Kolportaż ulotek w Swarzędzu

Kto powiedział, że nowoczesna reklama może być nudna i nie zaskoczy nas niczym ciekawym? Ten z pewnością nie zdawał sobie sprawy z tego, jak wielki potencjał informacyjny i promocyjny tkwi w indywidualnie zaprojektowanych ulotkach reklamowych. Te zamówić można w Swarzędzu wyłącznie u doświadczonych usługodawców w branży, specjalizujących się w dostarczaniu najwyższej jakości usług reklamowych. Dobrze zaplanowany i rzetelnie przeprowadzony kolportaż ulotek reklamowych pozwoli dotrzeć z materiałami promocyjnymi do naprawdę szerokiego grona odbiorców. Warto postawić na taką właśnie, najbardziej atrakcyjną z dostępnych form reklamy.

Reklama w profesjonalnym wydaniu

Ulotki, foldery czy broszury reklamowe zaprojektowane tak, by być idealnie dopasowanymi do rodzaju branży, to wyróżnik doskonałych w każdym calu działań reklamowych dostępnych w posta.pl. Zamawiając projekt, druk, a następnie także dystrybucję ulotek reklamowych w Swarzędzu u profesjonalistów, można naprawdę wiele zyskać. Ulotki reklamowe bowiem, mimo swojego niewielkiego formatu, z powodzeniem dotrzeć mogą do nawet ponad 30 000 mieszkańców Swarzędza oraz najbliższych okolic. Warto zainwestować w ich kolportaż!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Swarzędza

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • rzetelne roznoszenie gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • dobrze zaplanowane rozprowadzanie ulotek i gazet w newralgicznych punktach i w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • roznoszenie ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • dostarczanie ulotek do szkół, przedszkoli i żłobków
 • rzetelna dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • skuteczne rozprowadzanie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • kolportaż ulotek w punktach usługowych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • szerokie usługi w zakresie wynajmu profesjonalnie przeszkolonych hostess i hostów do przeprowadzenia akcji degustacyjnych, samplingowych, promocyjnych
 • kolportaż ulotek do placówek publicznych
 • konfekcjonowanie przesyłek z ulotkami i gazetkami reklamowymi
 • projektowanie ulotek, broszur, gazetek reklamowych, wizytówek
 • szybki i dokładny druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o atrakcyjne dla odbiorców elementy gratisowe i rabatowe

Swarzędz

Swarzędz – miasto położone na terenie województwa wielkopolskiego, nad Jeziorem Swarzędzkim, w odległości około 10 km od centrum Poznania. To jedna z największej i zarazem najgęściej zaludnionej gminy tworzącej aglomeracją poznańską. Do największych przedsiębiorstw działających na terenie Swarzędza zalicza się takie firmy jak: Volkswagen, British Petroleum, CLIP Logistics, Mercedes-Benz, EVER Power Systems oraz Blum. Będąc w Swarzędzu warto zobaczyć m.in. kościół pw. św. Marcina, zespół pałacowy przy ulicy Poznańskiej czy budynek dworu, gdzie obecnie mieści się siedziba przedszkola.

Oferujemy również: Roznoszenie ulotek Poznań

Opinie klientów

„ Przed otwarciem wymarzonego salonu fryzjerskiego w Swarzędzu zainwestowałam w reklamę. Usługi oferowane przez zespół posta.pl, okazały się idealnym wyborem. W jednym miejscu zamówiłam wizytówki, projekt i wykonanie szyldu firmowego, jak i druk oraz dystrybucję materiałów reklamowych. Tutaj postawiłam na nieszablonowe ulotki reklamowe z atrakcyjnym rabatem dla nowych klientów. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i polecam ją wymagającym inwestorom.” – Beata, 39 lat

„Osiedlowy sklep spożywczy był strzałem w 10-tkę. Postanowiliśmy z żoną zainwestować posiadane oszczędności w biznes, ale musieliśmy zadbać także o dobrą reklamę. Ulotki reklamowe przygotowane przez pracowników posta.pl zostały rzetelnie rozniesione po skrzynkach pocztowych mieszkańców Swarzędza i teraz na brak stałych klientów w naszym sklepie nie możemy narzekać. Polecamy współpracę z dobrymi specami od reklamy. Warto skorzystać z usług oferowanych przez zespół posta.pl.” – Dominika i Konrad, 35 lat

„Sklep z odzieżą używaną światowych marek był świetnym pomysłem na nowy biznes w Swarzędzu. Tego w moim mieście brakowało. Zależało mi jednak też na tym, by jak najszybciej poinformować mieszkańców miasta i okolic, że otworzyłam taki właśnie sklep. Udało mi się zamówić projekt, druk, a później także profesjonalny kolportaż ulotek reklamowych w posta.pl. Jestem bardzo zadowolona z szybkiej realizacji mojego zlecenia oraz indywidualnego podejścia do zamówienia. Najwyższa jakość w połączeniu z fachowością usług zdobyły moje serce.” – Aneta, 26 lat

