Roznoszenie ulotek Oława

Roznoszenie ulotek w Oławie to jedna z najchętniej wybieranych i polecanych form reklamy. Ulotki nie są nośnikiem reklamowym o dużych rozmiarach, a mogą być równie skuteczne w dotarciu do potencjalnych klientów, co reklama w wielkim formacie. Myśląc o złożeniu zamówienia na kolportaż ulotek w Oławie, warto postawić na współpracę z doświadczonymi specjalistami od reklamy z zespołu posta.pl. Kreatywne pomysły, efektowne realizacje i maksymalne dopasowanie do specyfiki i rodzaju branży, w której działa klient. To właśnie priorytetowe wyznaczniki przygotowania ulotek w Oławie. Warto wiedzieć, że roznoszenie ulotek odbywać się będzie nie tylko na terenie miasta, ale i w jego najbliższych okolicach. Warto wybrać reklamę w takiej formie!

Mini format = wielkie efekty reklamowe

Kolportaż ulotek w Oławie to ściśle zaplanowane działania reklamowe realizowane z myślą o dotarciu do jak najszerszego grona odbiorców (klientów). Maksymalne zaangażowanie w wykonywaną pracę, doświadczenie branżowe i nieskończona kreatywność – to właśnie najwyższy poziom profesjonalizmu całej ekipy posta.pl. Warto postawić na tę formą reklamy, bo dzięki niej z powodzeniem można dotrzeć do wielu spośród blisko 33 000 tysięcy mieszkańców Oławy i najbliższych okolic!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Oławy

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • dystrybucja ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dobrze zaplanowany kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w popularnych punktach spotkań oraz w ciągach komunikacyjnych
 • rzetelna dystrybucja ulotek na uczelniach i na terenie akademików – wówczas, gdy branża usług zgadza się z potrzebami młodych ludzi
 • skuteczny kolportaż ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • kolportaż ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych: w tym samplingowych czy degustacyjnych, prowadzonych przez doświadczone hostessy lub hostów
 • doręczanie ulotek do punktów usługowych
 • kolportaż ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • projektowanie oraz druk ulotek, gazetek reklamowych, wizytówek i plakatów
 • pakietowanie materiałów reklamowych wzbogaconych o elementy gratisowe i rabatowe

Oława

Oława – miasto położone w województwie dolnośląskim, na terenie aglomeracji wrocławskiej, będące siedzibą powiatu oławskiego oraz gminy wiejskiej Oława. Największym pracodawcą w powiecie, istniejącym od 1998 roku, pozostaje producent systemów bezpieczeństwa do samochodów, firma Autoliv Poland. Spośród największych zakładów przemysłowych należy wymienić zaś takie miejsca pracy jak: Zm Silesia SA (dawniej Huta Oława S.A.) – producent bieli cynkowej, minii ołowianej i tlenku kadmu, SCA Hygiene Products – producent pieluch dla dzieci i dorosłych, The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. – producent artykułów spożywczych czy Electrolux Poland – producent AGD.
Będąc w Oławie warto zobaczyć budynek Ratusza z XIX wieku, z zachowaną barokową wieżą, liczne kościoły oraz śluzę Oława II.

 

 

Świadczymy również usługi w innych miastach:

Opinie klientów

„Od zawsze marzyłem o uruchomieniu gabinetu z usługami weterynaryjnymi w Oławie. Brakowało mi jednak pomysłów na ciekawe logo firmy oraz dobry projekt ulotek. Miałem szczęście, że trafiłem na zespół specjalistów od reklamy i marketingu w posta.pl. Dzięki współpracy z posta.pl, o moich usługach dowiedziało się wielu mieszkańców Oławy oraz najbliższych okolicach. Od teraz nie mogę narzekać na brak futrzanych pacjentów w swoim gabinecie. Polecam!” – Mikołaj, 35 lat

„Miałam już ulotki własnego projektu, ale szukałam firmy, która zajmie się ich rozprowadzeniem. Wybrałam posta.pl, bo cieszyli się wieloma pozytywnymi opiniami w branży. I nie żałuję – o skuteczniejszym kolportażu ulotek nie mogłam marzyć! Teraz mieszkańcy Oławy wiedzą, że właśnie u mnie kupią markowe perfumy w doskonałych cenach.” – Milena, 29 lat

