Kolportaż ulotek w Ełku

Informowanie o nowościach usługowych i towarach pojawiających się w ofercie danej firmy – to jedno z najważniejszych zadań stojących przed dobrze zaprojektowanymi i dopasowanymi do konkretnej branży ulotkami reklamowymi. Nic dziwnego więc, że ta forma reklamy jest wyjątkowo często wybierana przez reklamodawców. Także w Ełku. Warto podkreślić, że wysokiej jakości usługi na terenie miasta i najbliższych okolic zlecimy teraz w firmie posta.pl. Z fachowego wsparcia profesjonalistów warto skorzystać, prowadząc działalność niezależnie od branży.

Dobra reklama na wagę złota

W Ełku mieszka ponad 61 000 osób. Do nich można dotrzeć z odpowiednio przygotowanymi i skutecznie dostarczonymi materiałami reklamowymi. W jakiej firmie warto je zamówić? Z pewnością dobrym pomysłem będzie skorzystanie z szerokiej i bardzo zróżnicowanej oferty dostępnej w posta.pl. Tutaj właśnie zamówimy kompleksową obsługę reklamową od projektu, po druk i realizację, kończąc na skutecznej dystrybucji na terenie miasta i najbliższych okolic. Czy na efekty świetnie zaplanowanej reklamy trzeba długo czekać? Jak się okazuje – niekoniecznie. Wystarczy wybrać profesjonalne i w pełni fachowe usługi od posta.pl, a następnie tylko czeka na realny wzrost zainteresowania klientów oraz zyski w sprzedaży. Sprawdzone wsparcie reklamowe w Ełku naprawdę się opłaca!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Ełku

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • dobrze zaplanowany kolportaż ulotek i gazet w newralgicznych punktach i w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • roznoszenie ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • skuteczna dystrybucja ulotek do szkół, przedszkoli i żłobków
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • rzetelny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • świetnie przeprowadzone roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • współpraca z doświadczonym zespołem hostess i hostów i prowadzenie wyłącznie udanych akcji degustacyjnych, samplingowych oraz promocyjnych
 • roznoszenie ulotek po punktach usługowych
 • rozprowadzanie ulotek po placówkach publicznych
 • kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • konfekcjonowanie przesyłek z ulotkami i innymi materiałami reklamowymi zamówionymi przez klienta
 • przygotowywanie unikalnych projektów ulotek, broszur, gazetek reklamowych, wizytówek, plakatów
 • terminowy druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • przygotowywanie pakietowanych materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o elementy gratisowe i zniżkowe

Ełk

Ełk – miasto położone w północno – wschodniej Polsce, znajdujące się na terytorium województwa warmińsko – mazurskiego. Zaliczane jest do jednego z najgęściej zaludnionych miast na Mazurach. To jeden z głównych ośrodków przemysłowych oraz kulturalnych w regionie. Ełk słynie z istnienia takich przedsiębiorstw jak: Porta Drzwi, MG ,urzet, Impress Decor, Cezar czy Animex Mazury Ełk. Będąc w Ełku warto zobaczyć m.in.: wieżę ciśnień, obecnie siedziba Muzeum Kropli Wody, dworzec Ełckiej Kolei Wąskotorowej, Muzeum Kolejnictwa, Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, katedrę św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, Park Solidarności czy most na Jeziorze Ełckim z 1910 roku.

Opinie klientów

„Mój sklepik z artykułami papierniczymi w założeniu miał być sklepikiem osiedlowym. Kiedy jednak zdecydowałem się na zamówienie profesjonalnych ulotek reklamowych oraz ich kolportaż na terenie Ełku, szybko okazało się, że moi klienci potrafili przyjeżdżać nawet z drugiego końca miasta. Takie profesjonalne wsparcie reklamowe naprawdę przynosi efekty. Współpracę z posta.pl polecam teraz wszystkim.” – Tomasz, 45 lat

„W Ełku długo brakowało sklepu z alkoholami świata. Postanowiłem więc otworzyć swój własny, niewielki biznes. Wizytówki i ulotki reklamowe z atrakcyjnym rabatem dla pierwszych klientów, zamówiłem w posta.pl. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony szybką realizacją zlecenia oraz pomysłowością zespołu posta.pl. Z ich usług w dziedzinie reklamy po prostu warto skorzystać!” – Jacek, 39 lat

