Roznoszenie ulotek Bydgoszcz

Informowanie o nowych usługach czy produktach dostępnych w sprzedaży wiąże się ze skuteczną dystrybucją materiałów reklamowych i ulotek. Właśnie w ten sposób można dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych odbiorców, jak i do stałych klientów. Misją firmy posta.pl jest tworzenie jak najciekawszych projektów reklam i realizowanie ich, przygotowując do druku i rozpowszechniając na terenie wybranym przez klienta. Specjalizujemy się w tworzeniu skutecznych i często spersonalizowanych kampanii reklamowych. Szeroko zakrojoną współpracę warto nawiązać właśnie z nami! Polecamy swoje usługi w Bydgoszczy i najbliższych okolicach.

Kolportaż ulotek gwarancją szybkiego rozwoju każdego biznesu

W Bydgoszczy mieszka blisko 350 000 osób – do nich właśnie można dotrzeć z dobrze przygotowaną akcją reklamową, zaprojektowaną od A do Z przez profesjonalistów. Doświadczony zespół pracowników posta.pl zalicza się właśnie do tego typu fachowców. Przygotujemy każdą reklamę, zaprojektujemy wyjątkowe ulotki reklamowe, a następnie przeprowadzimy sprawną i skuteczną ich dystrybucję. Właśnie w tym jesteśmy najlepsi. Warto wybrać usługi oferowane właśnie u nas!

Usługi reklamowe dostępne na terenie Bydgoszczy

Kolportaż ulotek Bytom - kolporter ulotek - roznoszenia małych ulotek reklamowych
 • dystrybucja ulotek w szkołach i innych placówkach oświatowych
 • kolportaż materiałów reklamowych do skrzynek pocztowych odbiorców
 • roznoszenie ulotek pod drzwi mieszkań i domów mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego
 • skuteczna dystrybucja bezpośrednia ulotek w popularnych ciągach komunikacyjnych
 • rozprowadzanie materiałów reklamowych do siedzib popularnych, lokalnych firm
 • rzetelny kolportaż ulotek po często odwiedzanych instytucji państwowych
 • roznoszenie materiałów reklamowych i umieszczanie ich za wycieraczkami samochodów
 • plakatowanie w miejscach wyznaczonych
 • przygotowywanie projektów materiałów reklamowych i ich druk
 • pakietowanie przesyłek reklamowych przy współpracy z zamawiającym
 • profesjonalna obsługa i organizacja różnorodnych akcji promocyjnych i eventów firmowych

Bydgoszcz

Bydgoszcz – największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego, siedziba wojewody oraz miasto na prawach powiatu. Pod względem dużej liczby ludności, Bydgoszcz plasuje się na 8 miejscu wśród miast Polski. To duży ośrodek przemysłu, handlu i logistyki, jak również ważny węzeł drogowy, kolejowy i żeglugi śródlądowej. Na terenie miasta zlokalizowany jest Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego oraz port rzeczny. Bydgoszcz jest jednym z głównych krajowych ośrodków branży informatycznej oraz usług dla biznesu. Do tego to także znany i ceniony ośrodek akademicki, naukowy oraz kulturalny.

Bydgoszcz znana jest z Bydgoskiego Węzła Wodnego oraz największego w Polsce Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”. Miasto jest znane jako „stolica polskiego wioślarstwa”.

Opinie klientów

„Otworzyłam w Bydgoszczy swój wymarzony punkt z usługami księgowo – rozliczeniowymi. Bez dobrej reklamy jednak nie miałabym szansy na zdobycie stałych klientów w tak krótkim czasie. Udało mi się rozpocząć współpracę z zespołem posta.pl, z której jestem bardzo zadowolona. Zamówione ulotki i wizytówki otrzymałam na czas, a do tego mogłam skorzystać także z fachowej dystrybucji materiałów reklamowych. Pełen profesjonalizm usług dostępnych w posta.pl będę polecała wszystkim zainteresowanym!” – Marzena, 31 lat

„Pilnie potrzebowałem projektu plakatu dla szkolnej drużyny sportowej. Zleciłem to zadanie fachowcom z posta.pl i byłem zaskoczony tak szybką i efektowną realizacją zlecenia. Do tego okazało się, że im także mogę powierzyć plakatowanie na mieście. Ile czasu i nerwów oszczędziłem dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu, to tylko ja wiem. Polecam!” – Paweł, 37 lat

