Roznoszenie ulotek Łuków

Czym jest dystrybucja i skuteczny kolportaż ulotek reklamowych? To świetnie zaplanowane działania informacyjno – promocyjne, których celem jest informowanie szerokiego grona odbiorców o nowych produktach i usługach dostępnych w sprzedaży. Dodatkowo to także często wybierana forma współczesnej reklamy, uwielbiana przez reklamodawców nie tylko w Łukowie. Czy warto postawić na taką promocję firmy? Oczywiście, że tak. A do tego warto skorzystać ze wsparcia doświadczonych profesjonalistów z branży – zespół posta.pl ma na swoim koncie niejedną udaną reklamę dla firm.

Dobra reklama to podstawa rozwoju każdej firmy

W Łukowie mieszka prawie 30 000 osób – do nich też kierowane są przekazy reklamowe w nowoczesnej, jak i bardziej tradycyjnej formie. W takich specjalizują się pracownicy firmy posta.pl, realizując nawet najbardziej wymagające projekty swoich klientów. Oczywiście roznoszenie ulotek reklamowych plasuje się w ścisłej czołówce najczęstszych wyborów reklamodawców. Nie dzieje się tak bez przyczyny – to bowiem sprawdzona i bardzo skuteczna forma reklamy, z sukcesem potrafiąca dostać się do nawet najbardziej licznej i zróżnicowanej grupy odbiorców. Czy warto zamówić profesjonalne usługi reklamowe w Łukowie? Oczywiście, że tak. Tym bardziej, że dzięki wsparciu specjalistów z branży reklamowej możliwe staje się skuteczne dotarcie z komunikatem reklamowej do odbiorców mieszkających nie tylko w samym Łukowie, ale i jego najbliższych okolicach.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Łukowa

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • skuteczna dystrybucja ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • rozprowadzanie ulotek w punktach usługowych
 • dostarczanie ulotek do placówek publicznych
 • roznoszenie gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • kolportaż ulotek i gazet w newralgicznych punktach i w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • rzetelne roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • kompleksowe usługi w zakresie wynajmu profesjonalnie przeszkolonych hostess i hostów do przeprowadzenia różnorodnych akcji promocyjnych
 • dystrybucja ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • dostarczanie ulotek do szkół, przedszkoli i żłobków
 • plakatowanie w miejscach wyznaczonych
 • konfekcjonowanie przesyłek z ulotkami i gazetkami reklamowymi
 • przygotowywanie projektów ulotek, wizytówek, broszur czy gazetek reklamowych
 • profesjonalny, zawsze terminowy druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o elementy gratisowe, jak również zniżkowe

Łuków

Łuków – miasto położone w województwie lubelskim, siedziba władz powiatu, znany lokalny ośrodek usługowy rolnictwa. Łuków jest największym ośrodkiem miejskim pomiędzy Lublinem, Siedlcami i Puławami, a Białą Podlaską. Tutaj znajduje się też ważny węzeł kolejowy ze stacją.

Łuków jest znany przede wszystkim z doskonale rozwiniętego przemysłu spożywczego – mleczarskiego oraz mięsnego, choć działają tu także zakłady przemysłu odzieżowego, obuwniczego oraz stolarki budowlanej, jak również zakład energetyki cieplnej.

Będąc w Łukowie warto zobaczyć m.in.: Kolegiatę Przemienienia Pańskiego, zespół klasztorny benedyktynów, dworzec kolejowy z końca XIX wieku, park miejski czy cmentarz wojenny na przedmieściu Łapiguz.

Opinie klientów

„Zakładając sklep z odzieżą dla kobiet w Łukowie wiedziałam, że bez fachowego wsparcia reklamowego nie uda mi się szybko pozyskać większej liczby klientek. Udało mi się skorzystać z usług posta.pl i jestem bardzo zadowolona. Atrakcyjny projekt wizytówek został zrealizowany szybko i skutecznie, a do tego druk i dystrybucja ulotek reklamowych również spełniły moje oczekiwania. Dzięki wsparciu zespołu posta.pl, mój biznes rozwija się naprawdę dobrze.” – Agnieszka, 31 lat

„Jestem wielkim fanem mody męskiej. Śledzę aktualne trendy i chętnie poznaję nowości na targach branżowych. Nic dziwnego więc, że w końcu założyłem własną firmę i otworzyłem butik z odzieżą dla modnych, eleganckich panów w Łukowie. W posta.pl zamówiłem eleganckie wizytówki oraz ciekawe ulotki z korzystnym rabatem na pierwsze zakupy. Po skutecznej akcji kolportażowej przeprowadzonej przez pracowników posta.pl, na liczbę stałych klientów nie mogę narzekać.” – Jacek, 37 lat

