Kolportaż ulotek w Brzegu

Dystrybucja ulotek reklamowych jest jedną z najczęściej zlecanych i najchętniej wybieranych przez reklamodawców, form współczesnej reklamy. Jej popularność nie dziwi, bo i skuteczność w zestawieniu z rzetelnością, są naprawdę duże. W Brzegu najbardziej opłaca się skorzystać z profesjonalnego wsparcia reklamowego od posta.pl. Właśnie tutaj otrzymamy kompleksowe usługi reklamowe zawsze na czas, w bardzo atrakcyjnych cenach, a do tego również w najwyższej jakości wykonania. To się ceni i poleca innym!

Reklama najlepsza z możliwych

Chcąc dotrzeć do naprawdę szerokiego grona odbiorców, reklamodawcy decydują się dziś głównie na inwestycję w projekt, a następnie kolportaż ulotek reklamowych. Nie inaczej jest w Brzegu, zamieszkanej przez ponad 36 000 mieszkańców. Zlecając dystrybucję materiałów reklamowych doświadczonym profesjonalistom, zyskać można naprawdę wiele. Wśród korzyści znajdzie się przede wszystkim pewność, że wszystkie z zamówionych ulotek czy gazetek reklamowych zostaną rzetelnie i sprawnie dostarczone w wybrany przez zleceniodawcę sposób do odbiorcy. Warto wybrać najwyższej klasy usługi reklamowe dostępne właśnie w posta.pl!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Brzegu

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dystrybucja ulotek do placówek publicznych
 • rozprowadzanie ulotek w punktach usługowych
 • roznoszenie gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o elementy gratisowe i rabatowe
 • plakatowanie w miejscach prawnie dozwolonych
 • przygotowywanie konfekcjonowanych przesyłek z ulotkami i gazetkami reklamowymi
 • projektowanie ulotek, broszur, gazetek reklamowych, wizytówek
 • zawsze terminowy druk ulotek, gazetek reklamowych, plakatów i wizytówek
 • rozprowadzanie ulotek i gazet w newralgicznych punktach i w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • dystrybucja ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • dostarczanie ulotek do szkół, przedszkoli i żłobków
 • kolportaż materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • dobrze zaplanowane roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • szerokie usługi w zakresie profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych: degustacyjnych, samplingowych czy eventów firmowych

Brzeg

Brzeg – miasto położone na terenie województwa opolskiego, na skraju Równiny Grodkowskiej, nad rzeką Odrą. Miasto jest znane głównie z działalności fabryk maszyn rolniczych, silników elektrycznych, zakładów tłuszczowych oraz cukierniczych. Będąc w Brzegu warto zobaczyć m.in.: kamienice przy rynku, wieżę ciśnień przy ulicy Rybackiej, kościół pw. św. Mikołaja oraz obowiązkowo – renesansowy Zamek Piastów Śląskich (określany mianem Śląskiego „Wawelu”).

Opinie klientów

„Otworzyłem w Brzegu sklep z markową odzieżą używaną. Gdyby nie inwestycja w sprawdzoną reklamę, na zdobycie sporej liczby stałych klientów musiałbym czekać zdecydowanie dużo dłużej. Skorzystałem z szerokich usług reklamowych dostępnych w posta.pl i jestem bardzo zadowolony. Moje zlecenie zostało zrealizowane szybko i sprawnie, a do tego zachwycało wynikami. Dodatkowo skorzystałem także z opcji rzetelnego kolportażu ulotek reklamowych na terenie miasta i okolic. Polecam!” – Mikołaj, 47 lat

„Jestem dietetykiem – zawsze marzyłam o tym, by otworzyć własną działalność  i oferować usługi na najwyższym poziomie. Udało mi się kupić w okazyjnej cenie lokal w Brzegu – pozostało więc zainwestować także w dobrą reklamę. Skorzystałam z usług posta.pl – tam zamówiłam nie tylko szyld reklamowy, ale i projekt oraz kolportaż ulotek reklamowych. Terminowe usługi w atrakcyjnych cenach polecam teraz wszystkim swoim znajomym. Warto!”– Klaudia, 35 lat

„Motoryzacją interesuję się od najmłodszych lat. W Brzegu brakowało mi świetnie wyposażonego sklepu z częściami do aut produkcji koreańskiej i japońskiej. Postanowiłem więc właśnie punkt otworzyć. Jednak sam biznesplan i znalezienie lokalu nie wystarczyły. Musiałem zainwestować w reklamę. Szybko zdecydowałem się na zamówienie projektu, druku oraz kolportażu ulotek w posta.pl. Tak skutecznie przeprowadzonej akcji reklamowej jeszcze nie widziałem. Dziś liczni stali klienci polecają moje usługi innym, a biznes trzyma się naprawdę dobrze. Polecam.” – Norbert, 53 lata

