Roznoszenie ulotek Aleksandrów Łódzki

Skuteczne rozpowszechnianie informacji o aktualnych promocjach, nowych usługach czy produktach, a do tego szeroko pojęte informowanie. To jedne z podstawowych i najważniejszych zarazem celów, które osiągnąć można, inwestując w profesjonalnie przygotowaną i skutecznie przeprowadzoną, dystrybucję materiałów reklamowych. Jeśli dodamy do tego możliwość zamówienia projektów oraz druku wymarzonych ulotek reklamowych, zyskamy naprawdę świetne usługi reklamowe. Komu warto je zlecić? Doświadczonemu fachowcowi z branży. Zespół posta.pl poleca swoje usługi wymagającym klientom!

Profesjonalny kolportaż ulotek na wagę złota

Chcąc dotrzeć do jak największej liczby liczącego blisko 22 000 mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego, warto celować w inwentykę w sprawdzone usługi reklamowe od polecanych osób w branży. Zespół posta.pl to wysokiej klasy, w pełni wyspecjalizowani i znający się na swoim fachu, specjaliści od reklamy. Z ich usług po prostu warto skorzystać, a wymierne zyski czekają na wszystkim tych reklamodawców, którzy wybrali najwyższą jakość w duecie z nieszablonowymi pomysłami na reklamę.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Aleksandrowa Łódzkiego

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych

Kolportaż ulotek w Aleksandrowie Łódzkim

  • kolportaż ulotek reklamowych do domowych oraz firmowych skrzynek pocztowych klientów, jak i pod drzwi domów klientów
  • roznoszenie materiałów reklamowych po siedzibach lokalnych firm
  • dystrybucja ulotek do szkół i instytucji państwowych
  • aktywne rozdawanie ulotek reklamowych w popularnych ciągach komunikacyjnych
  • dystrybucja materiałów i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
  • projektowanie i druk zamówionych materiałów reklamowych
  • plakatowanie w miejscach dozwolonych
  • przygotowywanie atrakcyjnych, pakietowanych materiałów reklamowych
  • profesjonalna obsługa wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych z udziałem doświadczonego zespołu hostess i hostów

Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki – miasto w centralnej Polsce, w Ozorkowie, miasto satelickie Łodzi. Będąc w Aleksandrowie Łódzkim warto zobaczyć m.in.: rzymskokatolicki kościół parafialny pw. św. Rafała i Michała Archaniołów, Ratusz miejski, park miejski – dawniej ogród spacerowy w stylu angielskim, domy tkaczy czy willę i fabrykę Alberta Stillera przy ulicy Wojska Polskiego 31.

Nasza oferta obejmuje również:

Opinie klientów

„Dobrze wiem, jak ważna jest świetnie zaplanowana i zaprojektowana reklama, w tym wyraziste logo firmowe i ładne ulotki. Dlatego też jeszcze przed uruchomieniem salonu strzyżenia dla zwierząt, zamówiłam reklamę u najlepszych w Aleksandrowie Łódzkim. Postawiłam na współpracę z posta.pl i nie żałuję. Tak pięknego projektu ulotek i wizytówek jeszcze nie widziałam. W pakiecie otrzymałam także dystrybucję materiałów reklamowych. Ta świetna nowoczesna reklama naprawdę działa. Polecam!” – Bożena, 36 lat

„Szukałem firmy, która szybko i sprawnie nie tylko zaprojektuje wizytówki dla mojej firmy, ale również zajmie się ich drukiem. Trafiłem na ofertę usług dostępną w posta.pl. Jestem bardzo zadowolony. Już pierwsza propozycja projektu przypadła mi do gustu, a szybki czas realizacji zlecenia pozytywnie zaskoczył. Z oferty usług w posta.pl skorzystam pewnie jeszcze nie raz.” – Włodzimierz, 47 lat

