Roznoszenie ulotek Miedzyrzecz

Czym jest dystrybucja i rzetelny kolportaż ulotek reklamowych? To przede wszystkim świetnie zaplanowane działania informacyjno – promocyjne, których celem jest informowanie szerokiego grona odbiorców o nowych produktach i usługach dostępnych w sprzedaży. Dodatkowo to także często wybierana forma współczesnej reklamy, uwielbiana przez reklamodawców nie tylko w Międzyrzeczu. Czy warto postawić na taką promocję firmy? Oczywiście, że tak! A do tego warto skorzystać ze wsparcia doświadczonych profesjonalistów z branży – zespół posta.pl ma na swoim koncie niejedną udaną reklamę dla firm. Czy do listy zadowolonych zleceniodawców dołączy także i Twoje przedsiębiorstwo?

Bez fachowej reklamy ani rusz

W Międzyrzeczu mieszka ponad 17 000 osób – do nich też kierowane są przekazy reklamowe w nowoczesnej, jak i bardziej tradycyjnej formie. W takich specjalizują się pracownicy firmy posta.pl, realizując nawet najbardziej wymagające projekty swoich klientów. Oczywiście roznoszenie ulotek reklamowych plasuje się w ścisłej czołówce najczęstszych wyborów reklamodawców. Nie dzieje się tak bez przyczyny – to bowiem sprawdzona i bardzo skuteczna forma reklamy, z sukcesem potrafiąca dotrzeć do nawet najbardziej licznej i zróżnicowanej grupy odbiorców. Czy warto zamówić profesjonalne usługi reklamowe w Międzyrzeczu? Oczywiście, że tak. Tym bardziej, że dzięki wsparciu specjalistów z branży reklamowej możliwe staje się skuteczne dotarcie z komunikatem reklamowej do odbiorców mieszkających nie tylko w samym mieście, ale i jego najbliższych okolicach.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Międzyrzecza

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • dobrze zaplanowana dystrybucja ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • roznoszenie gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • kolportaż ulotek i gazet w newralgicznych punktach i w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • skuteczne roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • rozprowadzanie ulotek w punktach usługowych
 • dostarczanie ulotek do placówek publicznych
 • kompleksowe usługi w zakresie wynajmu profesjonalnie przeszkolonych hostess i hostów do przeprowadzenia różnorodnych akcji promocyjnych
 • dystrybucja ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • dostarczanie ulotek do szkół, przedszkoli i żłobków
 • plakatowanie w miejscach wyznaczonych
 • konfekcjonowanie przesyłek z ulotkami i gazetkami reklamowymi
 • przygotowywanie projektów ulotek, wizytówek, broszur czy gazetek reklamowych
 • profesjonalny, zawsze terminowy druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o elementy gratisowe, jak również zniżkowe

Międzyrzecz

Międzyrzecz – miasto położone na terenie województwa lubuskiego, na Pojezierzu Lubuskim, pomiędzy rzekami Obrą i Paklicą. Północna część Międzyrzecza to strefa typowo przemysłowa z przemysłem budowlanym, motoryzacyjnym, kosmetycznym, farmaceutycznym oraz spożywczym na czele.

Będąc w Międzyrzeczu warto zobaczyć m.in.: Zamek, ratusz, rynek Starego Miasta, kościół parafialny pw. Św. Jana Chrzciciela, kościół pw. Św. Wojciecha, synagogę czy wieżę ciśnień z 1914 roku.

Opinie klientów

„Zakładając sklep z odzieżą dla maluszków wiedziałam, że bez fachowego wsparcia reklamowego nie uda mi się szybko pozyskać większej liczby klientów. Wybrałam polecane przez koleżankę usługi dostępne w posta.pl i jestem bardzo zadowolona. Atrakcyjny projekt wizytówek został zrealizowany szybko i skutecznie, a do tego druk i dystrybucja ulotek również spełniły wszystkie moje oczekiwania. Dzięki wsparciu zespołu posta.pl, mój biznes rozwija się naprawdę dobrze.” – Ania, 38 lat

„Bardzo lubię dobrze się ubrać – od lat fascynuję się nowinkami ze świata mody męskiej. Śledzę nowości branżowe i jestem uczestnikiem wielu targów. Postanowiłem więc spełnić swoje wielkie marzenie i założyłem butik dla modnych panów. Świetną reklamę przygotowali mi specjaliści od reklamy z posta.pl. U nich zamówiłem nie tylko eleganckie wizytówki, ale i ciekawe ulotki reklamowe. Do tego zleciłem także dobrze zaplanowany kolportaż na terenie Dzierżoniowa. Teraz na udane prosperowanie firmy nie mogę narzekać. I oby tak dalej!” – Rafał, 44 lata

