Roznoszenie ulotek Jelcz-Laskowice

Świetnie zaplanowana i profesjonalnie przeprowadzona, a przede wszystkim bardzo skuteczna – taka jest właśnie dystrybucja ulotek i materiałów reklamowych w Jelczu – Laskowicach. Sprawcami całego zamieszania reklamowo – informacyjnego są doświadczeni specjaliści od reklamy. Zespół posta.pl tworzą najlepsi z najlepszych w branży, pełni pomysłów i kreatywności ludzie, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest umiejętne dotarcie do grona potencjalnych klientów. Równie istotne jest utrzymanie pozytywnych relacji reklamowych ze stałymi klientami. To wszystko można teraz zamówić i zlecić w jednym miejscu. Wybór usług oferowanych przez posta.pl będzie prawdziwym strzałem w 10-tkę!

Kolportaż materiałów reklamowych – fachowo

Dotarcie do wyselekcjonowanej grupy odbiorców, jak i skuteczne informowanie o nowych usługach czy produktach, możliwe jest teraz przy wsparciu najlepszych z branży. Dlatego warto wybrać dystrybucję ulotek reklamowych w Jelczu – Laskowicach. Tym sposobem można skutecznie dotrzeć do liczącego blisko 16 000 mieszkańców tego miasta oraz tych osób, które zamieszkują najbliższe okolice. Nasze działania jednak nie kończą się tylko na Jelczu- Laskowicach.
Zobacz również: Roznoszenie ulotek Wrocław

Usługi reklamowe dostępne w Jelczu – Laskowicach

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
  • aktywna, bezpośrednia dystrybucja ulotek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych
  • projektowanie i druk zamówionych przez klienta materiałów reklamowych
  • roznoszenie ulotek i gazetek reklamowych do domowych oraz firmowych skrzynek pocztowych klientów
  • kolportaż materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
  • roznoszenie ulotek po szkołach i instytucjach państwowych
  • rozprowadzanie materiałów i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
  • plakatowanie w miejscach do tego dozwolonych
  • pakietowanie materiałów reklamowych zgodnie z życzeniem klienta
  • obsługa każdego rodzaju akcji promocyjnych (degustacyjnych, samplingowych, eventów firmowych)

Jelcz-Laskowice

Jelcz – Laskowice – miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie oławskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Jelcz-Laskowice. Wchodzi w skład aglomeracji wrocławskiej. Od Wrocławia Jelcz – Laskowice dzieli odległość zaledwie 22 km. Nieco więcej, bo 57 km, dzieli miasto od Opola.
Najważniejszymi zakładami pracy w mieście pozostają takie przedsiębiorstwa jak: Autoliv – producent pasów bezwładnościowych i modułów poduszek bezpieczeństwa, Toyota – producent silników samochodowych typu diesel, Müller – producent wyposażenia placów zabaw dla dzieci, Jelcz Sp. z o.o. – samochody ciężarowe dla wojska oraz Przedsiębiorstwo Obrotu Samochodami i Częściami Zamiennymi „Polmozbyt” – odpowiedzialny za sprzedaż samochodów i części zamiennych.
Będąc w Jelczu – Laskowicach warto zobaczyć m.in. kościół par. pw. św. Stanisława w Laskowicach,
ruina zamku wodnego z XIV – XIX w., zespół pałacowy i folwarczny, pałac – obecnie siedziba Urzędu Miasta oraz park z XVIII/XIX w.

Opinie klientów

„Otworzyłam w Jelczu – Laskowicach sklep zoologiczny i chciałam wyróżnić się na tle konkurencji. Sąsiadka poleciła mi usługi dostępne w posta.pl. Zamówiłam więc projekt i druk ulotek reklamowych. Szybkość realizacji usługi oraz wysokiej klasy fachowość, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły! Polecam usługi reklamowe właśnie w posta.pl. To udany sposób na mądrą inwestycję w reklamę świetnie dopasowaną do branży.” – Magdalena, 37 lat

„Mój sklep z odzieżą dla dzieci nie byłby tak popularny i chętnie odwiedzany, gdyby nie nietuzinkowe logo i świetnie zaplanowana oraz fachowo przeprowadzona akcja reklamowa. Udało mi się znaleźć usługi posta.pl i skorzystałam z nich. Polecam, bo tak szybko i sprawnie przygotować świetną reklamę, nawet mi się nie marzyło! Do tego dostałam w pakiecie także profesjonalny kolportaż zamówionych ulotek. Polecam.” – Iga, 29 lat

