Roznoszenie ulotek Kostrzyn nad Odrą

Roznoszenie ulotek w Kostrzynie nad Odrą to jedna z najchętniej wybieranych i polecanych form reklamy. Ulotki nie są nośnikiem reklamowym o dużych rozmiarach, a mogą być równie skuteczne w dotarciu do potencjalnych klientów, co reklama w wielkim formacie. Myśląc o złożeniu zamówienia na kolportaż ulotek w Oławie, warto postawić na współpracę z doświadczonymi specjalistami od reklamy z zespołu posta.pl. Kreatywne pomysły, efektowne realizacje i maksymalne dopasowanie do specyfiki i rodzaju branży, w której działa klient. To właśnie priorytetowe wyznaczniki przygotowania ulotek w Kostrzynie nad Odrą. Warto wiedzieć, że roznoszenie ulotek odbywać się będzie nie tylko na terenie miasta, ale i w jego najbliższych okolicach. Warto wybrać reklamę w takiej formie!

Mini format = super efekty reklamowe

Kolportaż ulotek w Kostrzynie nad Odrą to ściśle zaplanowane działania reklamowe realizowane z myślą o dotarciu do jak najszerszego grona odbiorców (klientów). Maksymalne zaangażowanie w wykonywaną pracę, doświadczenie branżowe i nieskończona kreatywność – to właśnie najwyższy poziom profesjonalizmu całej ekipy posta.pl. Warto postawić na tę formą reklamy, bo dzięki niej z powodzeniem można dotrzeć do wielu spośród blisko 18 000  mieszkańców Kostrzyna nad Odrą i najbliższych okolic!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Kostrzyna nad Odrą

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • dystrybucja ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dobrze zaplanowany kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w popularnych punktach spotkań oraz w ciągach komunikacyjnych
 • rzetelna dystrybucja ulotek na uczelniach i na terenie akademików – wówczas, gdy branża usług zgadza się z potrzebami młodych ludzi
 • skuteczny kolportaż ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych: w tym samplingowych czy degustacyjnych, prowadzonych przez doświadczone hostessy lub hostów
 • doręczanie ulotek do punktów usługowych
 • kolportaż ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • projektowanie oraz druk ulotek, gazetek reklamowych, wizytówek i plakatów
 • pakietowanie materiałów reklamowych wzbogaconych o elementy gratisowe i rabatowe

Nowa Sól

Kostrzyn nad Odrą – miasto położone w północno-zachodniej części województw lubuskiego, określane mianem „polskiej Hiroszimy” ze względu na największe zniszczenia powstałe w 1945 roku (zniszczenia osiągnęły niemal 100%). Na terenie miasta znajdują się pozostałości ogromnej twierdzy pruskiej z XVI wieku. Spośród odrestaurowanych zabytków, które warto zobaczyć, wymienia się m.in.: Bramę Berlińską, Bramę Chyżańską, bastion Filip, bastion Brandenburgia, jak też promenadę Kattego czy dwupoziomowy dworzec.

Opinie klientów

„Od zawsze marzyłem o uruchomieniu gabinetu z usługami weterynaryjnymi w Kostrzynie nad Odrą. Brakowało mi jednak pomysłów na ciekawe logo firmy oraz dobry projekt ulotek. Miałem szczęście, że trafiłem na zespół specjalistów od reklamy i marketingu w posta.pl. Dzięki współpracy z posta.pl, o moich usługach dowiedziało się wielu mieszkańców Kostrzyna nad Odrą oraz najbliższych okolicach. Od teraz nie mogę narzekać na brak futrzanych pacjentów w swoim gabinecie. Polecam!” – Maciej, 37 lat

„Miałam już ulotki własnego projektu, ale szukałam firmy, która zajmie się ich rozprowadzeniem. Wybrałam posta.pl, bo cieszyli się wieloma pozytywnymi opiniami w branży. I nie żałuję – o skuteczniejszym kolportażu ulotek nie mogłam marzyć! Teraz mieszkańcy Kostrzyna nad Odrą wiedzą, że właśnie u mnie kupią markowe perfumy w doskonałych cenach” – Maja, 28 lat

