Kolportaż ulotek w Gnieźnie

Roznoszenie ulotek reklamowych i innych, zamówionych przez klienta materiałów promocyjnych, to przede wszystkim skuteczne informowanie o nowych usługach czy towarach dostępnych w ofercie danej firmy. Szybkość, skuteczność i rzetelność takiej formy reklamy znana jest nie od dziś. Nie dziwi więc nikogo to, że kolportaż ulotek w Gnieźnie jest często zlecaną i chętnie wybieraną przez zleceniodawców formą reklamy. Warto skorzystać z fachowych usług dostępnych właśnie w posta.pl! Nic nie tracisz, a zyskać możesz naprawdę wiele!

Skuteczna reklama to jest TO!

W Gnieźnie mieszka ponad 68 000 osób – do nich też kierowane będą działania reklamowe, a największą popularnością cieszyć się będą te, które wyróżnia nowoczesna forma. Roznoszenie ulotek reklamowych cieszy się dużą i stale rosnącą popularnością. Dlatego też warto zlecić ich projekt, druk, a później także dystrybucję tym, którzy znają się na tym najlepiej. W ten sposób szybko i skutecznie, a przy tym przy niewielkim nakładzie finansowym, dotrzeć będzie można do dużej części mieszkańców Gnieźnie oraz osób zamieszkałych w najbliższej okolicy miasta. Zlecenie wykonania projektu, druku oraz skutecznego kolportażu materiałów reklamowych warto zlecić tym, którzy znają się na tym najlepiej. Wysokiej klasy specjaliści z posta.pl podołają niejednemu zadaniu z branży reklamowej. Z oferowanych przez nich usług po prostu warto skorzystać!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Gniezna

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • rzetelna dystrybucja kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • kolportaż materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • dobrze zaplanowane roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • dostarczanie ulotek do punktów usługowych
 • rozprowadzanie ulotek po placówkach publicznych
 • dystrybucja gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • kolportaż ulotek i gazet w newralgicznych punktach i w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • roznoszenie ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • dobrze zaplanowana dystrybucja ulotek do szkół, przedszkoli i żłobków
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie przesyłek z ulotkami i gazetkami reklamowymi
 • kompleksowe usługi w zakresie wynajmu profesjonalnie przeszkolonych zespołów hostess i hostów do prowadzenia akcji degustacyjnych, samplingowych czy promocyjnych
 • przygotowywanie unikalnych projektów ulotek, broszur, gazetek reklamowych, wizytówek
 • fachowy druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • przygotowywanie pakietowanych materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o atrakcyjne dla odbiorców elementy gratisowe i zniżkowe

Gniezno

Gniezno – miasto położone w województwie wielkopolskim, na Nizinie Wielkopolskiej. Mówi się, że miasto powstało na 7 wzgórzach pośród jezior. Do największych przedsiębiorstw działających w Gnieźnie zaliczyć należy takie firmy jak: NB Polska – VELUX, Panasonic Energy Poland S.A. –Polanex Sp. z o.o., Polmo-Gniezno, Alliance Confection Sp. z o.o. oraz Euroverlux Sp. z o.o. Będąc w Gnieźnie warto zobaczyć m.in. Katedrę Gnieźnieńską oraz Drzwi Gnieźnieńskie, Bazylikę Archikatedralną Wniebowzięcia NMP i św. Wojciecha , kościół św. Jerzego, Rynek oraz budynek Starego Ratusza.

Opinie klientów

„Otworzyłam niedawno w Gnieźnie nowy zakład fryzjerski. W moim lokalu, choć niedużym, klienci znaleźć mogą wiele różnorodnych usług dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Z pewnością jednak gdybym nie zainwestowała w dobrą reklamę stworzoną przez profesjonalistów, mój salon nie zyskałby tak szybko dużej liczby stałych klientów. Jestem bardzo zadowolona z szybkości i profesjonalizmu usług świadczonych przez najlepszych w branży reklamowej. Polecam współpracę z posta.pl!” – Marzena, 32 lata

„Sprzedażą profesjonalnego sprzętu pływackiego zajmowałem się od lat, jednak nie prowadziłem swojej działalności stacjonarnie. Odkąd jednak stałem się właścicielem świetnie położonego lokalu, postanowiłem zainwestować w dobrze zaplanowaną reklamę. Dzięki temu szybko dotarłem do klientów znajdujących się na miejscu, którzy docenili możliwość odbioru osobistego zakupionego sprzętu. Nieocenione okazało się wsparcie zespołu posta.pl – tak świetnej i niezbyt drogiej reklamy nawet sobie nie wyobrażałem. Polecam ich usługi w Gnieźnie i okolicach!” – Jacek, 51 lat

