Roznoszenie ulotek Toruń

Ulotki reklamowe znane są od dawien dawna i towarzyszą nam w codziennym życiu niemal na każdym kroku. Także zainteresowanie inwestycją w ich zamówienie stale rośnie. W ofercie naszej firmy znaleźć można nie tylko projektowanie czy druk materiałów reklamowych, ale również i skuteczną ich dystrybucję. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak ważna jest dobrze zaplanowana reklama. W kolportażu ulotek i różnych innych materiałów reklamowych jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami. Z naszych szerokich usług reklamowych w Toruniu po prostu grzechem byłoby nie skorzystać!

Kolportaż ulotek to nasza specjalność

Liczba mieszkańców Torunia przekracza 200 000 osób – do nich właśnie można teraz dotrzeć z dobrze zaplanowanymi działaniami reklamowymi. I nie jest to trudne – teraz wystarczy tylko zlecić usługi reklamowe najlepszym w branży i… czekać na efekty świetnie zaplanowanych i przeprowadzonych działań. W posta.pl specjalizujemy się w opracowywaniu kampanii reklamowych i projektowaniu ulotek promocyjnych oraz zajmujemy się także ich skuteczną dystrybucją. Nasze usługi po prostu warto wybrać!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Torunia

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów po domowych oraz firmowych skrzynkach pocztowych klientów
 • rzetelne roznoszenie ulotek pod drzwi mieszkań i domów klientów
 • dobrze zaplanowana dystrybucja materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
 • przemyślany kolportaż ulotek po szkołach i innych placówkach oświatowych
 • rozprowadzanie ulotek do często odwiedzanych instytucji państwowych
 • roznoszenie ulotek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych i miejscach częstych spotkań
 • kolportaż materiałów reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • projektowanie materiałów reklamowych i ich druk
 • przygotowywanie pakietowych przesyłek reklamowych oraz ich dystrybucja
 • profesjonalna obsługa wszelkiego rodzaju eventów i akcji promocyjnych

Toruń

Toruń – miasto na prawach powiatu położone w północnej Polsce. To jedno z miast wchodzących w skład Bydgosko-Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego oraz drugie co do wielkości miasto województwa kujawsko – pomorskiego. To także jedno z najstarszych miast w Polsce oraz miasto, w którym przeważają tereny zielone, zajmując nawet 30% powierzchni miasta.

Toruń jest regionalnym ośrodkiem gospodarczym oraz liderem w województwie pod względem ilości dużych przedsiębiorstw. To także ważny węzeł komunikacyjny, z autostradą A1.

Do najbardziej znanych toruńskich marek należą nie tylko toruńskie pierniki z Fabryki Cukierniczej „Kopernik”, płatki śniadaniowe Cereal Partners Poland Toruń Pacific oraz materiały opatrunkowe produkowane przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych.

Będąc w Toruniu warto zobaczyć m.in.: zamek krzyżacki, średniowieczną Krzywą Wieżę, Muzeum Toruńskiego Piernika czy Stare Miasto.

Opinie klientów

„Mój sklep z artykułami handmade być może nie miał dużej konkurencji w Toruniu, ale jednak potrzebował odpowiedniego wsparcia reklamowego. Logo wymyśliłam sobie sama, ale ulotek reklamowych nie potrafiłam zaprojektować tak dobrze, jak zrobili to specjaliści z posta.pl. Im właśnie zawdzięczam udaną akcję dystrybucyjną i znaczny wzrost zainteresowania klientów ofertą mojej firmy. Polecam współpracę z firmą posta.pl wszystkim zainteresowanym!” – Agnieszka, 26 lat

„Branża motoryzacyjna nigdy nie kryła przede mną tajemnic i z nią właśnie związałem swoją przyszłość zawodową. Musiałem jednak zainwestować w dobrze zaplanowaną reklamę, bo liczba stałych klientów wcale nie rosła. Dzięki świetnie zorganizowanej przez posta.pl akcji kolportażowej zamówionych przeze mnie materiałów udało mi się zwiększyć sprzedaż produktów i usług. Polecam!” – Karol, 34 lata