PAKIETOWANIE

Zajmujemy się przygotowywaniem i opracowywaniem atrakcyjnych dla odbiorców pakietowych przesyłek reklamowych. Z doświadczenia wiemy, że są one popularną i bardzo pożądaną formą reklamy, chętnie wybieraną przez klientów i z przyjemnością rozpakowywaną przez odbiorców w Brzegu i nie tylko. Nie dzieje się tak bez przyczyny. W pakietowych przesyłkach reklamowych znaleźć można bowiem wiele atrakcyjnych kuponów zniżkowych i rabatowych, jak również liczne, bezpłatne próbki produktów. Do tego w zestawie znajdą się także dopasowane tematycznie, do konkretnej grupy odbiorców, ulotki i broszury reklamowe. Taką przesyłkę otwiera się z przyjemnością! Warto zamówić ją właśnie w posta.pl!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Dystrybucja oparta na bezadresowym kierowaniu przesyłek reklamowych cieszy się dużym zainteresowaniem wśród reklamodawców w Brzegu. Nic w tym dziwnego – ulotki i różnorodne materiały reklamowe kolportowane bezadresowo skutecznie trafiają do skrzynek pocztowych odbiorców, specjalnych koszy reklamowych lub lądują na wycieraczkach przed drzwiami mieszkań. Staramy się, by ulotki zawierały atrakcyjną zniżkę lub rabat. Właśnie wtedy realne zainteresowanie nimi sprawi, że odbiorcy skorzystają z oferty danej firmy i kto wie – może zasilą także grono stałych klientów? Warto postawić na profesjonalne usługi reklamowe dostępne w ofercie od posta.pl!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Podczas realizacji działań dystrybucji adresowej z przyjemnością korzystamy z gotowych list adresowych kontrahentów, którzy niegdyś skorzystali z oferty naszych klientów. Wysyłamy więc do odbiorców niemal spersonalizowane materiały reklamowe, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zdarza się jednak i tak, że nasi klienci nie dysponują gotowymi listami adresowymi. Wówczas jesteśmy w stanie stworzyć je od podstaw, nawiązując przy tym ścisłą współpracę ze zleceniodawcami. Cel wspólnych działań jest jeden: przygotowanie i dystrybucja możliwie jak najbardziej atrakcyjnej reklamy, kierowanej do nieprzypadkowej, ściśle wytypowanej grupy odbiorców. Warto wybrać profesjonalną dystrybucję adresową w Brzegu właśnie od posta.pl!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Rozdawaniem ulotek i materiałów reklamowych z powodzeniem zajmujemy się od lat. Bezpośredni kontakt z odbiorcą sprawia nam wiele przyjemności, dlatego też nieodłącznym elementem naszej pracy jest uśmiech oraz pozytywne podejście do ludzi. Doskonale wiemy, jak ważny jest dobry kontakt z drugim człowiekiem i właśnie to jest priorytetem pracy, w której zajmujemy się dystrybucją bezpośrednią ulotek w centralnych punktach Brzegu, tętniących życiem ciągach komunikacyjnych czy miejscach często wybieranych spotkań. Polecane usługi od posta.pl po prostu warto wybrać!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nieskończona kreatywność i ogromna pomysłowość zespołu naszych pracowników sprawia, że przygotowywanie niepowtarzalnych projektów materiałów reklamowych to nasza specjalność. Tworzymy nie tylko ulotki, broszury czy gazetki reklamowe, ale również przygotowujemy projekty wizytówek, plakatów i szyldów firmowych. Do tego w naszej ofercie reklamodawcy znajdą także atrakcyjny cenowo i zawsze terminowy druk zamówionych materiałów reklamowych. Warto skorzystać z dogodnych terminów i szybkiej realizacji zleceń dostępnych właśnie u nas. Polecamy usługi posta.pl w Brzegu!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

W szerokiej branży reklamowej w której się specjalizujemy, współpracujemy z doświadczonym zespołem hostess i hostów – i to zupełnie nieprzypadkowo. Zajmujemy się bowiem organizacją i przeprowadzaniem różnorodnych akcji promocyjnych, reklamowych czy eventów firmowych. W ofercie znaleźć można także organizację imprez promocyjnych czy rozmaitych akcji degustacyjnych. Swoje usługi polecamy przede wszystkim wymagającym klientom. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Warto przekonać się o tym na własnym przykładzie i wybrać profesjonalne usługi posta.pl w Brzegu!

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ O MOCY REKLAMY DOSTĘPNEJ W NASZEJ FIRMIE?

Skontaktuj się z zespołem posta.pl i poznaj szczegóły owocnej współpracy z nami!