„Salonów z usługami kosmetycznymi w obecnych czasach nigdy za wiele. Doskonale znam się na swojej pracy, dlatego też postanowiłam zainwestować w polecaną i sprawdzoną reklamę. Udało mi się zamówić ulotki reklamowe oraz wizytówki w posta.pl. Profesjonalizm i atrakcyjne ceny, z szybką realizacją zlecenia, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Warto korzystać z usług fachowców.” – Marta, 27 lat

PAKIETOWANIE

Są jednymi z najbardziej atrakcyjnych ze wszystkich przesyłek reklamowych. Spotykają się z dużym zainteresowaniem odbiorców. O jakich przesyłkach mowa? Oczywiście o tych pakietowanych, w których skład wchodzą dopasowane tematycznie ulotki i broszury reklamowe, ale również atrakcyjne kupony zniżkowe. Dodatkowo w pakietowych przesyłkach znaleźć się mogą także bezpłatne próbki reklamowanych produktów. Te wszystkie przygotować teraz mogą w Gnieźnie ci, którzy na reklamie znają się jak nikt inny. Usługi te warto zlecić pracownikom firmy posta.pl. Nikt inny tak kompleksowo nie przygotuje pakietowych przesyłek reklamowych jak oni właśnie. Z ich usług warto skorzystać!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Bezadresowy, ale bardzo skuteczny. Taki jest właśnie świetnie zaplanowany kolportaż bezadresowy zamówionych przez klientów materiałów reklamowych. Na czym polega i jak wygląda w Gnieźnie? Zespół doświadczonych pracowników posta.pl dokłada wszelkich starań, by zawsze rzetelnie dostarczyć materiały reklamowe, w tym głównie ulotki, do skrzynek pocztowych odbiorców. Nierzadko materiały te trafiają do specjalnych koszy reklamowych lub są umieszczane na wycieraczkach przed mieszkaniami. Wybierając dystrybucję bezadresową, z powodzeniem można dotrzeć nie tylko do mieszkańców Gnieźnie, ale też i tych, którzy mieszkają w najbliższych okolicach miasta. Warto!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Klienci korzystający ze wsparcia reklamowego firmy posta.pl w Gnieźnie często dysponują listami adresowymi swoich dotychczasowych kontrahentów. My również chętnie je wykorzystujemy, przygotowując spersonalizowane oferty reklamowe. Do tego zajmujemy się także ich skutecznym kolportażem na terenie miasta i najbliższych okolic. Nie ma problemu jednak, gdy nasi klienci nie posiadają takiej listy adresowej. Z powodzeniem można ją stworzyć od podstaw – warto jednak wybrać naszą firmę i wspólnymi siłami tę bazę danych stworzyć. Gwarancja pełnego sukcesu reklamowego zapewniona!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Kolportaż bezpośredni materiałów reklamowych w Gnieźnie to przede wszystkim ich rozdawanie w centralnych punktach miasta oraz popularnych i chętnie wybieranych miejscach spotkań. Osoby rozdające ulotki reklamowe z powodzeniem można także spotkać w nieustannie tętniących życiem ciągach komunikacyjnych. Ulotki lub inne materiały reklamowe, wręczane z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do odbiorców, to prawdziwa wizytówka najlepszej jakości usług oferowanych w posta.pl. Warto wybrać tę właśnie formę reklamy. To się naprawdę opłaca!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Wymarzony plakat, elegancka wizytówka firmowa czy niepowtarzalna ulotka reklamowa – przygotowanie projektu każdej z wymienionych form reklamy, nie stanowi najmniejszego problemu dla specjalistów od reklamy z posta.pl. Warto postawić na duże doświadczenie branżowe, nieskończoną kreatywność zespołu posta.pl oraz terminowość wykonania zleconych usług. Teraz także w Gnieźnie zajmiemy się projektem oraz drukiem materiałów reklamowych zamówionych przez naszych klientów. Najwyższej jakości usługi polecamy wszystkim wymagającym reklamodawcom!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Dobrze zaplanowana i profesjonalnie przeprowadzona kampania reklamowa sprawdzi się w każdej branży. W posta.pl specjalizujemy się w organizacji działań promocyjno – reklamowych przy wsparciu profesjonalnego zespołu hostess i hostów. Z powodzeniem przygotujemy akcję promocyjną, samplingową czy degustacyjną, samplingową także na terenie Gnieźnie. Wystarczy zlecić nam wykonanie usługi, a następnie poczekać na jej szybką realizację. Gwarancja maksymalnego zadowolenia zapewniona!

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ, JAK SKUTECZNA MOŻE BYĆ REKLAMA W NASZYM WYKONANIU?

Skontaktuj się z naszą firmą i poznaj wszystkie interesujące Cię szczegóły współpracy !