„Marzeniem mojej żony była od zawsze restauracja z daniami kuchni regionalnej. Marzenie udało się spełnić, jednak potrzebowaliśmy kogoś, kto zajmie się reklamą w naszej firmie. Sąsiad polecił usługi posta.pl i się nie zawiedliśmy. Zamówione materiały reklamowe zawsze były gotowe na czas, a do tego mogliśmy skorzystać także z ich skutecznej dystrybucji.” – Michał 41 lat i Karolina 38 lat

PAKIETOWANIE

Atrakcyjne kupony zniżkowe i rabatowe, próbki produktów i ciekawe ulotki reklamowe. To wszystko znaleźć można w specjalnie przygotowanych, pakietowych przesyłkach reklamowych, w których przygotowaniu się specjalizujemy. Wiemy, jak ważna z punktu widzenia odbiorców jest przesyłka reklamowa z bogatą zawartością. Właśnie takie tworzymy w ścisłej współpracy z naszymi klientami. Wszystko po to, by przygotować jak najciekawszą formę reklamy i zachwycić nią wszystkich tych, którzy są nie tylko naszymi klientami, ale przede wszystkim klientami naszych klientów. Warto zlecić taką właśnie formę reklamy w Toruniu właśnie nam.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

W bezadresowym roznoszeniu materiałów reklamowych zamówionych przez naszych klientów nie mamy sobie równych. Zajmujemy się rozprowadzaniem ulotek, broszur i gazetek z promocjami po skrzynkach pocztowych odbiorców oraz z tymi materiałami docieramy także pod drzwi ich mieszkań. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest skrupulatna i rzetelna dystrybucja bezadresowa. Dlatego też oferujemy usługi w tym zakresie na naprawdę wysokim poziomie. Polecamy się wszystkim zainteresowanym tą skuteczną formą reklamy w Toruniu.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Klienci korzystający z naszych usług w Toruniu chcą często zamówić spersonalizowane i świetnie dopasowane do potrzeb ich kontrahentów, materiały reklamowe. To jest możliwe dzięki wykorzystaniu list adresowych, którymi sami dysponują. Jeśli jednak nie mają takich danych, stworzymy je od podstaw. Wierzymy bowiem w to, że materiały reklamowe świetnie dopasowane do oczekiwań odbiorców mają w sobie największy potencjał informacyjny i sprzedażowy.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Roznoszenie ulotek czy innych materiałów reklamowych w popularnych punktach spotkań, centralnych punktach miast czy w chętnie uczęszczanych ciągach komunikacyjnych to nasza specjalność. Do każdego ze zleconych zadań przystępujemy z radością, pozytywnym nastawieniem i uśmiechem. Cenimy sobie kontakt z odbiorcami i pozwalamy nawet na chwilę rozmowy. Odpowiemy też na najważniejsze pytania, jeśli odbiorcy ulotek się do nas zwrócą. Warto nam właśnie powierzyć dystrybucję bezpośrednią materiałów reklamowych w Toruniu i najbliższych okolicach!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Projektowaniem ulotek, wizytówek, broszur czy gazetek reklamowych zajmujemy się nie od dziś. Z każdym zleceniem uruchamiamy nasze nieskończone złoża kreatywności i pomysłowości. Doskonale wiemy o tym, jak ważne jest stworzenie unikatowych i ciekawych projektów materiałów reklamowych. Zdajemy sobie sprawę również z tego, jak istotny jest ich potencjał reklamowy. Dokładamy wszelkich starań, by zadowolenie naszych klientów było jak największe. Do tego oferujemy także możliwość profesjonalnego druku wszelkich materiałów do tego przeznaczonych.

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Specjalizując się w szeroko pojętej reklamie, organizujemy również ciekawe kampanie reklamowe, eventy firmowe i różnego rodzaju akcje promocyjne. Jesteśmy specjalistami od akcji degustacyjnych i samplingowych. Pracujemy przy wsparciu doświadczonego zespołu hostess i hostów. Kochamy naszą pracę i świetnie się czujemy, mogąc urealniać nawet najskrytsze marzenia naszych klientów. Z myślą o nich tworzymy w Toruniu zupełnie wyjątkowe kampanie reklamowe. Warto wybrać nasze usługi!

Chcesz poznać wielką moc reklamy od posta.pl?

Skontaktuj się z nami i poznaj więcej szczegółów udanej współpracy!