„Tuż przed otwarciem nowego butiku odzieżowego w Oławie dużo myślałam o tym, jak skutecznie przyciągnąć uwagę nowych klientów. Kuzynka poleciła mi usługi od posta.pl – korzystał z nich do tej pory jej syn. Okazało się, że lepiej trafić nie mogłam! Tak idealnie dopasowanych ulotek do mojej branży nie widziałam nigdy wcześniej. Dzięki Wam mój biznes świetnie się kręci. Polecam reklamę w posta.pl!” – Daria, 45 lat

PAKIETOWANIE

Pakietowe przesyłki reklamowe to niezwykle chętnie otwierane przesyłki, w których znaleźć można nie tylko ciekawe zestawy ulotek czy broszur reklamowych, ale również atrakcyjne kupony zniżkowe czy rabatowe. W przygotowywaniu takich przesyłek właśnie się specjalizujemy, oferując naszym klientom dostęp do spersonalizowanych i atrakcyjnych pakietów produktów. W przesyłkach często znaleźć można także próbki produktów. Warto zainwestować w tak nowoczesną formę reklamy właśnie w Oławie. Sukces reklamowy gwarantowany!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Bezadresowo, ale zawsze niezwykle skutecznie. Tak wygląda dystrybucja ulotek i gazetek reklamowych, którą się zajmujemy w Oławie i najbliższych okolicach. Klienci podejmujący współpracę z nami mogą liczyć na to, że zamówione przez nich materiały reklamowe z sukcesem trafią do skrzynek pocztowych odbiorców. Do tego zajmujemy się także rzetelnym rozprowadzaniem materiałów reklamowych pod drzwi mieszkań odbiorców. Dysponujemy licznym gronem zaufanym współpracowników i właśnie im powierzamy te odpowiedzialne zadania. Warto wybrać nasze usługi w posta.pl!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Listy adresowe dotychczasowych kontrahentów, którzy mieli okazję korzystać z usług naszych klientów, to listy, z których często korzystamy. Szczególnie wówczas, gdy chcemy zorganizować spersonalizowane i atrakcyjne działania reklamowe adresowane właśnie do nich. Nie będzie jednak żadnym problemem, gdy nasi klienci z Oławy taką listą nie dysponują. Stworzymy taką listę od podstaw, odpowiednio planując dodatkowo działania reklamowe. Udana reklama z nami gwarantowana!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Roznoszenie ulotek reklamowych w popularnych ciągach reklamowych czy chętnie wybieranych miejscach spotkań to nasza specjalność. Powierzone zadania wykonujemy z niezwykłą skrupulatnością oraz nieodłącznym uśmiechem na ustach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest pomysłowe rozdawanie materiałów reklamowych, a praca sprawia nam prawdziwą przyjemność. Doceniają to także odbiorcy materiałów reklamowych w Oławie, którzy nie koncentrują się na ich wyrzuceniu, wybierając raczej zapoznanie się z ich treścią.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nieskończona kreatywność i pomysłowość pracowników zespołu posta.pl sprawia, że coraz więcej klientów z Oławy zleca nam wykonanie projektu wymarzonych materiałów reklamowych. Do tego z powodzeniem można zamówić u nas także druk tychże materiałów. Co więcej – nasze usługi wykonujemy zawsze na czas i ze szczególną dbałością o to, by zadowolenie klientów osiągało najwyższy poziom zadowolenia. Warto nam zaufać!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Bez świetnie zaplanowanych i tak samo profesjonalnie przeprowadzonych kampanii reklamowych nie wyobrażamy sobie dzisiejszych czasów. Dlatego też specjalizujemy się w tworzeniu różnorodnych akcji promocyjnych, organizując je od A do Z. W ofercie naszej firmy znajdują się nie tylko eventy firmowe, ale rozmaite akcje reklamowe, z degustacyjnymi i samplingowymi na czele. Do tego współpracujemy także z zespołem doświadczonych hostess i hostów, którzy znają się na swoim fachu i świetnie wspomagają wszelkie z zaplanowanych przez nas działań reklamowych. Warto wybrać nasze usługi w Oławie!

Chcesz się przekonać, jak wiele możemy dla ciebie zrobić w reklamie?

Skontaktuj się z posta.pl i dowiedz się więcej o udanej współpracy z nami!