Roznoszenie ulotek Jawor

Roznoszenie ulotek w Jaworze to jedna z najczęściej zamawianych form nowoczesnej reklamy w niewielkim, ale jakże skutecznym formacie. O popularności tej formy reklamy decyduje przede wszystkim dotarcie do szerokiego grona klientów i specjalnie wyselekcjonowanej grupy docelowej, realnie zainteresowanej daną ofertą. Gwarancję pełni zadowolenia otrzymamy wówczas, gdy skorzystamy z profesjonalnego wsparcia reklamowo – marketingowego od zespołu posta.pl. Kolportaż ulotek w wykonaniu fachowców to także gwarancja sukcesywnego dotarcia nie tylko do mieszkańców Jawora, ale i tych osób, które mieszkają w miastach i miasteczkach zlokalizowanych nieopodal.

Reklama niedroga, a bardzo cenna

Roznoszenie ulotek w Jaworze nie musi się wcale wiązać z ponoszeniem ogromnych kosztów przeznaczonych na reklamę. Nawet więcej – nie będzie inwestycją kosztowną, a świetnie przemyślaną i odpowiednio rozplanowaną. Tak pracują właśnie świetnie wyszkoleni specjaliści z branży – zespół posta.pl specjalizuje się w realizacji wyłącznie doskonale zorganizowanych akcji reklamowych. Na ich skuteczność naprawdę można liczyć!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Jawora

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • skuteczna dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • przygotowywanie projektów gazetek, ulotek reklamowych i wizytówek
 • terminowy druk materiałów reklamowych
 • roznoszenie ulotek i gazet w miejscach spotkań dużych skupisk ludzi
 • kolportaż ulotek na uczelniach, w szkołach i innych placówkach oświatowych
 • przygotowywanie atrakcyjnych materiałów reklamowych w pakietach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib popularnych firm
 • dystrybucja ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych
 • rozprowadzanie ulotek po punktach usługowych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych

Jawor

Jawor – miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie jaworskim. W mieście dominują przedsiębiorstwa z branży chemicznej, metalowej i spożywczej. Do większych zakładów należą taki firmy jak: Kuźnia Jawor SA, Mercedes-Benz Manufacturing Poland – fabryka silników spalinowych należąca do koncernu Daimler AG oraz Fabryka Chemii Gospodarczej Global-Pollena.
Każdego roku od maja do września w Jaworze organizowane są Koncerty Pokoju, które odbywają się w zabytkowych wnętrzach Kościoła Pokoju. Na przełomie września i października zaś, od 1997 roku, odbywają się Międzynarodowe Targi Chleba.

Opinie klientów

„Niedawno założyłam niepubliczne przedszkole w Jaworze. Pilnie potrzebowałam ulotek reklamowych dopasowanych do oferty dostępnej w mojej firmie. Szybki druk i wspaniały projekt dostałam w posta.pl. Firma zajęła się także skutecznym kolportażem świetnie przygotowanych materiałów reklamowych. Polecam usługi tych profesjonalistów!” – Alicja, 29 lat

„Szukałem eleganckiego projektu wizytówki idealnie oddającego moją pasję i zawód. Trafiłem na profesjonalne usługi zespołu posta.pl. Właśnie u nich zamówiłem także dystrybucję wizytówek do specjalnie wybranej grupy docelowej. Współpracę oceniam na szóstkę z plusem!” – Julian, 24 lata

„Od lat zajmuję się serwisem i naprawą sprzętu elektronicznego. Jak w każdej branży jednak – potrzebowałem fachowego wsparcia reklamowego. Dostałem je od najlepszych w branży. Wybrałem usługi posta.pl i teraz polecam je wszystkim. Gwarancja indywidualnego podejścia do każdego klienta to jest to!” – Marek, 46 lat

PAKIETOWANIE

Specjalizujemy się w przygotowywaniu atrakcyjnie wyposażonych, pakietowych przesyłek reklamowych. Zastanawiasz się, czy tego rodzaju materiały reklamowe pasować będą do usług oferowanych w Twojej firmie w Jaworze? Z pewnością tak! W pakietowych przesyłkach odbiorcy mają możliwość znalezienia atrakcyjnych kuponów zniżkowych czy zaproszeń na ciekawe akcje promocyjne. Grzechem byłoby z nich nie skorzystać! Doskonale wiemy, jak wzbudzić zainteresowanie Twojego przyszłego klienta. Możesz nam zaufać!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Bezadresowo, ale niezwykle skutecznie. Tak wygląda kolportaż ulotek i różnego rodzaju materiałów reklamowych, który mamy w swojej ofercie. Na czym to dokładnie polega? Zamówione przez klienta materiały reklamowe roznosimy i dostarczamy do skrzynek pocztowych odbiorców, jak i umieszczamy na wycieraczkach, pod drzwiami mieszkań. Wierzymy w dużą skuteczność tego rodzaju działań reklamowych. Przekonaj się, że warto właśnie nam zlecić profesjonalną dystrybucję bezadresową w Jaworze.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Dysponując listami i adresami klientów, którzy kiedyś skorzystali z oferty Twojej firmy, można bardzo skutecznie rozprowadzać kolejne materiały reklamowe. Jeśli jednak taką listą nie dysponujesz – nic straconego. Nasz doświadczony zespół specjalistów od promocji i reklamy stworzy listę od podstaw, opierając na niej późniejsze działania reklamowe. Zaufaj specjalistom z branży i zainwestuj w świetnie zaplanowany rozwój własnej firmy w Jaworze.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem czy odbiorcą ulotek lub innych materiałów reklamowych. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by zawsze z uśmiechem roznosić i rozdawać ulotki reklamowe w chętnie uczęszczanych ciągach komunikacyjnych lub popularnych miejscach spotkań. Wierzymy w ogromną moc pierwszego, pozytywnego kontaktu. Stawiamy na współpracę wyłącznie z pogodnymi, uśmiechniętymi ludźmi i to się naprawdę opłaca! Właśnie nam warto zlecić dystrybucję bezpośrednią wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych w Jaworze.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Klienci korzystający z oferty posta.pl w Jaworze nie zawsze dysponują własnymi materiałami reklamowymi – często trzeba je zaprojektować od zera lub uaktualnić stary, często już mało atrakcyjny, projekt. W tym właśnie czujemy się jak ryba w wodzie, nieustannie ćwicząc nieskończoną kreatywność. Jesteśmy otwarci oczywiście na współpracę z klientem i zawsze z uwagą wysłuchamy wszelkich pomysłów na wizualizację wymarzonej reklamy. Jednocześnie też służymy pełnym fachowym wsparciem w stworzeniu absolutnie wyjątkowego projektu, a następnie także zapewniamy jego profesjonalny i niedrogi druk. Warto rozpocząć współpracę właśnie z nami!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Czy ktokolwiek widział lub sobie wyobraża, by można było przeprowadzić udaną kampanię promocyjną, akcję degustacyjną lub eventową, bez wsparcia odpowiednio przeszkolonych hostów lub hostess? Oczywiście, że nie! Dlatego też polecamy zatrudnienie zespołu współpracujących z nami hostów, którzy świetnie orientują się w meandrach nowoczesnej reklamy i potrafią przeprowadzić ciekawą akcję promocyjną niezależnie od rodzaju branży. Tak, jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy!

Chcesz się przekonać o sile naszych działań marketingowych?

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły wymarzonej akcji promocyjno – reklamowej swojej firmy w Jaworze!