„Choć sklep motoryzacyjny, który prowadziłem, działał już od kilku ładnych lat, postanowiłem zainwestować w profesjonalne ulotki reklamowe. Zależało mi na szybkiej realizacji zlecenia oraz fachowym kolportażu ulotek nie tylko na terenie Jelcza – Laskowic, ale i najbliższych okolic. Wybrałem ofertę w posta.pl i jestem bardzo zadowolony. Zainteresowanie moim sklepem wzrosło kilkukrotnie – w końcu musiałem zatrudnić nawet dwóch pracowników!” – Paweł, 43 lata

PAKIETOWANIE

Atrakcyjność przesyłek reklamowych mierzona jest ich zawartością – im więcej ciekawych kuponów rabatowych i zniżkowych oraz próbek produktów odbiorca znajdzie w przesyłce, tym lepiej. Doskonale wiemy o tym nie od dziś, dlatego naszym klientom proponujemy właśnie inwestycję w stworzenie takich atrakcyjnych przesyłek pakietowych. Co więcej, zajmujemy się nie tylko ich przygotowaniem, ale również skuteczną dystrybucją i kolportażem. Warto rozpocząć współpracę z nami właśnie w tym obszarze reklamowym. Polecamy nasze usługi w Jelczu – Laskowicach!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

W dystrybucji bezadresowej jesteśmy prawdziwymi mistrzami – wiedzą o tym ci klienci, którzy skorzystali z naszych usług. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych czy miejsc, których nie odwiedzilibyśmy z zamówionymi przez klienta gazetkami czy ulotkami reklamowymi. Warto podkreślić, że właśnie dzięki roznoszeniu ulotek po skrzynkach pocztowych czy dystrybucji ich pod drzwi mieszkań odbiorców, można skutecznie informować o nowych usługach, produktach czy aktualnie obowiązujących promocjach. Rzetelność w usługach oferowanych przez nas jest naprawdę wysoka. Warto przekonać się o tym na przykładzie własnej firmy. Polecamy się w Jelczu – Laskowicach!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Kolportaż zamówionych materiałów reklamowych przez klienta jest bardzo skuteczny także wówczas, gdy korzysta się z przygotowanych wcześniej list adresowych. Na tym właśnie polegać będzie dystrybucja adresowa, którą się zajmujemy. W przypadku jednak gdy nasz klient nie dysponuje taką listą – nic straconego. Zajmiemy się jej opracowaniem od podstaw. Wystarczy tylko zgłosić zapotrzebowanie na takie zlecenie. Nieraz dokonywaliśmy niemal niemożliwego. Da się!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Roznoszenie ulotek reklamowych czy innych materiałów promocyjnych i dostarczanie do rąk własnych to kolejna specjalność, w której świetnie się czujemy i orientujemy. Warto zamówić u nas nie tylko same materiały reklamowe, ale również i zlecić nam ich dystrybucję bezpośrednią. Doskonale wiemy, które miejsca spotkań w danym mieście są najpopularniejsze oraz w których ciągach komunikacyjnych życie tętni niezależnie od pory dnia. I właśnie tam będziemy roznosić ulotki i wręczać je z uśmiechem. Pozytywne nastawienie do odbiorców to więcej niż połowa sukcesu! Przekonaj się o tym na przykładzie własnej firmy w Jelczu – Laskowicach!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Specjalizacją zespołu pracowników posta.pl jest także nieograniczona kreatywność i pomysłowość, którą wykorzystuje się chętnie w tworzeniu nieszablonowych form reklamy. Właśnie nam zlecić można więc projekt, jak i druk materiałów reklamowych. Także tych niebanalnych, niecodziennych i zupełnie niepowtarzalnych. Oferujemy mnóstwo pomysłów własnych, ale jesteśmy otwarci również na szczegółową współpracę z naszymi klientami. Każdy z projektów indywidualnie dopasowujemy do specyfiki danej branży, starając się jak najlepiej sprostać wymaganiom zlecających.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Dobra reklama i promocja firmy nie mogłaby się odbyć bez zorganizowania ciekawych kampanii reklamowych. Te najczęściej organizujemy przy współudziale doświadczonego zespołu hostów i hostess. Mamy na swoim koncie mnóstwo udanych akcji eventowych, degustacyjnych oraz samplingowych. Z powodzeniem zrealizujemy nawet najbardziej szalony pomysł na promocję każdej firmy. Wystarczy się do nas zgłosić i opowiedzieć o swoim marzeniu promocyjnym. Zrealizujemy je ze stosownym rozmachem także w Jelczu – Laskowicach!

Chcesz poznać ogromne możliwości nowoczesnej reklamy?

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły owocnej współpracy.