„Od lat zajmuję się oferowaniem mobilnych usług kosmetycznych. Przyszedł jednak taki czas, że potrzebowałam wprowadzenia jakiś zmian w logo mojej firmy. Skorzystałam więc z polecanych usług reklamowych w posta.pl i nie tylko odświeżyłam logo, ale zamówiłam także wizytówki oraz ulotki reklamowe z atrakcyjnym rabatem dla nowych klientek. Profesjonalna reklama okazała się prawdziwym strzałem w 10-tkę i teraz usługi od posta.pl polecam wszystkim znajomym!” – Natalia, 37 lat

PAKIETOWANIE

Przesyłka reklamowa wzbogacona o atrakcyjne próbki produktów, liczne elementy rabatowe czy zestaw ciekawych promocji, z pewnością spotka się z dużo większym zainteresowaniem klientów, niż reklama w standardowej formie. Warto poznać szerokie korzyści przesyłek pakietowych i zamówić je właśnie w ofercie dostępnej w posta.pl. Co więcej – teraz w ofercie usługowej znajdziemy też skuteczną dystrybucję i kolportaż takich materiałów pakietowych zarówno na terenie Międzyrzecza, jak i najbliższych okolic. Warto!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Istotą bezadresowego roznoszenia ulotek i gazetek reklamowych w Międzyrzeczu jest ich skuteczna dystrybucja do skrzynek pocztowych klientów lub koszy reklamowych umieszczonych w klatkach bloków. Dodatkowo zlecić można także usługę rzetelnego kolportażu ulotek pod drzwi mieszkań klientów. W taki sposób można skutecznie i szybko poinformować potencjalnych odbiorców o nowych usługach, promocjach czy produktach, które pojawiły się w ofercie naszej firmie

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Kolportaż ulotek w dystrybucji adresowej w Międzyrzeczu bazuje głównie na korzystaniu z gotowej listy klientów, którzy dotychczas skorzystali z oferty danej firmy lub wyrazili nią zainteresowanie. Jeśli jednak taką bazą klient nie dysponuje – nic trudnego. Można stworzyć ją od podstaw. Warto wybrać usługi oferowane przez doświadczony zespół posta.pl.

Warte podkreślenia jest to, że dystrybucja adresowa w Międzyrzeczu jest jedną z najskuteczniejszych i najczęściej wybieranych form nowoczesnej reklamy, opartą na dotarciu do ściśle wyznaczonej grupy docelowej klientów.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Świetnie zaprojektowane ulotki reklamowe mają wielką moc – i to zarówno informacyjną, jak i reklamową. Szczególnie wówczas zaś, gdy zostaną doręczone do rąk własnych potencjalnego klienta. Warto podkreślić więc, że działania reklamowe z obszaru dystrybucji bezpośredniej odbywają się często w licznie uczęszczanych ciągach komunikacyjnych i w popularnych punktach spotkań wielu ludzi. Skuteczność tej formy reklamy w Międzyrzeczu jest bardzo duża, a efekty wymierne. Warto!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Jesteśmy zespołem doświadczonych i niezwykle kreatywnych specjalistów od reklamy. Chętnie więc nawiążemy ścisłą współpracę z reklamodawcą w zakresie stworzenia wymarzonych projektów materiałów reklamowych w Międzyrzeczu. Chętnie doradzimy, wysłuchamy i przygotujemy wizualizację nawet najbardziej niepowtarzalnych pomysłów naszych klientów. Nie szkodzi też, jeśli klient nie ma sprecyzowanego pomysłu na akcję reklamową. Z powodzeniem zajmiemy się wszystkim od podstaw! Nowoczesna reklama nie ma przed nami żadnych tajemnic! Warto wybrać profesjonalne usługi od posta.pl!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Organizacja eventu firmowego, spotkania promocyjnego, jak również akcji samplingowej nie byłaby tak udana, gdyby nie wsparcie profesjonalnego zespołu doświadczonych hostess i hostów. Skuteczne kampanie reklamowe to także szeroko pojęte działania sprzedażowe – a w tych jesteśmy w Międzyrzeczu prawdziwymi specjalistami! Z pewnością warto poznać sposoby na atrakcyjne przedstawienie oferty firmowej i ciekawe jej zaprezentowanie. Dobrze zaplanowana i profesjonalnie przeprowadzona kampania reklamowa z udziałem hostess będzie pomysłem co najmniej idealnym!

Chcesz się przekonać, że w rzetelnym kolpotrażu nie ma nam równych?

Zapraszamy do kontaktu z posta.pl. Jeszcze dziś omówimy wszystkie najbardziej interesujące Cię szczegóły współpracy z nami!