Ile można zarobić na roznoszeniu ulotek?

 In Blog

Zastanawiasz się nad tym, ile można miesięcznie zarobić na roznoszeniu ulotek? Czy roznoszenie ulotek w ogóle się opłaca? Sprawdź, ile zarabia się za roznoszenie ulotek!

Spis treści:

  • Ile można zarobić na roznoszeniu ulotek przez miesiąc
  • Ile można zarobić za roznoszenie ulotek

Ile można zarobić na roznoszeniu ulotek przez miesiąc

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy opłaca się w dzisiejszych czasach roznosić ulotki. Oczywiście będzie to zależne w dużej mierze od tego, ile czasu na roznoszenie ulotek w miesiącu możemy poświęcić. Ile można zarobić na roznoszeniu ulotek przez miesiąc? Jeśli np. studiujemy dziennie lub w tygodniu chodzimy do szkoły i chcemy sobie dorobić, roznosząc ulotki jedynie w weekendy, można zarobić na tym nawet 1000 zł. Oczywiście musimy wziąć pod uwagę to, że pracujemy cztery weekendy w miesiącu. To dość wysoka kwota na wydatki młodej osoby, która jedynie dorabia.

Z kolei, gdy chcemy pracować jako kolporter na pełny etat, zarobki ulegną zmianie co najmniej dwukrotnie. Ostateczny zarobek będzie zależny od liczby przyjmowanych zleceń. Roznoszenie ulotek jest jednak najczęściej wybierane jako praca dodatkowa. To dlatego roznosimy ulotki np. 2 czy 3 razy w miesiącu. W takich przypadkach warto wziąć pod uwagę kwotę za jedno zlecenie. Wahają się one w granicach od 80 do 160 złotych za dzień pracy.

Ile można zarobić za roznoszenie ulotek

Jak można zauważyć, zarobki w przypadku pracy kolportera wahają się w granicach od 11 do 20 złotych za godzinę pracy. To stawka netto, czyli “na rękę”. Stawki mogą być różne w zależności od miasta czy regionu. Ile można zarobić za roznoszenie ulotek? Będzie to zależne od naszego tempa pracy, dlatego warto mieć określony plan na roznoszenie ulotek. Najbardziej efektowny kolporter zarabia najwięcej. Praca przy ulotkach jest pracą niezwykle elastyczną, dlatego cenią ją sobie przede wszystkim osoby, które mogą pracować zaledwie kilka godzin dziennie lub w wybranych dniach tygodnia. Pracę dopasowujemy do grafiku zajęć, dlatego roznoszenie ulotek jest dobrym wyborem np. dla uczniów czy studentów.

Posta.pl to roznoszenie ulotek, nie tylko do skrzynek pocztowych, ale także profesjonalna reklama firm, w której jesteśmy najlepsi.

Polecane artykuły na blogu:

 

Ponadto zajmujemy się kolportażem ulotek w wielu miastach : Wrocław, Kamienna Góra, Warszawa

 

Polecane artykuły na blogu:

Nasza oferta obejmuje również: