Roznoszenie ulotek w Bełchatowie

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, informowanie o usługach dostępnych w ofercie i produktach będących w sprzedaży. To główne założenia dobrze zaplanowanego i profesjonalnie przeprowadzonego, kolportażu ulotek w Bełchatowie . Nieustanne poszerzanie oferty firmowej oraz dbałość o zapewnienie usług kolportażu na jak najwyższym poziomie – to jedne z największych atutów działalności naszej firmy.

Ulotki pomysłem na udany biznes

Do kogo dotrze fachowo zaplanowany kolportaż ulotek w Bełchatowie? Do ogromnej liczby potencjalnych klientów, którzy tworzą społeczność liczącą ponad 56 000 mieszkańców. Warto do nich dotrzeć z atrakcyjnym komunikatem reklamowym, co szybko przełoży się na realne i wymierne zyski od sprzedaży.

Usługi reklamowe dostępne na terenie Bełchatowa

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych

Kolportaż ulotek w Bełchatowie

  • dystrybucja ulotek i listów do domowych oraz firmowych skrzynek pocztowych klientów
  • dostarczanie materiałów reklamowych do siedzib lokalnych firm
  • roznoszenie ulotek po szkołach i instytucjach państwowych
  • kolportaż ulotek reklamowych w ciągach komunikacyjnych
  • dystrybucja materiałów i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
  • plakatowanie w miejscach dozwolonych
  • projektowanie i druk materiałów reklamowych
  • pakietowanie materiałów reklamowych zgodnie z życzeniem klienta
  • obsługa akcji degustacyjnych, samplingowych i eventów firmowych z udziałem doświadczonego zespołu hostess i hostów

Bełchatów

Bełchatów – miasto w Ozorkowie, położone około 50 km od Łodzi i 25 km od Piotrkowa Trybunalskiego. Nieopodal miasta, bo zaledwie w odległości 10 km, znajduje się największe w Polsce zagłębie paliwowo-energetyczne, tworzone przez Kopalnię Węgla Brunatnego „Bełchatów” oraz Elektrownię Bełchatów. Bełchatów zaliczany jest do jednego z dwóch najważniejszych miast PBOP. Będąc w Bełchatowie warto zobaczyć dwór Olszewskich, kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny oraz pw. Wszystkich Świętych.

Nasza oferta obejmuje również:

Opinie klientów

„Otwierając gabinet weterynaryjny w Bełchatowie wiedziałem, że bez odpowiedniego wsparcia reklamowego, nie uda mi się pozyskać większej liczby klientów. Specjaliści z posta.pl przygotowali nie tylko świetny projekt ulotek firmowych, ale zadbali też o szeroką i fachowo zaplanowaną, ich dystrybucję. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.” – Mariusz, 37 lat

„Butik z ubraniami z najnowszej kolekcji prosto z Włoch, był moim marzeniem od zawsze. W końcu udało mi się je spełnić i otworzyć własną firmę. W działaniach promocyjno – reklamowych doskonale wsparł mnie zespół posta.pl. Projekt i druk ulotek to nie wszystko, co im zleciłam! Zainwestowałam jeszcze w skuteczny kolportaż ulotek i na zainteresowanie klientek w moim rodzinnym Bełchatowie nie musiałam długo czekać. Polecam!” – Barbara, 44 lata

„Sklep z artykułami sportowymi w Bełchatowie nie byłby tak świetnie trafioną inwestycją, gdyby nie profesjonalne wsparcie w obszarze reklamy. Zespół posta.pl opracował nie tylko wyjątkowy projekt wizytówek firmowych, ale i zwracające uwagę ulotki. Rabat na pierwsze zakupy był doskonałym pomysłem! Teraz mam grono stałych klientów, które wciąż się powiększa. Dziękuję.” – Krzysztof, 55 lat

PAKIETOWANIE

Przesyłka reklamowa wzbogacona o atrakcyjne elementy rabatowe, próbki produktów czy zestaw ciekawych promocji, z pewnością spotka się z dużo większym zainteresowaniem klientów, niż reklama w standardowej odsłonie. Warto poznać szerokie korzyści przesyłek pakietowych i zamówić je właśnie w ofercie dostępnej w posta.pl. Co więcej – teraz w ofercie usługowej od posta.pl w Bełchatowie znajdziemy też skuteczną dystrybucję i kolportaż takich materiałów pakietowych. Warto!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Istotą bezadresowego roznoszenia ulotek i gazetek reklamowych na ternie Bełchatowa jest ich dystrybucja do skrzynek pocztowych klientów lub koszy reklamowych umieszczonych w klatkach bloków. Dodatkowo zamówić można także usługę kolportażu ulotek pod drzwi mieszkań klientów. W taki sposób można skutecznie poinformować potencjalnych odbiorców o nowych usługach, promocjach czy produktach, które pojawiły się w ofercie naszej firmie.

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Kolportaż ulotek w dystrybucji adresowej bazuje na korzystaniu z gotowej listy klientów, którzy dotychczas skorzystali z oferty naszej firmy lub wyrazili nią zainteresowanie. Jeśli jednak taką bazą klient nie dysponuje – nic trudnego. Można stworzyć ją od zera i warto wybrać usługi oferowane przez doświadczony zespół posta.pl. Godne podkreślenia jest to, że dystrybucja adresowa w Bełchatowie jest jedną z najskuteczniejszych form nowoczesnej reklamy, opartą na dotarciu do ściśle wyznaczonej grupy docelowej klientów.

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Świetnie zaprojektowane ulotki reklamowe mają wielką moc – szczególnie wówczas, gdy zostaną doręczone do rąk własnych potencjalnego klienta. Warto podkreślić więc, że działania reklamowe z obszaru dystrybucji bezpośredniej odbywają się często w licznie uczęszczanych ciągach komunikacyjnych i w popularnych punktach spotkań wielu ludzi. Skuteczność tej formy reklamy jest bardzo duża – polecamy ją więc także w Bełchatowie!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Jako zespół doświadczonych i niezwykle kreatywnych specjalistów od reklamy, chętnie nawiążemy ścisłą współpracę z naszym klientem w zakresie stworzenia wymarzonych projektów materiałów reklamowych. Chętnie wysłuchamy, doradzimy i przygotujemy wizualizację pomysłów naszych klientów. Nie szkodzi też, jeśli klient nie ma sprecyzowanego pomysłu na akcję reklamową. Z powodzeniem zajmiemy się wszystkim od podstaw! Nowoczesna reklama  w Bełchatowie nie ma przed nami żadnych tajemnic!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Organizacja eventy firmowego, spotkania promocyjnego, a może akcji degustacyjnej, nie byłaby tak atrakcyjna, gdyby nie wsparcie profesjonalnego zespołu doświadczonych hostess i hostów. Skuteczne kampanie reklamowe to także szeroko pojęte działania sprzedażowe – a w tych jesteśmy specjalistami nie od dziś. Z pewnością warto poznać sposoby na atrakcyjne przedstawienie oferty firmowej i ciekawe jej zaprezentowanie. Dobrze zaplanowana i profesjonalnie przeprowadzona kampania reklamowa z udziałem hostess w Bełchatowie będzie pomysłem co najmniej idealnym!

CHCESZ SIĘ PRZEKONAĆ, ŻE W REKLAMIE I DYSTRYBUCJI NIE MA NAM RÓWNYCH?

Zapraszamy do kontaktu z posta.pl. Jeszcze dziś omówimy najważniejsze szczegóły współpracy z nami!