„Otwierając wymarzoną kawiarnię wiedzieliśmy, że bez profesjonalnego wsparcia reklamowego, nie jesteśmy w stanie utrzymać rentowności inwestycji na wysokim poziomie. Zaufaliśmy doświadczeniu zespołu posta.pl i otrzymaliśmy świetnie zaprojektowane ulotki reklamowe oraz fachową ich dystrybucję na terenie miasta i najbliższych okolic. Polecamy współpracę z tą firmą.” – Mikołaj i Jolanta, 37 lat

PAKIETOWANIE

Specjalizujemy się w przygotowywaniu atrakcyjnie wyposażonych, pakietowych przesyłek reklamowych. Zastanawiasz się, czy tego rodzaju materiały reklamowe pasować będą do usług oferowanych w Twojej firmie? Z pewnością tak! W pakietowych przesyłkach odbiorcy mają możliwość znalezienia atrakcyjnych kuponów zniżkowych czy zaproszeń na ciekawe akcje promocyjne. Grzechem byłoby z nich nie skorzystać! Doskonale wiemy, jak wzbudzić zainteresowanie Twojego przyszłego klienta. Możesz nam zaufać!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Bezadresowo, ale niezwykle skutecznie. Tak wygląda kolportaż ulotek i różnego rodzaju materiałów reklamowych, który mamy w swojej ofercie. Na czym to dokładnie polega? Zamówione przez klienta materiały reklamowe roznosimy i dostarczamy do skrzynek pocztowych odbiorców, jak i umieszczamy na wycieraczkach, pod drzwiami mieszkań. Wierzymy w dużą skuteczność tego rodzaju działań reklamowych. Przekonaj się, że warto właśnie nam zlecić profesjonalną dystrybucję bezadresową w Aleksandrowie Łódzkim.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Dysponując listami i adresami klientów, którzy kiedyś skorzystali z oferty Twojej firmy, można bardzo skutecznie rozprowadzać kolejne  materiały reklamowe. Jeśli jednak taką listą nie dysponujesz – nic straconego. Nasz doświadczony zespół specjalistów od promocji i reklamy stworzy listę od podstaw, opierając na niej późniejsze działania reklamowe. Zaufaj specjalistom z branży i zainwestuj w świetnie zaplanowany rozwój własnej firmy!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest bezpośredni kontakt z potencjalnym klientem czy odbiorcą ulotek lub innych materiałów reklamowych. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by zawsze z uśmiechem roznosić i rozdawać ulotki reklamowe w chętnie uczęszczanych ciągach komunikacyjnych lub popularnych miejscach spotkań. Wierzymy w ogromną moc pierwszego, pozytywnego kontaktu. Stawiamy na współpracę wyłącznie z pogodnymi, uśmiechniętymi ludźmi i to się naprawdę opłaca! Właśnie nam warto zlecić dystrybucję bezpośrednią wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych.

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Klienci korzystający z oferty posta.pl nie zawsze dysponują własnymi materiałami reklamowymi – często trzeba je zaprojektować od zera lub uaktualnić stary, często już mało atrakcyjny, projekt. W tym właśnie czujemy się jak ryba w wodzie, nieustannie ćwicząc nieskończoną kreatywność. Jesteśmy otwarci oczywiście na współpracę z klientem i zawsze z uwagą wysłuchamy wszelkich pomysłów na wizualizację wymarzonej reklamy. Jednocześnie też służymy pełnym fachowym wsparciem w stworzeniu absolutnie wyjątkowego projektu, a następnie także zapewniamy jego profesjonalny i niedrogi druk. Warto rozpocząć współpracę właśnie z nami!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Czy ktokolwiek widział lub sobie wyobraża, by można było przeprowadzić udaną kampanię promocyjną, akcję eventową lub degustacyjną, bez wsparcia odpowiednio przeszkolonych hostów lub hostess? Oczywiście, że nie! Dlatego też polecamy zatrudnienie zespołu współpracujących z nami hostów, którzy świetnie orientują się w meandrach nowoczesnej reklamy i potrafią przeprowadzić ciekawą akcję promocyjną niezależnie od rodzaju branży. Tak, jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy!

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ O SILE NASZYCH DZIAŁAŃ MARKETINGOWYCH?

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły wymarzonej akcji promocyjno – reklamowej swojej firmy!