„Tuż przed otwarciem nowego butiku odzieżowego w Kostrzynie nad Odrą dużo myślałam o tym, jak skutecznie  przyciągnąć uwagę nowych klientów. Koleżanka poleciła mi usługi od posta.pl – korzystał z nich do tej pory jej syn. Okazało się, że lepiej trafić nie mogłam! Tak idealnie dopasowanych ulotek do mojej branży nie widziałam nigdy wcześniej. Dzięki Wam mój biznes świetnie się kręci. Polecam reklamę w posta.pl!” – Olga, 45 lat

PAKIETOWANIE

Pakietowe przesyłki reklamowe to niezwykle chętnie otwierane przesyłki, w których znaleźć można nie tylko ciekawe zestawy ulotek czy broszur reklamowych, ale również atrakcyjne kupony zniżkowe czy rabatowe. W przygotowywaniu takich przesyłek właśnie się specjalizujemy, oferując naszym klientom dostęp do spersonalizowanych i atrakcyjnych pakietów produktów. W przesyłkach często znaleźć można także próbki produktów. Warto zainwestować w tak nowoczesną formę reklamy właśnie w Kostrzynie nad Odrą. Sukces reklamowy gwarantowany!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Bezadresowo, ale zawsze niezwykle skutecznie. Tak wygląda dystrybucja ulotek i gazetek reklamowych, którą się zajmujemy w Kostrzynie nad Odrą i najbliższych okolicach. Klienci podejmujący współpracę z nami mogą liczyć na to, że zamówione przez nich materiały reklamowe z sukcesem trafią do skrzynek pocztowych odbiorców. Do tego zajmujemy się także rzetelnym rozprowadzaniem materiałów reklamowych pod drzwi mieszkań odbiorców. Dysponujemy licznym gronem zaufanym współpracowników i właśnie im powierzamy te odpowiedzialne zadania. Warto wybrać nasze usługi w posta.pl!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Listy adresowe dotychczasowych kontrahentów, którzy mieli okazję korzystać z usług naszych klientów, to listy, z których często korzystamy. Szczególnie wówczas, gdy chcemy zorganizować spersonalizowane i atrakcyjne działania reklamowe adresowane właśnie do nich. Nie będzie jednak żadnym problemem, gdy nasi klienci z Kostrzyna nad Odrą taką listą nie dysponują. Stworzymy taką listę od podstaw, odpowiednio planując dodatkowo działania reklamowe. Udana reklama z nami gwarantowana!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Roznoszenie ulotek reklamowych w popularnych ciągach reklamowych czy chętnie wybieranych miejscach spotkań to nasza specjalność. Powierzone zadania wykonujemy z niezwykłą skrupulatnością oraz nieodłącznym uśmiechem na ustach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest pomysłowe rozdawanie materiałów reklamowych, a praca sprawia nam prawdziwą przyjemność. Doceniają to także odbiorcy materiałów reklamowych w Kostrzynie nad Odrą, którzy nie koncentrują się na ich wyrzuceniu, wybierając raczej zapoznanie się z ich treścią.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nieskończona kreatywność i pomysłowość pracowników zespołu posta.pl sprawia, że coraz więcej klientów z Kostrzyna nad Odrą zleca nam wykonanie projektu wymarzonych materiałów reklamowych. Do tego z powodzeniem można zamówić u nas także druk tychże materiałów. Co więcej – nasze usługi wykonujemy zawsze na czas i ze szczególną dbałością o to, by zadowolenie klientów osiągało najwyższy poziom zadowolenia. Warto nam zaufać!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Bez świetnie zaplanowanych i tak samo profesjonalnie przeprowadzonych kampanii reklamowych nie wyobrażamy sobie dzisiejszych czasów. Dlatego też specjalizujemy się w tworzeniu różnorodnych akcji promocyjnych, organizując je od A do Z. W ofercie naszej firmy znajdują się nie tylko eventy firmowe, ale rozmaite akcje reklamowe, z degustacyjnymi i samplingowymi na czele. Do tego współpracujemy także z zespołem doświadczonych hostess i hostów, którzy znają się na swoim fachu i świetnie wspomagają wszelkie z zaplanowanych przez nas działań reklamowych. Warto wybrać nasze usługi w Kostrzynie nad Odrą!

Chcesz zobaczyć, jak wiele możemy dla ciebie zrobić w reklamie?

Skontaktuj się z posta.pl i dowiedz się więcej o udanej współpracy z nami!