Kolportaż ulotek w Łodzi

Skuteczne rozprowadzanie ulotek i gazetek reklamowych na terenie Łodzi wiąże się z możliwością dotarcia do nawet blisko 680 000 mieszkańców tego miasta. Jeśli więc zależy nam na tym, by skutecznie przyciągnąć uwagę odbiorców i z sukcesem rozreklamować dostępne u nas produkty lub usługi – z reklamy w posta.pl po prostu warto skorzystać!

Reklama najwyższych lotów

Korzystając z profesjonalnych usług w branży reklamowej można mieć pewność, że z przekazem reklamowym dotrze się do naprawdę szerokiego grona odbiorców. W Łodzi przy owocnej współpracy z zespołem posta.pl można dotrzeć nawet do blisko 680 000 odbiorców!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Łodzi

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • skuteczny kolportaż ulotek i listów do skrzynek pocztowych w domach i blokach
 • roznoszenie gazetek reklamowych i katalogów produktowych
 • rozprowadzanie ulotek i gazet w newralgicznych punktach i w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • dystrybucja ulotek na uczelniach i na terenie akademików
 • dostarczanie ulotek do szkół, przedszkoli i żłobków
 • kolportaż materiałów reklamowych do siedzib różnorodnych firm
 • dobrze zaplanowane roznoszenie ulotek i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • szerokie usługi w zakresie wynajmu profesjonalnie przeszkolonych hostess i hostów do przeprowadzenia akcji degustacyjnych, samplingowych, promocyjnych
 • rozprowadzanie ulotek w punktach usługowych
 • dystrybucja ulotek do placówek publicznych
 • plakatowanie w miejscach do tego wyznaczonych
 • przygotowywanie konfekcjonowanych przesyłek z ulotkami i gazetkami reklamowymi
 • projektowanie ulotek, broszur, gazetek reklamowych, wizytówek
 • szybki i profesjonalny druk ulotek, plakatów i wizytówek
 • pakietowanie materiałów reklamowych i wzbogacanie ich o elementy gratisowe i rabatowe

Łódź

Łódź – miasto położone w środkowej Polsce, znany ośrodek akademicki, przemysłowy oraz kulturalny. Pod względem liczby ludności, Łódź zajmuje trzecie miejsce w Polsce – po Warszawie i Krakowie. Plasuje się też na czwartej lokacie pod względem zajmowanej powierzchni, a oprócz Warszawy i Krakowa, wyprzedza ją również Szczecin.
Łódź jest siedzibą m.in. takich firm jak: mBank, GE Money Bank, Grupa Atlas, Gillette, Comarch, Dellczy Monnari. Na terenie miasta znajdują się jedne z największych centrów handlowych w Polsce – mowa o „Manufakturze” czy „Porcie Łodzi”.
Będąc w Łodzi warto przespacerować się ulicą Piotrkowską o długości ponad 4 km, zobaczyć największy Aquapark w Polsce Fala, łódzkie ZOO, dzielnicę Księży Młyn, Łódzki Ogród Botaniczny czy Palmiarnię.

Opinie klientów

„Od lat marzyłem o tym, by otworzyć swój własny, zupełnie nieduży zakład fotograficzny w Łodzi. Nie wiedziałem jednak jak skutecznie zareklamować usługi proponowane w zakładzie. Udało mi się trafić na ofertę posta.pl i nie żałuję. Fachowcy przygotowali świetny projekt szyldu, wizytówek i ulotek reklamowych. Dzięki współpracy z posta.pl mój biznes świetnie się kręci. Dziękuję i polecam!” – Wojtek, 47 lat

„Salon kosmetyczno-fryzjerski w Łodzi byłby niewypałem, gdybym nie zdecydowała się na profesjonalne wsparcie reklamowe od posta.pl. Udało mi się trafić na samych profesjonalistów w branży, którzy zajęli się świetnie przygotowaną dystrybucją wcześniej przygotowanych ulotek reklamowych. Polecam, bo swoją pracę wykonują na więcej niż 100%.” – Barbara, 41 lat

„Osiedlowy sklep z tytoniami i akcesoriami do palenia to był mój pomysł na biznes. Udało się otworzyć punkt i początkowo biznes kręcił się całkiem nieźle. Z czasem jednak liczba klientów zaczęła drastycznie spadać. Postanowiliśmy z mężem odświeżyć logo sklepu i zainwestować w zakup nowych ulotek reklamowych. Ich projektem, drukiem, a potem także i dystrybucją, zajęli się fachowcy z posta.pl. Nasz sklep znów zaczął tętnić życiem. Polecamy usługi profesjonalistów!” – Justyna i Henryk, 39 lat