„Niewielki sklepik z odzieżą dla dzieci był moim marzeniem od lat. Marzenia trzeba spełniać – udało mi się więc otworzyć własną działalność. Koleżanka doradziła zamówić ulotki i gazetki reklamowe w posta.pl. Z polecenia skorzystałam i byłam mile zaskoczona wysoką jakością realizacji oraz szybkim terminem jej wykonania. Do tego od razu też skorzystałam z usług rzetelnej dystrybucji materiałów reklamowych na terenie Ełku. Polecam firmę posta.pl!” – Marzena, 28 lat

PAKIETOWANIE

Bogato wyposażone, pełne atrakcyjnych kuponów rabatowych, a do tego estetycznie zapakowane i skutecznie dostarczone do odbiorców. Takie są właśnie pakietowe przesyłki reklamowe, w przygotowaniu których się specjalizujemy w Ełku i najbliższych okolicach. Warto ustalić z nami szczegóły zawartości tych pakietów, by móc pozyskać nowych klientów dla swojej firmy i branży. Wierzymy w wielką moc pakietowych przesyłek promocyjnych, dlatego też proponujemy ich przygotowanie z myślą właśnie o Twojej firmie. Zgłoś się do nas i skorzystaj z wielkiej mocy świetnej reklamy, dopasowanej do branży i potrzeb!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Oferując szeroko rozumiane usługi reklamowe, zapewniamy także skuteczną dystrybucję bezadresową materiałów zamówionych przez naszych klientów. Na czym polega praca zespołu posta.pl w Ełku? Przede wszystkim na rzetelnym roznoszeniu i rozprowadzaniu ulotek i innych materiałów reklamowych po skrzynkach pocztowych odbiorców, jak i umieszczaniu ich pod drzwiami mieszkań. Wiemy, że właśnie w ten sposób szybko i skutecznie można poinformować o nowych produktach czy usługach lub zaproponować możliwość skorzystania z tychże po wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Polecamy się!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Nasi klienci w Ełku bardzo często dysponują listami adresowymi swoich dotychczasowych kontrahentów. Chętnie z tych list korzystamy wówczas, gdy chcemy przeprowadzić rzetelną dystrybucję adresową zamówionych materiałów reklamowych. Nie ma problemu jednak, gdy reklamodawcy nie dysponują taką listą. Stworzymy ją od początku i wykorzystamy w późniejszych działaniach reklamowych. Warto zdecydować się właśnie na taką reklamę od posta.pl w Ełku!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Bezpośrednio, zawsze z uśmiechem i pozytywnym podejściem do odbiorców. Tak przebiega bezpośrednia dystrybucja ulotek reklamowych, którą proponujemy w Ełku klientom naszej firmy. Z zamówionymi materiałami reklamowymi pojawiamy się w najpopularniejszych miejscach spotkań oraz tętniących życiem ciągach komunikacyjnych. Dobrze wiemy, że ulotka wręczona do rąk własnych odbiorcy ma wielką moc promocyjną oraz reklamową. Warto rozpocząć współpracę właśnie z nami!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Świadcząc usługi reklamowe  w Ełku doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dostępność jak najszerszych usług pod jednym adresem. Dlatego też naszym klientom proponujemy możliwość komfortowego zamówienia zarówno projektu materiałów reklamowych, jak i ich druku. Z powodzeniem wydrukujemy też każdy projekt własny, z którym klienci się do nas zgłoszą. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, bo nasz kreatywny zespół naszych pracowników ma milion pomysłów na minutę!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Usługi reklamowe i potrzeby klientów mogą być tak różne, jak ich indywidualne preferencje czy wymagania związane ze specyfiką branży. Zajmujemy się więc organizacją eventów firmowych, różnorodnych akcji promocyjnych, jak również reklamowych. W posta.pl zaplanujemy wszystko od A do Z, a do tego jeszcze zajmiemy się skutecznym przeprowadzaniem kampanii. Od teraz możesz być spokojny o wszelkie działania reklamowe dotyczące wizerunku Twojej firmy w Ełku. Warto wybrać nasze usługi!

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ, CO MOŻEMY ZROBIĆ DLA TWOJEJ FIRMY W REKLAMIE?

Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów udanej współpracy z posta.pl!