„Od lat zajmuję się prowadzeniem mobilnej działalności kosmetycznej. Potrzebowałam jednak odświeżenia logo firmy i zwiększenia nakładów na reklamę. Koleżanka poleciła mi usługi od posta.pl i chętnie z nich skorzystałam. Polecam je teraz każdemu, kto potrzebuje szybkiego i profesjonalnego wsparcia w reklamie.” – Barbara, 41 lat

PAKIETOWANIE

Przesyłka reklamowa wzbogacona o atrakcyjne próbki produktów, liczne elementy rabatowe czy zestaw ciekawych promocji, z pewnością spotka się z dużo większym zainteresowaniem klientów, niż reklama w standardowej formie. Warto poznać szerokie korzyści przesyłek pakietowych i zamówić je właśnie w ofercie dostępnej w posta.pl. Co więcej – teraz w ofercie usługowej znajdziemy też skuteczną dystrybucję i kolportaż takich materiałów pakietowych zarówno na terenie Łukowa, jak i najbliższych okolic. Warto!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Istotą bezadresowego roznoszenia ulotek i gazetek reklamowych w Łukowie jest ich skuteczna dystrybucja do skrzynek pocztowych klientów lub koszy reklamowych umieszczonych w klatkach bloków. Dodatkowo zamówić można także usługę kolportażu ulotek pod drzwi mieszkań klientów. W taki sposób można skutecznie i szybko poinformować potencjalnych odbiorców o nowych usługach, promocjach czy produktach, które pojawiły się w ofercie naszej firmie.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Kolportaż ulotek w dystrybucji adresowej w Łukowie bazuje na korzystaniu z gotowej listy klientów, którzy dotychczas skorzystali z oferty danej firmy lub wyrazili nią zainteresowanie. Jeśli jednak taką bazą klient nie dysponuje – nic trudnego. Można stworzyć ją od podstaw. Warto wybrać usługi oferowane przez doświadczony zespół posta.pl. Warte podkreślenia jest to, że dystrybucja adresowa w Łukowie jest jedną z najskuteczniejszych i najczęściej wybieranych form nowoczesnej reklamy, opartą na dotarciu do ściśle wyznaczonej grupy docelowej klientów.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Świetnie zaprojektowane ulotki reklamowe mają wielką moc – i to zarówno informacyjną, jak i reklamową. Szczególnie wówczas zaś, gdy zostaną doręczone do rąk własnych potencjalnego klienta. Warto podkreślić więc, że działania reklamowe z obszaru dystrybucji bezpośredniej odbywają się często w licznie uczęszczanych ciągach komunikacyjnych i w popularnych punktach spotkań wielu ludzi. Skuteczność tej formy reklamy w Łukowie jest bardzo duża!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Jesteśmy zespołem doświadczonych i niezwykle kreatywnych specjalistów od reklamy. Chętnie więc nawiążemy ścisłą współpracę z reklamodawcą w zakresie stworzenia wymarzonych projektów materiałów reklamowych w Łukowie. Chętnie wysłuchamy, doradzimy i przygotujemy wizualizację nawet najbardziej niepowtarzalnych pomysłów naszych klientów. Nie szkodzi też, jeśli klient nie ma sprecyzowanego pomysłu na akcję reklamową. Z powodzeniem zajmiemy się wszystkim od podstaw! Nowoczesna reklama nie ma przed nami żadnych tajemnic! Warto wybrać profesjonalne usługi od posta.pl!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Organizacja eventy firmowego, spotkania promocyjnego, jak również akcji samplingowej nie byłaby tak atrakcyjna, gdyby nie wsparcie profesjonalnego zespołu doświadczonych hostess i hostów. Skuteczne kampanie reklamowe to także szeroko pojęte działania sprzedażowe – a w tych jesteśmy w Łukowie prawdziwymi specjalistami! Z pewnością warto poznać sposoby na atrakcyjne przedstawienie oferty firmowej i ciekawe jej zaprezentowanie. Dobrze zaplanowana i profesjonalnie przeprowadzona kampania reklamowa z udziałem hostess będzie pomysłem co najmniej idealnym!

Chcesz się przekonać, że w reklamie i kolportażu nie ma w Łukowie nam równych?

Zapraszamy do kontaktu z posta.pl. Jeszcze dziś omówimy najbardziej interesujące Cię szczegóły współpracy!