingowych czy degustacyjnych, prowadzonych przez doświadczone hostessy lub hostów
 • dystrybucja ulotek w popularnych punktach usługowych
 • kolportaż ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych

Orzesze

Orzesze – miasto w południowej Polsce, w powiecie mikołowskim. W dawnych czasach Orzesze słynęło z prężnego rozwoju przemysłu – działały huta żelaza(późniejsza fabryka szkła) oraz kilkanaście kopalń, połączonych później w kopalnię Fryderyk – Orzesze. Obecnie w mieście działa tylko huta szkła, a rozwój miastu i zatrudnienie mieszkańcom zapewniają liczne przedsiębiorstwa (m.in. Fabryka Materacy Janpol, CP Glass S.A. czy Igloland). Będąc w Orzeszu, warto zwiedzić kościół św. Piotra i Pawła w Woszczycach oraz kościół św. Wawrzyńca z XVI wieku.

Nasza oferta obejmuje również:

Opinie klientów

„W Orzeszu jakiś czas temu otworzyłam kancelarię adwokacką. Wiedziałam jednak, że chcąc przyciągnąć klientów, będę musiała zainwestować w dobrą i skuteczną reklamę. Wybrałam usługi posta.pl – te poleciła mi przyjaciółka. I trafiłam idealnie! Tak pięknie i starannie wykonanych wizytówek nie miałam nigdy wcześniej. Polecam pełen profesjonalizm usług dostępnych u najlepszych z branży!” – Krystyna, 45 lat

„Szukałem sprawdzonej firmy reklamowej specjalizującej się w projektowaniu ulotek w Orzeszu. Trafiłem na doświadczony zespół posta.pl i zaufałem im. Intuicja mnie nie zawiodła. Moje biuro rachunkowe zostało skutecznie rozreklamowane nie tylko w mieście, ale i najbliższych okolicach. Warto wybrać usługi w posta.pl!” – Krzysztof, 36 lat

„Dawno temu zleciłam komuś wykonanie ulotek dla mojej firmy. Nikt jednak nigdy nie zajął się skutecznym ich kolportażem. Jak znalazłam usługi posta.pl – byłam zachwycona! Sprawnie, szybko i do określonych grup docelowych. Właśnie do nich trafiły moje materiały reklamowe. Polecam usługi dystrybucji z gwarancją zadowolenia!” – Marzena, 27 lat

PAKIETOWANIE

Ulotki reklamowe, gazetki z aktualnymi promocjami, a do tego liczne gratisy lub kupony rabatowe. To wszystko w jednym zawarte jest w pakietowej przesyłce reklamowej. Taką większość konsumentów otworzy z przyjemnością, by później z niej skorzystać. I taką reklamę zamówisz właśnie u nas.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Rozprowadzanie ulotek i gazetek reklamowych po skrzynkach pocztowych, koszach reklamowych, wkładanie za wycieraczki samochodowe… Czego nie robiliśmy. Wszystko po to, by informacje o ofercie Twojej firmy poszły w świat i dotarły do jak największej liczby konsumentów. Warto!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Korzystając z gotowej bazy danych docieramy do klientów, którzy już niegdyś Ci zaufali. Tworzymy reklamy adresowe stricte do nich – ich skuteczność jest doprawdy wysoka. Nie martw się jednak, jeśli takiej bazy nie posiadasz. Pomożemy Ci ją stworzyć, by osiągnąć pełen sukces reklamowy. Wspólnie!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Świetnie rozplanowany kolportaż ulotek reklamowych to także ten, w którym ulotki wręczamy do rąk własnych konsumentów. Najczęściej w chętnie odwiedzanych ciągach komunikacyjnych. Pozwól swojej firmie się rozpromować – a my to weźmiemy w swoje ręce.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nasza wiedza, Twoje pomysły. Nasze pomysły, wspólne dopracowanie. Nasze narzędzia, super realizacja. Nie bój się, jeśli brak Ci kreatywności. Wspólnymi siłami stworzymy najbardziej optymalny projekt materiałów reklamowych. A potem… szybko je wydrukujemy.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Nie zawsze produkt sprzeda się sam z siebie. Czasem potrzebne jest wsparcie odpowiedniej osoby lub osób. I takimi właśnie my dysponujemy. Zaufaj naszemu profesjonalnemu zespołowi hostess i hostów. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy, przeprowadzimy i skontrolujemy każdą akcję promocyjną: od degustacji, samplingów, po pokazy i eventy.

Chcesz się przekonać o sile powyższych słów?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej