Roznoszenie ulotek w Zgierzu

Rzetelne informowanie o nowych usługach, produktach dostępnych w sprzedaży i promocjach z nimi związanych – to główne cele roznoszenia i fachowo zaplanowanego kolportażu ulotek reklamowych na terenie kujawsko-pomorskiego. Profesjonalizm oferowanych usług reklamowych, w połączeniu ze skutecznością ich roznoszenia oraz stałe poszerzanie oferty usługowej, to jedne z najważniejszych wyznaczników doskonałej jakości usług reklamowych dostępnej w posta.pl. Czy warto inwestować w optymalnie zaplanowaną reklamę? Przedsiębiorcy dotychczas korzystający z naszych usług odwiedzą zgodnie: oczywiście, że tak, bo to się po prostu opłaca i szybko przekłada na realne zyski ze sprzedaży!

Dystrybucja ulotek gwarancją dotarcia do licznego grona klientów

Klienci zlecający rozprowadzanie ulotek i gazetek na terenie Zgierza chcą dotrzeć do ponad 56 000 mieszkańców tego miasta. Wybierając usługi polecanych i sprawdzonych specjalistów od reklamy – nie ma nic bardziej skutecznego. Warto wybierać usługi reklamowe od najlepszych!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Zgierza

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych

Kolportaż ulotek w Zgierzu

  • skuteczny kolportaż ulotek i listów reklamowych do domowych i firmowych skrzynek pocztowych klientów oraz roznoszenie ulotek pod drzwi potencjalnych klientów
  • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
  • kolportaż ulotek po szkołach i instytucjach państwowych
  • rozdawanie ulotek reklamowych w ciągach komunikacyjnych
  • roznoszenie materiałów i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
  • plakatowanie w miejscach dozwolonych
  • projektowanie i druk materiałów reklamowych
  • przygotowywanie bogatych pakietów reklamowych atrakcyjnych dla odbiorców
  • obsługa akcji degustacyjnych, samplingowych i eventów firmowych, przy wsparciu doświadczonego zespołu hostess i hostów

Zgierz

Zgierz – miasto położone na terenie województwa łódzkiego, w centralnej Polsce. Zbierz leży na drodze z Gdańska do Częstochowy oraz Stryków – Rzgów. Nieopodal miasta znajduje się też autostrada A2.

Będąc w Zgierzu warto zobaczyć m.in.: domy tkaczy, kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej, łaźnię miejską z 1926 roku oraz pomnik jeża ze Zgierza.

Opinie klientów

„Od lat marzyłam o uruchomieniu własnego salonu kosmetycznego w moim rodzinnym Zgierzu. Kiedy to się wreszcie udało, znajoma poradziła mi zainwestowanie w profesjonalną reklamę. Wybrałam usługi zespołu posta.pl i nie zawiodłam się! O tak pięknym projekcie ulotek reklamowych dotychczas mogłam tylko pomarzyć – a tu marzenie okazało się tak łatwe do spełnienia. Dziękuję za wsparcie i skuteczną dystrybucję zamówionych przeze mnie materiałów reklamowych. Dzięki wam liczba moich stałych klientek znacząco wzrosła!” – Paulina, 28 lat

„Sklep z artykułami budowlanymi prowadziłem od dłuższego czasu, jednak liczba klientów stale malała… Za namową syna, zdecydowałem się na odświeżenie logo firmowego i okazało się, że to był strzał w dziesiątkę! Bardzo dziękuję fachowcom z posta.pl za szybkie i profesjonalne zaprojektowanie nowego, bardziej wyrazistego i spójnego, logo mojego sklepu w Zgierzu. Polecam.” – Wiktor, 52 lata

„Uruchamiając mobilne usługi fryzjerskie w Zgierzu wiedziałam, że muszę zadbać o dobrze zaplanowaną reklamę mojej firmy. Zleciłam to profesjonalistom, a zespół posta.pl świetnie poradził sobie nie tylko ze stworzeniem logo mojej firmy, ale i zaprojektowaniem i dystrybucją ulotek reklamowych. Dzięki wam mogę się rozwijać zawodowo. Polecam!” – Marta, 34 lata