PAKIETOWANIE

O atrakcyjności przesyłki reklamowej decyduje jej zawartość – im więcej bezpłatnych próbek produktów czy ciekawych kuponów zniżkowych przesyłka będzie zawierać, tym wzrastać będzie zainteresowanie jej zawartością wśród odbiorców. Z pewnością warto więc zamówić w Łodzi nietuzinkowe i bogato wyposażone przesyłki pakietowane przygotowane przez pracowników posta.pl. Szansa na realny wzrost sprzedaży produktów lub usług jest naprawdę duża. Inwestycja w taką właśnie formę reklamy szybko przełoży się na zyski.

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Profesjonalna dystrybucja bezadresowa ulotek i innych materiałów reklamowych w Łodzi cieszy się dużym zainteresowaniem zleceniodawców. Nic w tym dziwnego – dzięki tej formie reklamy ulotki trafiają bezpośrednio do skrzynek pocztowych klientów lub koszy reklamowych nierzadko umieszczonych przy wejściu do klatek schodowych. Co więcej, teraz korzystając z usług dostępnych w posta.pl, można także zamówić usługę bezpośredniego kolportażu materiałów reklamowych pod drzwi mieszkań odbiorców. To jeden z najskuteczniejszych sposobów na informowanie o nowych produktach lub usługach w ofercie danej firmy

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Gotowa lista klientów, udostępniona przez zleceniodawców, to podstawa udanej dystrybucji adresowej zamówionych materiałów reklamowych. Nie zawsze jednak jest tak, że zleceniodawca dysponuje taką listą. Jeśli nie jest w jej posiadaniu, nic straconego. Przy współpracy z posta.pl można stworzyć taką listę od podstaw i zamówić skuteczną dystrybucję materiałów reklamowych na terenie Łodzi i jej najbliższych okolic. Tym samym można mieć pewność, że ulotki czy broszury reklamowe dotrą do ściśle określonej grupy odbiorców, realnie zainteresowanych skorzystaniem z oferty.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Ulotki reklamowe, mimo swojego niewielkiego formatu, mają wielką moc. Szczególnie docenia się to wówczas, gdy zostaną doręczone do rąk własnych odbiorcy, a zarazem potencjalnego klienta. Warto wiedzieć, że rozdawanie ulotek w dystrybucji bezpośredniej odbywa się często w popularnych i licznie uczęszczanych ciągach komunikacyjnych i miejscach spotkań dużych grup ludzi. Ciekawie zaprojektowana ulotka wręczona do rąk własnych odbiorcy ma wielką moc informacyjną i promocyjną zarazem. Warto postawić na profesjonalną dystrybucję bezpośrednią w Łodzi!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Wymarzone projekty materiałów reklamowych mogą ujrzeć światło dzienne zawsze wówczas, gdy nawiąże się współpracę z zespołem doświadczonych i bardzo kreatywnych specjalistów z od reklamy. Właśnie tacy tworzą zespół pracowników posta.pl. Warto opowiedzieć o własnym pomyśle na reklamę i wysłuchać propozycji fachowców. Wspólnymi siłami stworzyć można naprawdę wyjątkowy i ciekawy projekt ulotek czy innych materiałów reklamowych. Dodatkowo warto podkreślić, że korzystając z usług dostępnych w posta.pl, od razu można zlecić także druk zamówionych materiałów reklamowych. Warto? Oczywiście, że tak!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Eventy firmowe, akcje degustacyjne, spotkania samplingowe, imprezy promocyjne – dla zespołu posta.pl nie ma rzeczy niemożliwych! Wysokiej klasy specjalizacja w organizacji tego rodzaju imprez od A do Z to jeden z ogromnych atutów nawiązania współpracy z doświadczonymi profesjonalistami w dziedzinie reklamy. Warto wybrać usługi tych, którzy na organizacji promocyjnych wydarzeń firmowych naprawdę dobrze się znają. Nikt tak ciekawie nie zaprezentuje oferty danej formy, jak świetnie przeszkolony zespół hostess i hostów współpracujących z posta.pl. Warto ich wybrać!

CHCESZ ZOBACZYĆ, ŻE W NOWOCZESNEJ REKLAMIE JESTEŚMY PRAWDZIWYMI MISTRZAMI?

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie omówimy najważniejsze szczegóły współpracy!