PAKIETOWANIE

Atrakcyjność przesyłek pakietowych w Swarzędzu mierzona jest ich zawartością. Im więcej korzystnych kuponów rabatowych czy zniżkowych, tym większe realne zainteresowanie ofertą danej firmy. Nic dziwnego więc, że teraz w posta.pl można zlecić przygotowanie tego rodzaju przesyłek. Nierzadko w ich wnętrzu znajdują się także bezpłatne próbki produktów reklamowych – wszystko po to, by odbiorca mógł na własnym przykładzie przekonać się o ich skuteczności lub atrakcyjności. Zamawiając przesyłki pakietowe w posta.pl w Swarzędzu można mieć pewność, że zostaną one przygotowane w najbardziej profesjonalny sposób z możliwych. Warto je zamówić w każdym momencie rozwoju firmy z myślą o tym, by zwiększyć sprzedaż produktów czy usług lub wzbudzić zainteresowanie nimi. Po zamówieniu przesyłek pakietowych zaś pozostaje tylko czekać na szybkie efekty w postaci realnego zwiększenia sprzedaży w naszej firmie!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Ulotki reklamowe i inne materiały promocyjne roznoszone są wciąż po skrzynkach pocztowych, koszach reklamowych oraz nierzadko znaleźć je można także pod drzwiami mieszkań. Działania z tego obszaru to nic innego, jak działania w kolportażu bezadresowym. Zamówić je można teraz w posta.pl i zlecić rzetelne rozniesienie materiałów nie tylko na terenie samego Swarzędza, ale także i w najbliższych okolicach. Dystrybucja bezadresowa jest wybierana przez reklamodawców bardzo chętnie także z uwagi na to, że gwarantuje dotarcie do odbiorcy. Wybierając usługi świadczone przez pracowników posta.pl można mieć pewność, że wybiera się możliwie jak najlepiej i ma się możliwość dotarcia do dużej grupy odbiorców. Jednocześnie też samo dostarczenie ulotki reklamowej do skrzynki lub pod drzwi mieszkania pozwala na spokojne zapoznanie się z jej treścią i zwiększa realne zainteresowanie ofertą oraz skorzystanie z niej w najbliższej przyszłości.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Fachowa dystrybucja adresowa w Swarzędzu to taka, która bazuje na listach adresowych dotychczasowych klientów reklamodawców. W praktyce nie wszyscy zleceniodawcy taką listą dysponują – nic nie stoi na przeszkodzie jednak, by stworzyć ją od podstaw. Przy wsparciu zespołu pracowników posta.pl, wszystko staje się możliwe. Decydując się na profesjonalną dystrybucję adresową w Swarzędzu można mieć pewność, że indywidualnie przygotowany przekaz reklamowy trafi do odbiorców realnie zainteresowanych ponownym skorzystaniem z oferty danej firmy. To z kolei przekłada się na szybkie i realne późniejsze zyski ze sprzedaży. Warto zainteresować się dystrybucją adresową przesyłek reklamowych!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Bezpośrednio, zawsze z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do odbiorców. Tak właśnie rozdawane są i roznoszone ulotki lub inne materiały reklamowe zamówione w posta.pl. W Legionowie popularność tych usług jest ogromna. Nikogo to nie dziwi – wybierając dystrybucję bezpośrednią ulotek reklamowych zyskuje się przede wszystkim to, że z przekazem reklamowym dociera się prosto do odbiorcy. Gdzie najczęściej spotkać można osoby zatrudnione do rozprowadzania ulotek? Fachowy kolportaż bezpośredni odbywa się często w popularnych miejscach spotkań i chętnie uczęszczanych ciągach komunikacyjnych, gdzie można spotkać wielu ludzi niezależnie od pory dnia czy dnia tygodnia. Warto postawić na inwestycję w dystrybucję bezpośrednią ulotek reklamowych, bo właśnie w ten sposób szybko i skutecznie dotrzeć można do wielu odbiorców jednocześnie. I to nie tylko na terenie Swarzędza, ale i w najbliższych jego okolicach. Ta forma reklamy naprawdę się opłaca. Warto przekonać się o tym na przykładzie własnej firmy!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Ulotki reklamowe są jednymi z najczęściej zamawianych form reklamy w Swarzędzu i nie tylko. To w niewielkim formacie takiej ulotki zawarte są często ważne informacje o nowych produktach czy usługach danej firmy. Decydując się na wsparcie reklamowe od posta.pl, otrzymać można nie tylko indywidualny projekt materiałów reklamowych, ale również profesjonalny i szybki ich druk. To duża wygoda dla reklamodawców, którzy mogą pod jednym adresem zamówić kompleksowe usługi reklamowe i z przyjemnością z nich skorzystać. Warto podkreślić, że każdy z projektów materiałów reklamowych tworzony jest ściśle na miarę oczekiwań zleceniodawców, pozostając idealnie dopasowany do branży. Dobrze postawić na profesjonalną obsługę reklamową w posta.pl!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Organizacja udanej kampanii reklamowo – promocyjnej nie należy do łatwych. W takich przypadkach trzeba bowiem skorzystać ze wsparcia profesjonalnie przeszkolonego zespołu hostess i hostów. Z nimi współpracuje zespół pracowników posta.pl, specjalizując się w organizacji eventów firmowych i różnorodnych akcji promocyjnych na terenie Swarzędza. Wybierając współpracę z doświadczonymi fachowcami z branży reklamowej, można naprawdę wiele zyskać. Przede wszystkim będzie to pewność, że wszelkie z zaplanowanych działań promocyjno – reklamowych zostaną zrealizowane najlepiej, jak to tylko możliwe. Wybierając usługi posta.pl można być pewnym również tego, że wszystkie z działań zostaną wykonane terminowo i niezwykle kreatywnie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb reklamodawcy oraz branży, w jakiej dana firma działa.

POZNAJ MOŻLIWOŚCI UDANEJ REKLAMY W POSTA.PL!

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie omówimy interesujące Cię szczegóły współpracy z nami!