PAKIETOWANIE

Atrakcyjne pakiety ulotek reklamowych, wzbogacone interesującymi kuponami zniżkowymi czy innymi rabatami, spotykają się od zawsze z dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów. Teraz przygotowanie takich pakietów nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Wystarczy zgłosić się do nas, a wspólnymi siłami przygotujemy najlepiej skomponowane pakietowe przesyłki reklamowe. Co więcej, później zajmiemy się także skutecznym ich kolportażem i dystrybucją na wybranym przez naszego klienta obszarze. Polecamy nasze usługi w Zgierzu!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Roznoszenie ulotek i różnorodnych materiałów reklamowych na terenie Zgierza to nasza specjalność. Mamy świetnie opracowane metody działania – tak, by można było uznać dystrybucję bezadresową za doskonale przeprowadzoną. Dystrybucja ulotek do skrzynek pocztowych czy pod drzwi mieszkań to z pewnością doskonały sposób na poinformowanie o nowych promocjach, czy produktach lub usługach dostępnych w ofercie.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Dostarczanie materiałów reklamowych do konkretnych odbiorców jest możliwe wówczas, gdy dysponuje się listą adresów i kontaktów. Jeśli jednak takiej listy się nie ma – nic straconego. Z powodzeniem można ją stworzyć od podstaw. I my właśnie w tym się specjalizujemy. Warto rozpocząć z nami owocną współpracę w zakresie skutecznej dystrybucji adresowej, skierowanej do ściśle wyznaczonej, docelowej grupy klientów. Nasze usługi oferowane w Zgierzu cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Rozdawanie ulotek reklamowych w popularnych punktach spotkań czy wciąż tętniących życiem ciągach komunikacyjnych to bardzo dobry pomysł na informowanie o ofercie firmowej. Decydując się na tę formę reklamy, dobrze postawić na współpracę z osobami mogącymi pochwalić się dużym doświadczeniem w kolportażu ulotek. Właśnie z takimi osobami współpracujemy. Wiemy, jak wiele oznacza uśmiech i pozytywne podejście do potencjalnego klienta, dlatego na dystrybucję bezpośrednią stawiamy w każdych działaniach reklamowych w Zgierzu realizowanych przez nasz zespół.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Pomysłów na ciekawe materiały reklamowe może być mnóstwo, jak też może być ich naprawdę niewiele. Trzeba jednak głośno mówić o swoich potrzebach, oczekiwaniach i wizjach kreacji reklamowej. Nasi pracownicy zawsze z uwagą wysłuchają klienta oraz wesprą go dokładnie takim wsparciem, jakiego oczekuje. Do tego kreatywność naszego zespołu nie zna granic – z powodzeniem stworzymy więc nawet najbardziej wymyślny projekt wizytówek, ulotek czy plakatów. Jest jeszcze coś, co nas wyróżnia. Szybki i profesjonalny druk zamówionych materiałów reklamowych. Polecamy się do całkiem małych, jak i wielkich projektów w Zgierzu!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Akcja reklamowa lub promocyjna przeprowadzona mało fachowo, z pewnością nie spotka się z oczekiwanym, dużym odzewem potencjalnych klientów. Dobrze więc postawić na akcję profesjonalnie zaplanowaną i tak samo mądrze przeprowadzoną. Taką zlecić można nam – z gwarancją doskonałego zrealizowania założonego planu. Specjalizujemy się w organizacji akcji degustacyjnych, samplingowych, ale również różnego rodzaju eventów firmowych. Współpracujemy także z doświadczonym zespołem hostess i hostów. Warto wybrać nasze usługi w Zgierzu!

CHCESZ POZNAĆ OGROMNE MOŻLIWOŚCI PROFESJONALNEJ REKLAMY?

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegółowe warunki współpracy, która Cię w pełni zadowoli. Zapraszamy!