„Szukałam skutecznej firmy specjalizującej się w projektowaniu i roznoszeniu ulotek reklamowych. Sąsiadka poleciła mi usługi w posta.pl. Skorzystałam i nie żałuję. Liczba stałych klientów mojego sklepu z odzieżą dla niemowląt w krótkim czasie wzrosła kilkukrotnie. Warto wybierać profesjonalistów od reklamy.” – Martyna, 46 lat

PAKIETOWANIE

Bogato wyposażone, pełne atrakcyjnych kuponów zniżkowych i rabatowych, a do tego estetycznie zapakowane i skutecznie dostarczone do odbiorców. Takie są właśnie pakietowe przesyłki reklamowe, w przygotowaniu których specjalizujemy się w posta.pl. Warto ustalić z nami szczegóły ich zawartości, by móc pozyskać nowych klientów dla swojej firmy i branży. Wierzymy w wielką moc pakietowych przesyłek promocyjnych, dlatego też proponujemy ich przygotowanie z myślą o Twojej firmie. Zgłoś się do nas i skorzystaj z wielkiej mocy świetnej reklamy. Gwarantujemy rzetelną dystrybucję w Bydgoszczy i najbliższych okolicach!

DYSTRYBUCJA BEZADRESOWA

Oferując szeroko rozumiane usługi reklamowe, zapewniamy także skuteczną dystrybucję bezadresową materiałów zamówionych przez naszych klientów. Na czym polega nasza praca? Na rzetelnym roznoszeniu i rozprowadzaniu ulotek i innych materiałów reklamowych po skrzynkach pocztowych odbiorców, jak i umieszczaniu ich pod drzwiami mieszkań. Wiemy, że właśnie w ten sposób można poinformować o nowych produktach czy usługach lub zaproponować możliwość skorzystania z tychże po wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Warto skorzystać z naszych usług w Bydgoszczy!

DYSTRYBUCJA ADRESOWA

Nasi klienci dysponują często listami adresowymi swoich dotychczasowych kontrahentów. Chętnie z tych list korzystamy wówczas, gdy chcemy przeprowadzić rzetelną dystrybucję adresową zamówionych materiałów reklamowych. Nie ma problemu jednak, gdy nasi klienci nie dysponują taką listą. Stworzymy ją od początku i wykorzystamy w późniejszych działaniach reklamowych. Warto zdecydować się właśnie na taką formę reklamy w Bydgoszczy!

DYSTRYBUCJA BEZPOŚREDNIA

Bezpośrednio, obowiązkowo z uśmiechem i pozytywnym podejściem do odbiorców. Tak przebiega bezpośrednia dystrybucja ulotek reklamowych, którą proponujemy klientom posta.pl. Z zamówionymi materiałami reklamowymi pojawiamy się w najpopularniejszych miejscach spotkań oraz ciągach komunikacyjnych. Dobrze wiemy, że ulotka wręczona do rąk własnych odbiorcy ma wielką moc. Warto rozpocząć współpracę w Bydgoszczy właśnie z nami!

PROJEKT I DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Świadcząc usługi reklamowe doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dostępność jak najszerszych usług pod jednym adresem. Dlatego też naszym klientom w Bydgoszczy proponujemy możliwość komfortowego zamówienia zarówno projektu materiałów reklamowych, jak i ich druku. Z powodzeniem wydrukujemy też każdy projekt własny, z którym klienci się do nas zgłoszą. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – warto to sprawdzić!

KAMPANIE REKLAMOWE Z UDZIAŁEM HOSTESS

Usługi reklamowe i potrzeby klientów mogą być tak różne, jak ich indywidualne preferencje czy wymagania związane ze specyfiką branży. Zajmujemy się więc organizacją eventów firmowych, różnorodnych akcji reklamowych oraz promocyjnych. Zaplanujemy wszystko od A do Z, a do tego jeszcze zajmiemy się skutecznym przeprowadzaniem kampanii. Od teraz możesz być spokojny o wszelkie działania reklamowe dotyczące wizerunku Twojej firmy w Bydgoszczy. To jak, przekonaliśmy Cię?

Zobacz, jak wiele możemy dla ciebie zrobić.

Skontaktuj się z pracownikami posta.pl i poznaj więcej szczegółów udanej współpracy!