Roznoszenie ulotek Konin

Roznoszenie ulotek w Koninie to skuteczny, szybki i niedrogi sposób na to, by z sukcesem reklamować świadczone przez własną firmę usługi czy promować produkty dostępne w sprzedaży. Kompleksowe wsparcie doświadczonego zespołu profesjonalistów z posta.pl sprawia, że teraz każdy projekt ulotek będzie idealnie dopasowany do potrzeb i specyfiki danej branży. Indywidualne podejście, nieskończona pomysłowość i doświadczenie branżowe – to wszystko sprawia, że udana reklama i jej dystrybucja w Koninie są gwarantowane. Usługi posta.pl po prostu warto wybrać – świetnie opracowane ulotki trafią też i do mieszkańców pobliskich miast.

Reklama najwyższych lotów

Kolportaż ulotek w Koninie to doskonały sposób na to, by z reklamą w niewielkim formacie dotrzeć do szerokiego grona klientów – zarówno tych nowych, jak i stałych. Liczba mieszkańców tego miasta przekracza 73 000 – to sporo! Akcje promocyjne, zniżkowe czy ciekawe oferty – to wszystko w pięknej formie i zawsze do rąk własnych klienta lub skrzynek pocztowych. Profesjonalna reklama w wydaniu zespołu posta.pl poleca się wymagającym zleceniodawcom!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Konina

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych

Kolportaż ulotek Konin

 • dobrze zaplanowana dystrybucja ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • kolportaż gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • rozprowadzanie ulotek i gazet w miejscach, gdzie można stale spotkać spore grupy ludzi – w ciągach komunikacyjnych i popularnych punktach spotkań
 • roznoszenie ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • kolportaż ulotek w szkołach, przedszkolach i żłobkach
 • skuteczna dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • rozprowadzanie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • profesjonalna obsługa akcji promocyjnych: w tym samplingowych czy degustacyjnych, prowadzonych przez doświadczone hostessy lub hostów
 • kolportaż ulotek po punktach usługowych
 • dostarczanie ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • konfekcjonowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • projektowanie ulotek i gazetek reklamowych
 • druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych według wytycznych klienta

Konin

Konin – miasto położne w środkowej Polsce, na terenie województwa wielkopolskiego, stanowiące główny ośrodek Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego. W mieście znajduje się również jedyna w Polsce huta aluminium. Dodatkowo w Koninie znajduje się także port rzeczny łączący miasto z Morzem Bałtyckim. Będąc w Koninie warto zobaczyć m.in. Zamek wraz ze skansenem, kościół św. Andrzeja, nieczynną wieżę ciśnień (obecnie: galerię) czy budynek Gorzelni z XIX wieku.

Opinie klientów

„Co roku przygotowujemy profesjonalne akcje degustacyjne i samplingowe. Co roku też korzystam z profesjonalnego wsparcia od posta.pl Tak doświadczonych i znających się na swoim fachu hostów i hostess nie ma żadna inna firma w Koninie. Polecam z całego serca!” – Monika, 38 lat

„Reklama jest dźwignią handlu także w branży taksówkarzy. Odkąd współpracuję z posta.pl w sprawie kolportażu ulotek reklamowych, zainteresowanie moimi usługami nieustannie rośnie. A jeśli do tego na ulotkach jest i rabat na przejazd – popularność jest tym większa. Polecam.” – Kazimierz, 55 lat

„O moim salonie kosmetycznym mnóstwo osób dowiedziało się ze świetnie przeprowadzonej akcji reklamowej. Za projekt i dystrybucję ulotek odpowiedzialny był zespół posta.pl. Wiem, że z ich usług skorzystam jeszcze nie raz w przyszłości. Są po prostu najlepsi w Koninie” – Paulina, 29 lat

PAKIETOWANIE

Atrakcyjne, bogato wyposażone i dostarczone pod wskazany adres odbiorcy. Takie są właśnie pakietowe przesyłki reklamowe, w których przygotowaniu się specjalizujemy. Co je wyróżnia? Nie tylko kilka tematycznie dobranych ulotek i broszur reklamowych, ale również ciekawe kupony zniżkowe i rabatowe oraz liczne próbki reklamowanych produktów. Wierzymy, że właśnie w ten sposób można niezwykle skutecznie promować każdą markę, niezależnie od branży. Polecamy nasze usługi w Koninie!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Niby bez adresów, a jednak bardzo skutecznie. Tak działa profesjonalnie zorganizowana i tak samo fachowo przeprowadzona, dystrybucja bezadresowa materiałów reklamowych w Koninie. Gdzie je dystrybuujemy? Roznosimy je umieszczając w skrzynkach pocztowych w blokach, ale i skrzynkach pocztowych w domach jednorodzinnych. Nie zawahamy się wrzucić takich materiałów także do skrzynek pocztowych różnych firm. Do tego specjalizujemy się również w rozprowadzaniu reklam pod drzwi mieszkań odbiorców. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Ciekawie przygotowane i zaprojektowane materiały reklamowe z powodzeniem można kolportować również korzystając z przygotowanej listy adresów dotychczasowych klientów. Warto więc, by zleceniodawcy dzielili się takimi danymi. Jeśli jednak ich nie posiadają, stworzymy taką listę adresową od podstaw. Udowodnimy jednocześnie, że dobrze przemyślana dystrybucja adresowa jest równie skuteczną formą reklamy, jak bezpośrednia lub adresowa. Warto nam zaufać!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Bezpośrednio, z uśmiechem i otwartością. Tak właśnie roznosimy ulotki i zamówione przez naszych klientów materiały reklamowe. Dlatego też często spotkać nas można w popularnych ciągach komunikacyjnych i chętnie wybieranych miejscach spotkań. Chcąc być bliżej odbiorców ulotek reklamowych, nawiązujemy z nimi kontakt i zachęcamy uśmiechem. Warto wybrać usługi posta.pl w Koninie!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Nasi klienci nie zawsze dysponują gotowymi projektami materiałów reklamowych lub ciekawymi pomysłami na ich realizację. Dlatego też proponujemy szerokie usługi tworzenia i projektowania takich materiałów, uruchamiając nieskończone złoża naszej kreatywności. Do tego zapewniamy także możliwość druku zamówionych przez klienta ulotek, plakatów lub gazetek reklamowych.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Rozprowadzanie materiałów reklamowych to nie wszystko, czym się zajmujemy w Koninie. Z powodzeniem można zlecić nam także organizację, jak i przeprowadzenie kampanii reklamowych, degustacyjnych, samplingowych czy eventów promocyjnych lub firmowych. Jesteśmy otwarci na szeroką współpracę w tym zakresie. Dodatkowo współpracujemy również z doświadczonym zespołem hostess i hostów.

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ O SILE REKLAMY W NASZEJ FIRMIE?

Skontaktuj się z zespołem posta.pl i dowiedz się więcej!